Skocz do zawartości

Marynia z wąsem w kamizelce bomber, jako prawilna złotówa, przez 511 kilometrów goni kierowcę Ubera


krzysfiol

Psychotest  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To spierdolenie umysłowe taksów jest okropne, pięknie pokazuje całe zło tworzenia monopoli przez państwo. Zbiera się grupa wąsatych januszy i chce zabronić jednej osobie podwozić inną XD. Bo im się należy!

Tymczasem jutro jadę na meczyk dość daleko, i mógłbym jechać mpk ale po co, skoro można kupować kupony Ubera i na 3 osoby wychodzi jakoś zeta albo nawet mniej niż za bilet, więc luksusowo jedziemy uberem :).

Odnośnik do komentarza

Zupełnie też nie trafia do mnie aspekt "legalności", tak często powtarzany przez wąsate złotówy. Jako przedstawiciel zawodu nieregulowanego w żaden sposób nie wyobrażam sobie, że miałbym się oburzać na ludzi, którzy bez ukończonych studiów dziennikarskich biorą się za pisanie/kręcenie filmów etc. A przecież też mógłbym powiedzieć "hola hola, nie czytajcie i nie oglądajcie ich, oni nie mają odpowiedniego wykształcenia, chuja wiedzą, ja jestem dyplomowany pan dziennikarz, to mnie powinniście czytać xD".

 

Swoją drogą dziwne, że taksiarze nie przypierdalają się w żaden sposób do ludzi, którzy jeżdżąc samochodem wiozą ze sobą kogokolwiek - przecież tacy ludzie też odbierają im zarobek i to jeszcze gorzej niż uber, bo robią to za darmo. Btw. ciekawe kiedy sałaciarze dobiorą się do dupy kierowcom autobusów, ci to dopiero psują rynek!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...