Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

U nas dziś na wydziale Liga Mistrzów i to jeszcze ten ciekawszy mecz, czyli Bayern - Juve wybrali :). No a w maju Wielkie Grillowanie :wub:

 

wielki Syf kurwa jego mać. Raz byłem i podziękuje, w Sodomie i Gomorze lepsze zwyczaje panowały. Nie dość że najebani ludzie się jebią na publiku, to zdarzały się gówna na chodnikach i trawnikach (i to ludzkie). Powinni jednego z drugim mądrego studenta wyłapać i też mu nasrać, najlepiej do ryja!

To na juwenaliach jest imo większa kultura (co jest wyzwaniem, żeby było gorzej niż na juwe).

 

Mnie to jakos przestało bawić, z tego sie chyba wyrasta. A co do tej LM, to jak? na projektorze pokazują? Piwera można przynieść?

Odnośnik do komentarza

kurwa jaki dobry odcinek 1z10, wszyscy trzej kolesie zostali, pierwszy ponad 40 pkt. drugi 202 pkt. I to nie był wielki finał :o

 

Keith zgubił jedno zero - ponad 400 ;) Ja akurat zaskoczony nie jestem. Jak tylko zobaczyłem Piotrusia na stanowisku, to wiedziałem, że pozamiata konkurencję. Inna sprawa, że dziś finał był z serii łatwiejszych.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...