Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

Gdyby placki ziemniaczane się trochę szybciej i łatwiej robiło, to pewnie jadlbym je co drugi dzień :D

Kup se robot to najdłużej schodzi z obraniem ziemniaków
Najdłużej jednak tarcie. Próbowałem to obejść na różne sposoby. Np. Mieląc ziemniaki, albo drobno siekajac robotem Ale to wciaz nie to samo :)
Jakis gowniany robot masz u mnie dłużej trwa mycie niż przemiał

 

DST wieczorem?

Jutro chętnie ogarnijcie Please tteamspeak

Jutro Bayern - Juve wiec ni ma szans :/Dobrze ze sie Flint nie zalozyl :keke:
Ja spokojnie dwa mecze na raz i jakaś gierką. Może heroes 3 ruszę

 

Bayern bede musial ogladac na kompie wiec u mnie sie nie da :/ A laczenie DST z innymi rzeczami (u Ciebie pojscie na dwojke ostatnio) konczy sie smiercia ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Lech i Atletico IMO pewniaki Ten Manchester to powyzej, czy poniżej 1,5 bramki? Bo tam mi pachnie 0-0, nie stawiałbym.

0:0 u siebie po lajtowym 3:1 na wyjezdzie? :roll:
majac 3-1 mogą się oszczędzać na nastepne mecze

Moge sie z Toba zalozyc ze nie bedzie 0:0

Ja bym w Fifę mógł pograć, ale gram w FM więc chuj będzie z tego znowu :D

Kuchar z Szymkiem i Michem i tak graja w The Division, wiec na fife bym nie liczyl.
ciesz się ze sie nie chciałem zalozyc :D
Odnośnik do komentarza

W ogóle to od prawie tygodnia rozgrywam okres przygotowawczy w FM, bo z jednej strony lubię moje Bilbao, a z drugiej to chciałbym pograć w polskiej lidze :keke:


Wiem, że Smetek znów się zdziwi skąd się urwałem, ale czemu po zajęciu drugiego miejsca w lidze polskiej muszę zagrać w 4 rundach kwalifikacji do Ligi Europy, żeby zagrać w fazie grupowej? :| Serio, aż tyle tego??? Jakoś w poprzednich FM-ach kojarzy mi się maksymalnie 2 rundy, a tutaj 4 :|

Polskie kluby tak błyszczą w Europie, że współczynnik spadł.

Odnośnik do komentarza

 

a Pratt moze nadaje sie na Indiane Jonesa, ale i tak jest chujowy

 

to tak btw

 

Lel nope. Jest zajebisty Star Lordem chociażby.

 

no cusz...

 

Tak a propos Chrisa Pratta. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

Odnośnik do komentarza

 

 

a Pratt moze nadaje sie na Indiane Jonesa, ale i tak jest chujowy

 

to tak btw

Lel nope. Jest zajebisty Star Lordem chociażby.

no cusz...

 

Tak a propos Chrisa Pratta. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

Było! :P
Odnośnik do komentarza

 

Niestety, dziś ciężko o dużą kuchnię. Tylko biedaaneksy :/ Dlatego mam fajne mieszkanie w kamienicy z 1860 roku na oku. A jeśli nie, to inne z osobną kuchnią.

 

1860?? Jaka dzielnica?

Marcinkowskiego 27. Naprzeciwko muzeum. Ta niebieska. Podobno taki rocznik.

 

http://zabytkipoznan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=303&Itemid=306

Odnośnik do komentarza

Wiem, że Smetek znów się zdziwi skąd się urwałem, ale czemu po zajęciu drugiego miejsca w lidze polskiej muszę zagrać w 4 rundach kwalifikacji do Ligi Europy, żeby zagrać w fazie grupowej? :| Serio, aż tyle tego??? Jakoś w poprzednich FM-ach kojarzy mi się maksymalnie 2 rundy, a tutaj 4 :|

Rozumiem, że nie śledziłeś w tym sezonie kampanii Legii w Lidze Europy?

 

Ale skopali PLUpdate. Po sezonie Motor przenieśli do ligi łódzko-mazowieckiej, a w zamian dostałem rezerwy Podbeskidzia. Avia natomiast trafiła do kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej co akurat uważam za udany manewr, bo wiadomo że Świdnik należy konstytucyjnie wypierdzielić jak najdalej :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

A laczenie DST z innymi rzeczami (u Ciebie pojscie na dwojke ostatnio) konczy sie smiercia ;)

wiesz to była taka już mocno awaryjna dwójka ;)

 

Wiem, że Smetek znów się zdziwi skąd się urwałem, ale czemu po zajęciu drugiego miejsca w lidze polskiej muszę zagrać w 4 rundach kwalifikacji do Ligi Europy, żeby zagrać w fazie grupowej? :| Serio, aż tyle tego??? Jakoś w poprzednich FM-ach kojarzy mi się maksymalnie 2 rundy, a tutaj 4 :|

 

Misio a to nie jest taka, że winner PP gra od 3 rundy, jak maszmy 1 miejsce w LM, dwa w LE, to ten drugi co gra w LE gra chyba od początku :-k

Smetek, jak hirołsujesz to kampanie/scenariusze jakie?

 

no generalnie na razie kombinuje z ustawieniem rozdzielczości... ten hd mod irytuje zbyt wysoką rozdzielczością przez co na mapie widze maciupkie itemy i oczy strasznie bolą, pewnie zacznę grać na losowych mapach na początek, polecasz coś szczególnego ?

 

(wog jeszcze nie zainstalowałem)

Odnośnik do komentarza

 

Wiem, że Smetek znów się zdziwi skąd się urwałem, ale czemu po zajęciu drugiego miejsca w lidze polskiej muszę zagrać w 4 rundach kwalifikacji do Ligi Europy, żeby zagrać w fazie grupowej? :| Serio, aż tyle tego??? Jakoś w poprzednich FM-ach kojarzy mi się maksymalnie 2 rundy, a tutaj 4 :|

Rozumiem, że nie śledziłeś w tym sezonie kampanii Legii w Lidze Europy?

 

Ale skopali PLUpdate. Po sezonie Motor przenieśli do ligi łódzko-mazowieckiej, a w zamian dostałem rezerwy Podbeskidzia. Avia natomiast trafiła do kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej co akurat uważam za udany manewr, bo wiadomo że Świdnik należy konstytucyjnie wypierdzielić jak najdalej :keke:

Co Ty mówisz, Świdnik jest super
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...