Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U nas dziś na wydziale Liga Mistrzów i to jeszcze ten ciekawszy mecz, czyli Bayern - Juve wybrali :). No a w maju Wielkie Grillowanie :wub:

 

wielki Syf kurwa jego mać. Raz byłem i podziękuje, w Sodomie i Gomorze lepsze zwyczaje panowały. Nie dość że najebani ludzie się jebią na publiku, to zdarzały się gówna na chodnikach i trawnikach (i to ludzkie). Powinni jednego z drugim mądrego studenta wyłapać i też mu nasrać, najlepiej do ryja!

To na juwenaliach jest imo większa kultura (co jest wyzwaniem, żeby było gorzej niż na juwe).

Odnośnik do komentarza
Gdyby nie to, ze do startu zostało kilka dni i gdyby w tym czasie CMF i FmTube zrezygnowali to żenada byłaby nie z tej ziemi i tylko to powstrzymuje Mahdiego przed pognaniem Piotr i prowadzenie dalszych "rozmów".

 

Czyżby nasz szanowny forumek firmował te rozgrywki?! :|

 

Lol, ten Piotr Sebastian to też brak słów... Tak ładnie pisał o managerze, a stał się popychadłem pojeba.

Odnośnik do komentarza

 

U nas dziś na wydziale Liga Mistrzów i to jeszcze ten ciekawszy mecz, czyli Bayern - Juve wybrali :). No a w maju Wielkie Grillowanie :wub:

 

wielki Syf kurwa jego mać. Raz byłem i podziękuje, w Sodomie i Gomorze lepsze zwyczaje panowały. Nie dość że najebani ludzie się jebią na publiku, to zdarzały się gówna na chodnikach i trawnikach (i to ludzkie). Powinni jednego z drugim mądrego studenta wyłapać i też mu nasrać, najlepiej do ryja!

To na juwenaliach jest imo większa kultura (co jest wyzwaniem, żeby było gorzej niż na juwe).

 

tak mi teraz się nasunęło pytanie, Hawk i inni filozofowie: czy jak policjant się zesra, to mamy do czynienia z gównem psa, czy człowieka?

Odnośnik do komentarza

 

U nas dziś na wydziale Liga Mistrzów i to jeszcze ten ciekawszy mecz, czyli Bayern - Juve wybrali :). No a w maju Wielkie Grillowanie :wub:

 

wielki Syf kurwa jego mać. Raz byłem i podziękuje, w Sodomie i Gomorze lepsze zwyczaje panowały. Nie dość że najebani ludzie się jebią na publiku, to zdarzały się gówna na chodnikach i trawnikach (i to ludzkie). Powinni jednego z drugim mądrego studenta wyłapać i też mu nasrać, najlepiej do ryja!

To na juwenaliach jest imo większa kultura (co jest wyzwaniem, żeby było gorzej niż na juwe).

 

Ja na tym nie byłem, ale czekam dość motzno, bo spotkałem się z pozytywnymi opiniami ;). No i cenię sobie plenerki. Wielkie Grillowanie, tydzień później Kortowiada :).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...