Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nowy Indiana Jones w 2019, zaś z Fordem. I po chuj :roll: ?

On będzie głównym "poszukiwaczem" czy np. jego syn będzie ważniejszy?

 

 

Na razie chuja wiadomo. Wiadomo, że wraca Ford i dwie postacie producentów. Kathleen Turner z tego co zrozumiałem i Frank Marshall . Ale niestety stawiam na to, że Ford będzie głównym. Powtórka z koszmarnej ostatniej części...

 

A liczyłem, że jeśli wznowią markę (co było oczywiste) to zrobią reboot i będzie Chris Pratt, nadawałby się.

 

Doskonały pomysł, to by było piękne. Ale pożyjemy, zobaczymy, nowy Indy to coś na co czekam od dawna.

Odnośnik do komentarza

 

Odebrałem dzisiaj zaświadczenie o uzyskaniu warunkowej licencji UEFA C - w niedzielę będę mógł po raz pierwszy "na legalu" poprowadzić moją Bundesligową ekipę piłkarską :D

 

Mogę na PW?

 

Graty!

 

Dzięki, dawaj.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nowy Indiana Jones w 2019, zaś z Fordem. I po chuj :roll: ?

On będzie głównym "poszukiwaczem" czy np. jego syn będzie ważniejszy?

 

 

Na razie chuja wiadomo. Wiadomo, że wraca Ford i dwie postacie producentów. Kathleen Turner z tego co zrozumiałem i Frank Marshall . Ale niestety stawiam na to, że Ford będzie głównym. Powtórka z koszmarnej ostatniej części...

 

A liczyłem, że jeśli wznowią markę (co było oczywiste) to zrobią reboot i będzie Chris Pratt, nadawałby się.

 

Doskonały pomysł, to by było piękne. Ale pożyjemy, zobaczymy, nowy Indy to coś na co czekam od dawna.

 

 

Jarałbym się niemożebnie bo ma wszystko do tej roli. Inna sprawa czy to nie będzie za dużo wielkich marek na raz. Jurassic Park (sequel zapowiedziany), no i Strażnicy Galaktyki i ogólny kontrakt z Marvelem. Jakby dostał Indiego to by już było grubo.

Odnośnik do komentarza

 

Nowy Indiana Jones w 2019, zaś z Fordem. I po chuj :roll: ?

spoko, przeciez nie dozyje

 

 

Też mam takie, bądź co bądź, obawy :-k

https://www.youtube.com/watch?v=okPLF9Ad9ns :o

 

O kurdebele, graficznie srogi remaster. Jak to będzie tak wyglądać i trzymać przy tym klimat, to znowu będę się pocił ze strachu przy tej grze (tak jak to było z oryginalnym SS i SS2).

 

Ciekawe jak będzie z całą mechaniką gry :-k.

 

O kurwancka :O

Odnośnik do komentarza

 

 

Gdyby placki ziemniaczane się trochę szybciej i łatwiej robiło, to pewnie jadlbym je co drugi dzień :D

Kup se robot to najdłużej schodzi z obraniem ziemniaków
Najdłużej jednak tarcie. Próbowałem to obejść na różne sposoby. Np. Mieląc ziemniaki, albo drobno siekajac robotem Ale to wciaz nie to samo :)
Jakis gowniany robot masz u mnie dłużej trwa mycie niż przemiał

DST wieczorem?

Jutro chętnie ogarnijcie Please tteamspeak

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Gdyby placki ziemniaczane się trochę szybciej i łatwiej robiło, to pewnie jadlbym je co drugi dzień :D

Kup se robot to najdłużej schodzi z obraniem ziemniaków
Najdłużej jednak tarcie. Próbowałem to obejść na różne sposoby. Np. Mieląc ziemniaki, albo drobno siekajac robotem Ale to wciaz nie to samo :)
Jakis gowniany robot masz u mnie dłużej trwa mycie niż przemiał

DST wieczorem?

Jutro chętnie ogarnijcie Please tteamspeak

 

Jutro Bayern - Juve wiec ni ma szans :/

Dobrze ze sie Flint nie zalozyl :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Gdyby placki ziemniaczane się trochę szybciej i łatwiej robiło, to pewnie jadlbym je co drugi dzień :D

 

Kup se robot to najdłużej schodzi z obraniem ziemniaków
Najdłużej jednak tarcie. Próbowałem to obejść na różne sposoby. Np. Mieląc ziemniaki, albo drobno siekajac robotem Ale to wciaz nie to samo :)
Jakis gowniany robot masz u mnie dłużej trwa mycie niż przemiał

 

DST wieczorem?

 

Jutro chętnie ogarnijcie Please tteamspeak

Jutro Bayern - Juve wiec ni ma szans :/Dobrze ze sie Flint nie zalozyl :keke:
Ja spokojnie dwa mecze na raz i jakaś gierką. Może heroes 3 ruszę
Odnośnik do komentarza

Wiem, że Smetek znów się zdziwi skąd się urwałem, ale czemu po zajęciu drugiego miejsca w lidze polskiej muszę zagrać w 4 rundach kwalifikacji do Ligi Europy, żeby zagrać w fazie grupowej? :| Serio, aż tyle tego??? Jakoś w poprzednich FM-ach kojarzy mi się maksymalnie 2 rundy, a tutaj 4 :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...