Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

40 zł miesięcznie to drogo? Chyba nigdy nie robiłeś pulled porka kilkanaście godzin w elektryku :D

piekarnik mam elektryczny, tylko płyta gazowa.

@Kaczy - no miesiąc - półtora max. Ale na 4 osoby.

 

czyli 10zł na osobe, rzeczywiście gruba kasiora

 

wode tez na gazie grzeje ;]

Odnośnik do komentarza

Jezusz, w mojej firmie osiągnięto szczyt cebuli i niedojebania. Myślałem, że jest źle kiedy przy jakiejś dupie wkładałem kubek do zmywarki, a ów dupa nawet nie sprawdziła zmywarki, nie zauważyła co robię i wsadziła kubek do zlewu. Ale teraz mnie zabił kumpel, który zauważył co jakieś talenty włożyły do zmywarki. Kubki po kawie, a w nich PAPIEROWE kubki po kawie, które wypluwa nasz ekspres jeśli nie podłożymy swojego. JA PIERDOLE, KOSZ OBOK, CO ZA BANDA NIEWYCHOWANYCH, NIECHLUJNYCH LENIUCHÓW. No instalowałbym kamerkę i kastrował winnych :ściana:

Odnośnik do komentarza

 

 

A zimą to wiadomo 200-300 zł miesięcznie.

 

Tu nie jestem pewien, ale to chyba dosyć drogawo czy się mylę :-k ?

 

 

mylisz się ;)

 

 

Mogę przytoczyć anegdotę z roboty. Jak robiliśmy w Czerwonce Plan Gospodarki Emisyjnej. Jedno z pytań w kwestionariuszu osobowym to zużycie paliwa, ludzie często kwotami odpowiadają. Jeden koleś odpowiedział, że za gaz płaci za pół roku 10000 zł, na mieszkanie + biuro w tym samym budynku (na oko to jakieś 350 m2 było). Aż się musiałem upewniać.

Odnośnik do komentarza

Niestety, dziś ciężko o dużą kuchnię. Tylko biedaaneksy :/ Dlatego mam fajne mieszkanie w kamienicy z 1860 roku na oku. A jeśli nie, to inne z osobną kuchnią.

 

1860?? Jaka dzielnica?

 

Akurat czajnik elektryczny to zwiększony rachunek za prąd i to nieporównywalnie w stosunku do grzania na gazie :P

 

no ale to chyba oczywiste, że wszystko co może być na gaz wyjdzie taniej niż na prąd ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...