Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Cała linia pomocy zagrała dziś pewnie, a Roger to miłe zaskoczenie.

btw: czemu co czytam jakieś artykuły o Błaszczykowskim, to Kuba jest w cudzysłowie. Przecież On ma tak na imię :co:

Bo nazwisko Błaszczykowski jest za trudne do wymówienia dla Niemców i tam znają jedynie piłkarza o pseudonimie 'Kuba' (zresztą z takim napisem na koszulce gra w BVB).

 

Dlatego jest:

Jakub Błaszczykowski, zwany 'Kuba'

Ricardo Izecson dos Santos Leite, zwany 'Kaká'

Ronaldo Luís Nazário de Lima, zwany po prostu 'Ronaldo'

Ale ja nie mówię o sytuacja w Niemczech, tylko w Polsce. Jest mnóstwo artykułów na rodzimych stronach, gdzie piszą właśnie "Kuba"

Edyta podpowiada, że Jabol mnie zrozumiał :piwo:

Odnośnik do komentarza

Bo Beenhakker ma do tego piłkarza jakieś uprzedzenia - podobnie jak do kilku innych, którym w kadrze dał 45 minut (albo nawet tyle nie) szansy i wyciąga z tego wnioski. Mam tu na myśli właśnie Grzelaka, Wichniarka, Piotrka Brożka, Łukasza Sosina albo Pawła do wczorajszego meczu. Mam nadzieję, że oni w końcu otrzymają swoją szansę.

 

Jeżeli chodzi o wczorajsze spotkanie to wszystko już zostało napisane i nie wydaje mi się, żeby warto było po raz kolejny powtarzać opinie innych - w każdym razie jestem niezwykle szczęśliwy, podobnie jak miliony innych Polaków :] . Chciałem jednak wymienić graczy, którzy moim zdaniem powinni dostać szansę w reprezentacji. Po kolei:

- Piotr Brożek - od dłuższego czasu mamy problemy z lewą obroną. Golański i Krzynówek, którzy często występowali na tej pozycji, nie są typowymi lewymi defensorami. Zawodnik Wisły od dawna prezentuje naprawdę wysoką i równą dyspozycję. Moim zdaniem powinien bez wątpienia dostać okazję występu w reprezentacji.

- Tomasz Jodłowiec - to byłby swego rodzaju eksperyment, jednak wydaje mi się, że Tomek nie zaprezentowałby się gorzej, aniżeli Mariusz Jop albo Adam Kokoszka. Gracz Polonii jak do tej pory prezentuje się w lidze porządnie i należy dać mu szansę.

- Rafał Grzelak - bardzo dobrze prezentuje się w Grecji, gra w pierwszym składzie Skody. Krzynówek jest już coraz mniej przebojowy, więc lewa pomoc w kadrze kuleje.

- Michał Janota - chłopak zdecydowanie wyróżnia się, gdy otrzymuje szansę gry w Rotterdamie. Według mnie Leo powinien zacząć ogrywać go w kadrze, bo już niebawem to od niego będzie zależeć jej siła.

- Rafał Boguski - jeden z najlepszych skrzydłowych polskiej ligi. Znalazł się w kadrze na mecze z Czechami i Słowacją, więc liczę, że dostanie szansę.

 

Dodałbym tu jeszcze Brożka i Lewandowskiego, ale widzę, że Beenhakker wreszcie zaczął ich dostrzegać i zauważać przydatność dla reprezentacji...

Odnośnik do komentarza
- Tomasz Jodłowiec - to byłby swego rodzaju eksperyment, jednak wydaje mi się, że Tomek nie zaprezentowałby się gorzej, aniżeli Mariusz Jop albo Adam Kokoszka. Gracz Polonii jak do tej pory prezentuje się w lidze porządnie i należy dać mu szansę.

Może nie zauważyłeś, ale Jodłowiec wczoraj zagrał :>

 

Mecz oczywiście wspaniały, zapewne przejdzie do historii naszego futbolu. Oglądałem go i miałem wrażenie, że z powodu problemów technicznych puszczają powtórkę meczu z Potugalią. Oby Kubę omijały kontuzje, to ma szansę stać się naprawdę światowej klasy zawodnikiem. Gość jest naprawdę niesamowity. Brożek wiadomo - bramka stadiony świata. A w tym Rogerze coś jednak tkwi :P. Niech ucieka na zachód, bo widać, że w polskiej lidze nie potrafi pokazać pełni swoich umiejętności.

 

"Brożek, Błaszczykowski - wiślackie ich zrodziło plemię" :P

Odnośnik do komentarza
Żagań się bawi, Żagań się bawi! Przynajmniej u mnie na chacie :P

Normalnie chyba zaraz do Ciebie przylecę, w końcu daleko nie mam ;P

[...]

Zapraszam do mnie na Klonową w środę na mecz ze Słowacją. Tylko tyle chlania nie będzie co wczoraj bo do pracy trzeba wstać. Obudziłem się i jeszcze mnie trzyma faza. Piękny mecz, piękne zwycięstwo :jupi:

Odnośnik do komentarza
Dodałbym tu jeszcze Brożka i Lewandowskiego, ale widzę, że Beenhakker wreszcie zaczął ich dostrzegać i zauważać przydatność dla reprezentacji...

 

Z tym stwierdzeniem że Benhaker zaczął "wreszcie" dostrzegać Lewandowskiego to chyba trochę przesadziłeś. Mamy początek października a w dużą piłkę chłopak gra na dobrą sprawę dopiero od lipca/sierpnia. Chyba że uważasz że do kadry powinien być powoływany już za czasów KS Piaseczno?

 

Lewandowski jak najbardziej zasługuje na miejsce w kadrze i znalazł się w niej naprawdę szybko. Udowodnił tylko że nie jest piłkarzem jednego meczu i dobra forma jest u niego stanem naturalnym i zaraz wskoczył do kadry.

Odnośnik do komentarza
Z tym stwierdzeniem że Benhaker zaczął "wreszcie" dostrzegać Lewandowskiego to chyba trochę przesadziłeś. Mamy początek października a w dużą piłkę chłopak gra na dobrą sprawę dopiero od lipca/sierpnia. Chyba że uważasz że do kadry powinien być powoływany już za czasów KS Piaseczno?

Ok, tutaj masz rację. Ale są inni gracze, którzy zasługują na sprawdzenie w kadrze, ale Leo ma zupełnie inne zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Dzięki za pomoc ale mi zależy na nie kodowanym kanale a TVP sport to konał kodowany no chyba że można go jakoś prze internet oglądać?

TVP Sport jest niekodowany, ale dostepny tylko w sieciach kablowych i cyfrowych.

 

W TVP zwyklym tego meczu juz nie obejrzysz.

 

Nie we wszystkich. Ani Vectra, anie UPC nie mają TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...