Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Tiaaa i z Tunezją, i Senegalem odpowiednio na MŚ i PNA nawet nie dotrwał do 3 meczu w grupie :roll:

 

a na jego miejsce powinni zatrudnić obojętnie kogo za jak najmniejsze pieniądze, a za zaoszczędzone na kontrakcie zainwestować w szkolenie młodzieży. sam selekcjoner nic tu nie zrobi, to materiał ludzki zawodzi.

Sorki, ale to populizm taki, że zęby bolą :lol: To tak jakby do jakiejś firmy zatrudnić parobasa za 1000 zł a za zaoszczędzoną resztę z prezesowskiej, dwudziestotysięcznej pensji próbować kupić supermaszynę podnosząca produkcję o 100%. To nie zarobki trenera są problemem. A za te zaoszczędzone kilkaset tysięcy euro co zarabia Leo szkolenie młodzieży nie skoczy nagle na niebotyczny poziom.

Odnośnik do komentarza
- Chcę czterech punktów w październikowych meczach z Czechami i Słowacją - mówi prezes PZPN Michał Listkiewicz. Jeśli zdobycz będzie mniejsza od spodziewanej, a styl gry będzie tak fatalny jak dotychczas, to Listkiewicz zostanie zmuszony do podjęcia radykalnych kroków.

Jerzy Engel, wiceprezes związku, nie do końca zgadza się z opinią Listkiewicza. - Wolałbym, żeby celem na mecze z Czechami i Słowacją była cała pula. Cztery punkty to plan minimum - mówi Engel.

 

Grzegorz Lato uważa, że 4 punkty oznaczają nisko zawieszoną poprzeczkę. - Powinniśmy wyciągnąć maksimum. Jeśli się nie uda, pozostanie nam usiąść z Beenhakkerem do stołu i poważnie porozmawiać o przyszłości reprezentacji - twierdzi Lato.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

 

I link - http://sport.onet.pl/0,1248770,1824028,wiadomosc.html

 

Zakładając, że to prawda - czyżby finał nagonki?

Odnośnik do komentarza

Co do złej prasy Leo... A co ma tu prasa do rzeczy? Gwarantuję, że jeśli reprezentacja będzie osiągać sukcesy to nie będzie złej prasy. A przy obecnych 1) wynikach 2) stylu - niech nikt się nie dziwi, że się Leonidasa na rękach nie nosi...

 

Przykre mogą być dla piłkarzy złośliwości kierowane pod ich adresem, ale do jasnej cholery, czy dobrą prasę miał Mike Tyson? A po ryjach naparzał, aż miło. Jak sobie ze stresem nie radzą to trza se bardziej spokojnego zajęcia poszukać.

 

Uparte ustawianie naszych w szerokie 4-5-1 (tak Leo - to nie jest 4-3-3 jak sugerowałeś ;) ) też nie jest dobrym pomysłem. Jesteśmy za wolni żeby grać z kontry, za słabi na pozycyjny. Nie mam nawet pomysłu jak powinna grać ta reprezentacja. Coraz bliższy jestem stwierdzeniu, że nie powinna. W sensie - wszystkim 25< juz dziękujemy...

 

Naprawdę Engel nie powinien komentowac w taki sposób...

To samo Lato, w dodatku dupek jest z Mielca...

Jeśli oni żądają zwycięstw przeciwko Czechom, którzy jeszcze nie dawno byli bardzo wysoko w rankingu... Ehh... Zażądajcie od niego MŚ - trzeba sobie wyznaczać ambitne cele :picard:

Odnośnik do komentarza
Co do złej prasy Leo... A co ma tu prasa do rzeczy? Gwarantuję, że jeśli reprezentacja będzie osiągać sukcesy to nie będzie złej prasy. A przy obecnych 1) wynikach 2) stylu - niech nikt się nie dziwi, że się Leonidasa na rękach nie nosi...

 

Abstrahując od obecnej chwili, to śmiem twierdzić, że będzie, o czym mogliśmy się przekonać np podczas ME w studio. Reprezentacja nie osiągnęła sukcesów, ale z nią powinno się być niezależnie od tego, kto jest selekcjonerem. Po meczu pewnie dziesięciolecia z Portugalią też było grono sceptyków, którzy stwierdzili, że wszystko było winne dobrego wyniku, oprócz samej gry zespołu polskiego. Jest takie powiedzenie, jeśli chcesz uderzyć psa, to kij się zawsze znajdzie - i ja nie pamiętam np Tomaszewskiego, który by pochwalił cokolwiek w prowadzeniu polskiej reprezentacji odkąd mój mózg zachowuje wspomnienia.

Odnośnik do komentarza

Ja zacznę chyba częściej Jarosława K. słuchać... Bo co to za autorytety? Najbardziej krytykują eks sportowcy mający niespełnione ambicje trenerskie, oraz - semantyczne nadużycie - dziennikarze tj. Borek, którzy swój wizerunek budują na krytykanctwie na prawo i lewo. Pochwalił kiedyś kogoś Borek? Ano tak, tych, co w danej chwili nie są w reprezentacji, coby skrytykować trenera...

Odnośnik do komentarza

A jeszcze co do krytykantów - przecież obecny trener został zatrudniony właśnie po to, żeby zabrać prasie argument o kolesiostwie w obsadzaniu stanowiska selekcjonera, a przy pierwszym potknięciu zagrać im na nosach, mówiąc "A nie mówiliśmy". Nie ma się co dziwić więc, że na trybunach siedziała grupa makiawelistów, których cieszyła słaba postawa polskiej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Tiaaa i z Tunezją, i Senegalem odpowiednio na MŚ i PNA nawet nie dotrwał do 3 meczu w grupie :roll:

 

a na jego miejsce powinni zatrudnić obojętnie kogo za jak najmniejsze pieniądze, a za zaoszczędzone na kontrakcie zainwestować w szkolenie młodzieży. sam selekcjoner nic tu nie zrobi, to materiał ludzki zawodzi.

Sorki, ale to populizm taki, że zęby bolą :lol: To tak jakby do jakiejś firmy zatrudnić parobasa za 1000 zł a za zaoszczędzoną resztę z prezesowskiej, dwudziestotysięcznej pensji próbować kupić supermaszynę podnosząca produkcję o 100%. To nie zarobki trenera są problemem. A za te zaoszczędzone kilkaset tysięcy euro co zarabia Leo szkolenie młodzieży nie skoczy nagle na niebotyczny poziom.

chciałem tylko zwróci uwagę na to, że selekcjoner to nie jest nasz największy problem aktualnie. i dlatego dałem takie przegięte przykłady. :P

Odnośnik do komentarza

Właśnie, dla mnie argumentem totalnie z dupy jest hasło, że ich Leo kondycyjnie zajeżdża. Przecież on ich ma raptem na chwilę czasami ;) Jak oni cięższego treningu raz na ruski rok nie są w stanie wytrzymać to się do kadry nie nadają. Bo na meczu w 90 minut trzeba przebiec tyle, ile na treningu pewnie w 10 godzin. Ja bym kadrę budował zupełnie jak w FM-ie, wytrzymałość poniżej 15 eliminuje ze składu ;)

Odnośnik do komentarza
Właśnie, dla mnie argumentem totalnie z dupy jest hasło, że ich Leo kondycyjnie zajeżdża. Przecież on ich ma raptem na chwilę czasami ;) Jak oni cięższego treningu raz na ruski rok nie są w stanie wytrzymać to się do kadry nie nadają. Bo na meczu w 90 minut trzeba przebiec tyle, ile na treningu pewnie w 10 godzin. Ja bym kadrę budował zupełnie jak w FM-ie, wytrzymałość poniżej 15 eliminuje ze składu ;)

 

No dobra, ale skoro w Lechu u kata-Smudy Murawski zapieprza bezproblemowo przez 90 minut, a sam Smuda twierdzi, że to jeden z najlepszych wydolnościowo piłkarzy klubu, to coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Naprawdę Engel nie powinien komentowac w taki sposób...

To samo Lato, w dodatku dupek jest z Mielca...

Jeśli oni żądają zwycięstw przeciwko Czechom, którzy jeszcze nie dawno byli bardzo wysoko w rankingu... Ehh... Zażądajcie od niego MŚ - trzeba sobie wyznaczać ambitne cele :picard:

Lato, Tomaszewski, Engels, Listkiewicz - przecież to oszołomy są, co tam 6, ja żądam 7 punktów...

 

Właśnie, dla mnie argumentem totalnie z dupy jest hasło, że ich Leo kondycyjnie zajeżdża. Przecież on ich ma raptem na chwilę czasami ;) Jak oni cięższego treningu raz na ruski rok nie są w stanie wytrzymać to się do kadry nie nadają. Bo na meczu w 90 minut trzeba przebiec tyle, ile na treningu pewnie w 10 godzin. Ja bym kadrę budował zupełnie jak w FM-ie, wytrzymałość poniżej 15 eliminuje ze składu ;)

pomijając zmianę Murasia, już wcześniej czytałem, że jak kto wracał z kadry do klubu, to trenerzy dawali im mniejsze obciążenia treningowe bo lekko? zajechani wracali

Odnośnik do komentarza

Już siatkarki - Glinka - trenera zmieniły... Efekty widać do dziś.

 

A może po prostu się piłkarzykom biegać nie chce? Bo u Smudy-kata biegają za pieniędzmi... A w reprezie grają... dla kibiców? Prestiżu? Dla dumy narodowej? Na miejscu klubowych trenerów gości bym od razu na ławkę posadził za takie występy...

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...