Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie komentarz do artykułu ;> ?

Komentarz napisze, jak Prof skomentuje oświadczenie PZPNu, które wrzucił w temacie o związku :P

A tak poważnie, to co tu komentować. Trenejro wybrał sobie zawodników jakich wybrał i nasze gadanie na ten temat to tylko strata czasu ;) Pogadać sobie możemy po meczach :)

Odnośnik do komentarza

1 Karim BENZEMA Olympique Lyonnais 6 1 5 462 19

2 Thorstein HELSTAD Le Mans UC 72 4 0 4 539 11

3 Loic REMY OGC Nice 4 0 4 630 10

4 Fernando CAVENAGHI FC Girondins de Bordeaux 4 1 4 512

5 Mevlut ERDING FC Sochaux-Montbéliard 4 1 4 621

6 André-Pierre GIGNAC Toulouse FC 4 1 3 571

7 Nassim AKROUR Grenoble Foot 38 3 0 3 482

8 Bakari KONE Olympique de Marseille 3 0 3 482

9 Frédéric NIMANI AS Monaco FC 3 0 3 548

10 Ireneusz JELEN AJ Auxerre 3 0 3 558

 

Średnia ta czołówka

Odnośnik do komentarza
Czy jest ktokolwiek potrafiący wyjaśnić, w czym Wawrzyniak jest lepszy od Piotrka Brożka? Chociaż jeden element piłkarskiego rzemiosła?

 

Jest z Warszawy :] Tylko dlatego :]

Widziałeś występy Wawrzyniaka z Cracovią i Piastem? Podejrzewam, że nie :] Może rywale nie byli wybitni, ale ja przyznam że w takiej formie go jeszcze nie widziałem. Szczególnie jeśli chodzi o grę ofensywną.

A teksty "bo jest z Warszawy" zachowaj dla siebie, na tym forum podjazdy pod Legię są bardzo częste więc nie wyróżniłeś się z tłumu :]

Odnośnik do komentarza

Znowu będzie kabaret na obronie - najlepiej grający obrońcy są w tej chwili albo kontuzjowani (Bosacki), albo nie powołani (Piotr Brożek, Baszczyński). "Superszybki" Jop + grający ogony Dudka to normalnie postrach dla Czechów, a jeden z nich zagra na pewno. Żewłakow też ostatnio nie grał w PU (nie wiem jak w lidze). W środku pomocy nie łapiący się nawet na ławkę Szachtara Lewandowski, do tego nie grający Krzynówek, grający mało lub słabo Smolarek.

Odnośnik do komentarza
Tyle, że nie wiem czy wiesz ale Jop był na Euro drugim (jeśli nie 1 ) piłkarzem co do prędkości jaką rozwinął. Co do Baszcza to zgadzam się, że zasługuje na szansę, ale do Brożka nie jestem przekonany chociaż jest ok.

 

Boże, Ty widzisz i nie grzmisz. To, że Jop miał jakąś szybką 15-metrową przebieżkę o niczym nie świadczy, bo mecz piłkarski to nie 5 sekund startu tylko 90 minut gry, w trakcie, której takich przebieżek może być kilkanaście i cała sztuka polega na tym by nie umrzeć po jednej. A jak Jop grał i biegał było widać zwłaszcza w pierwszych 20 minutach meczu z Austrią.

Odnośnik do komentarza
Tyle, że nie wiem czy wiesz ale Jop był na Euro drugim (jeśli nie 1 ) piłkarzem co do prędkości jaką rozwinął. Co do Baszcza to zgadzam się, że zasługuje na szansę, ale do Brożka nie jestem przekonany chociaż jest ok.

 

Boże, Ty widzisz i nie grzmisz. To, że Jop miał jakąś szybką 15-metrową przebieżkę o niczym nie świadczy, bo mecz piłkarski to nie 5 sekund startu tylko 90 minut gry, w trakcie, której takich przebieżek może być kilkanaście i cała sztuka polega na tym by nie umrzeć po jednej. A jak Jop grał i biegał było widać zwłaszcza w pierwszych 20 minutach meczu z Austrią.

 

No to tylko mozna okreslic mianem "farsy grania i biegania".

Odnośnik do komentarza
Gorący nius od Wojtka Kowalczyka: Sosin powołany :jupi: Faajnie, może w końcu Leo skończy z wystawianiem na szpicy jakiś Piszczków czy innych Smolarków :keke: Ciekawe jak sobie Sosin w kadrze poradzi, oby chociaż dostał jakąś dłuższą szansę na pokazanie się. W sumie jakiś wielkich fajerwerków po nim się nie spodziewam, ale jak tyle szans dostał w swoim czasie Rasiak, czy Matusiak, to czemu by nie spróbować Łukasza? :P

 

Sosin już dostał swoją szansę w kadrze :]

Odnośnik do komentarza
Tyle, że nie wiem czy wiesz ale Jop był na Euro drugim (jeśli nie 1 ) piłkarzem co do prędkości jaką rozwinął. Co do Baszcza to zgadzam się, że zasługuje na szansę, ale do Brożka nie jestem przekonany chociaż jest ok.

 

Boże, Ty widzisz i nie grzmisz. To, że Jop miał jakąś szybką 15-metrową przebieżkę o niczym nie świadczy, bo mecz piłkarski to nie 5 sekund startu tylko 90 minut gry, w trakcie, której takich przebieżek może być kilkanaście i cała sztuka polega na tym by nie umrzeć po jednej. A jak Jop grał i biegał było widać zwłaszcza w pierwszych 20 minutach meczu z Austrią.

Jedną kwestą jest szybkość podczas biegu, a drugą dynamiczny start z miejsca i zwrotność. Jop na pewno tych drugich nie może zaliczyć do swoich atutów. Raczej rzadko zdarza się, żeby piłkarz biegł sto metrów w ciągłym sprincie w czasie meczu(założę się, wracał z ofensywnego rzutu rożnego i wtedy zostało to zmierzone). Więc ta jego 'szybkość'(szczególnie dla obrońcy) jest vubec nieprzydatna :]

Odnośnik do komentarza
Sosin już dostał swoją szansę w kadrze :]

W spotkaniach towarzyskich, trzy mecze, dwie bramki. Kto wie co będzie w meczach o punkty...

Szansy na granie raczej nie ma, chyba, że ktoś z Lewandowski, Brożek, Smolarek złapią knt, tfu, tfu...

 

Iwańskiego brak nawet na liście rezerwowych, a to chyba on z Legionistów jest w najwyższej formie :-k Wyróżnia się ostatnio na ligowych boiskach.

Łobodziński zagrał jeden (?) dobry mecz ostatnio i powołanie jest, Polczak by się mógł zamienić z Jodłowcem.

 

Reszta w prawie normie...

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...