Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdolony CP. Wielkie podjaranie, duza konferencja a oni oglaszaja ze wprowadza jakies zjebane Polsat GO. Tymczasem wszyscy mieli nadzieje na Elven. Dociagne z chujami do konca mistrzostw europy i spierdalam do kablowki. Z Plusem tez nie bede przedluzal umowy.


No i zapowiedzieli wprowadzenie Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Tylko co oni tam chca pokazywac? W kolko powtorke meczu Polska-Niemcy? :doh!:

Odnośnik do komentarza

Pierdolony CP. Wielkie podjaranie, duza konferencja a oni oglaszaja ze wprowadza jakies zjebane Polsat GO. Tymczasem wszyscy mieli nadzieje na Elven. Dociagne z chujami do konca mistrzostw europy i spierdalam do kablowki. Z Plusem tez nie bede przedluzal umowy.

No i zapowiedzieli wprowadzenie Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Tylko co oni tam chca pokazywac? W kolko powtorke meczu Polska-Niemcy? :doh!:

Musieli wymyślić jakieś kanały dodatkowe, w których będą pokazywane mecze EURO, a których przeciętny Kowalski nie ma póki co w kablówce i będzie musiał słono dopłacić w maju.

Odnośnik do komentarza

Już jak tak ekonomią i polityką jedziemy to zagadka:

Moja babcia ma psa Azora, kaczki, kury i gęsi, łącznie 40 zwierząt. Gęsi ma 4 razy więcej niż kaczek, a Azor razem z kurami stanowi połowę wszystkich zwierząt babci. Moja babcia ma:

 

A) 19 kur i 16 gęsi

B) 19 kur i 5 kaczek

C) 20 kur i 4 kaczki

D) 19 kur i 15 gęsi

E) 20 kur i 16 gęsi

 

Babcia nic nie ma, wszystko zajebało jej państwo.

Odnośnik do komentarza

Już jak tak ekonomią i polityką jedziemy to zagadka:

Moja babcia ma psa Azora, kaczki, kury i gęsi, łącznie 40 zwierząt. Gęsi ma 4 razy więcej niż kaczek, a Azor razem z kurami stanowi połowę wszystkich zwierząt babci. Moja babcia ma:

 

A) 19 kur i 16 gęsi

B) 19 kur i 5 kaczek

C) 20 kur i 4 kaczki

D) 19 kur i 15 gęsi

E) 20 kur i 16 gęsi

Twoja babcia ma zajebisty rosołek, zazdro

Odnośnik do komentarza

 

Już jak tak ekonomią i polityką jedziemy to zagadka:

Moja babcia ma psa Azora, kaczki, kury i gęsi, łącznie 40 zwierząt. Gęsi ma 4 razy więcej niż kaczek, a Azor razem z kurami stanowi połowę wszystkich zwierząt babci. Moja babcia ma:

 

A) 19 kur i 16 gęsi

B) 19 kur i 5 kaczek

C) 20 kur i 4 kaczki

D) 19 kur i 15 gęsi

E) 20 kur i 16 gęsi

 

Babcia nic nie ma, wszystko zajebało jej państwo.

 

a na końcu babcię zgwałcili czerwonoarmiści

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...