Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Dno i nyndza tak w skrocie mozna mecz opisac. Nie ogladalem od poczatku, karny sie nalezal? Po takiej grze bym Leo pozegnal bo z kim jak z kim ale z San Marino to powinno byc 5,6-0 :x nawet przy takiej grze. A w pierwszej polowie Oni robili co chcieli na naszej polowie przez kilka minut :>

 

Mam nadzieje,ze dzieki Adminom pozegnamy sie z Toba na dlugo.

Odnośnik do komentarza

Karny IMO sie nalezal druzynie San Marino. Wojtkowiak ewidentnie sfaulowal napastnika gospodarzy.

 

Moze skoro juz sie tu odezwalem to skrobne dwa zdania komentarza do meczu.

 

Uwazam, ze wieszanie psow na trenerze mija sie z celem, bo w gruncie rzeczy dobral niezlych pillkarzy na ten mecz. Nawet obsmarowywany Piszczek, grajacy na ataku byl moim zdaniem dobrym wyborem (pamietamy jeszcze hattrick w meczu Pucharu UEFA z tego sezonu? :> ). Nie potrafie zrozumiec, dlaczego nasi pilkarze nie chca (nie umieja?) docenic zaszczytu jakim jest gra w narodowej reprezentacji. W nich przeciez nie widac ani krzty ambicji i determinacji. Nawet bez zadnych premii oni wszyscy powinni gryzc trawe na boisku, a nie stac i czekac na pilke, a po meczach jechac rowno z blotem wszystkich, ktorzy odwazyli sie zle slowo o kadrze powiedziec.

 

Jesli mialbym kogos indywidualnie pochwalic za ten mecz (czy moge w ogole czegos takiego dokonac po meczu z amatorami?) chcialbym cieple slowa skierowac w kierunku Krzynowka (ktorego wiekszosc juz dawno skreslila, a jako jeden z nielicznych potrafil szarpnac nasza druzyna), Blaszczykowskiego, ktory jednak tez juz powoli sie asymiluje z kadra i osiaga jej poziom ambicji, co chwilami widac, no i oczywiscie debiutanta Lewandowskiego, po ktorym widac, ze ma instynkt i powinien czesciej grac w kadrze, bo to napastnik jakiego nam brakuje - potrafi sie znalezc w sytuacji i pilka go ewidentnie szuka w szestnastce.

 

Oby kryzys Czechow byl porownywalny z naszym, bo inaczej to nie widze szans na jakiekolwiek zdobycze punktowe z tym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
qwas: Pozegnamy, za to, ze mam swoje zdanie i krytkuje Leo? Hahaha n/c czlowieku jestes.

 

Z taka gra to z Czechami bedzie 0-5. Chyba, ze tak jak ktos pisal Rada to zmiana kosmetyczna za Karela B. :>

Miej swoje zdanie, ale lepiej jak zachowasz je dla siebie. A! i ogranicz ogladanie "fachowych" magazynow pilkarskich, bo jak widac rabia ci duzy mentlik w glowie.

Odnośnik do komentarza
No tak, Leo won!!!

Przecież on NAKAZAŁ naszym reprezentantom grać BEZ pressingu! NIE nauczył ich grać ataku pozycyjnego! NIE nauczył ich wychodzić na pozycje!

Trener swoje, a piłkarze tradycyjnie swoje i to nie tylko za kadencji Leo...

 

Przebudowa kadry? Czyli jak u nas. Zatem kto pierwszy ten lepszy! Mamy przecież doświadczenie w budowaniu...mieszkań... ;]

 

Tam za dużo nowych twarzy nie było. Ba trzon reprezentacji spędził czas przed Euro i na Euro i po Euro żeby się zgrać a tego zgrania jak na razie nie widać. Widać pełną chaosu grę, pełno niedokładności. Mamy 4 punkty z tego trzeba się cieszyć, początki eliminacji ( a raczej ten okres z początku sezonu gdy zawodnicy nie są jeszcze rozegrani) zawsze jest dla nas ciężki. Nie będę przypominał początku eliminacji do ME.

Graliśmy z amatorami i większych wniosków po takim meczu po prostu nie możemy wyciągać. Tak jak pisałem w livescorze, San Marino to drużyna którą wiele drużyn powiozło dużą ilością bramek ale i taką z którą się też ostro męczono. Następny mecz z Czechami rozjaśni nam sytuacje gdzie jesteśmy. Jak dla mnie cofamy się w rozwoju :/

Odnośnik do komentarza

Po to jest Forum by swoje zdanie wyrazac, a za to tutaj jeszcze nie banuja :> Nikogo swoim zdaniem nie obrazilem z uzytkownikow wiec za przeproszeniem sie odpier*.. Fachowych magazynow nie ogladam w ogole, pisze na podstawie wlasnych obserwacji z ktorymi nie kazdy sie musi zgadzac :> Jezeli uwazasz, ze po tych 3 meczach mamy szanse na jakies zwyciestwo z Czechami to gratuluje huuura optymizmu. Ale oby tak bylo ;)

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieje,ze dzieki Adminom pozegnamy sie z Toba na dlugo.
Miej swoje zdanie, ale lepiej jak zachowasz je dla siebie. A! i ogranicz ogladanie "fachowych" magazynow pilkarskich, bo jak widac rabia ci duzy mentlik w glowie.

 

 

Prosił bym o pierdolnięcie się w łeb, bo widzę że się w dupach poprzewracało :> Każdy ma prawo do swojego zdania. Też uważam Leo za słabego trenera (nie, nie mam konkretnego nazwiska na jego zastępce :D ) :P Nie chcę żeby go wywalono :P Chcę żeby się skompromitował samodzielnie :D Mam takie prawo :> Mam tak jak i wy do bronienia, ale nie popadajmy w paranoje, że każdy kto przeciw Leo ten bee, ten za układzikami, ten za bagienkiem :/ Każdy jest sercem za reprezentacją (może oprócz niektórych piłkarzy).

Odnośnik do komentarza
Jezeli uwazasz, ze po tych 3 meczach mamy szanse na jakies zwyciestwo z Czechami to gratuluje huuura optymizmu. Ale oby tak bylo ;)

Po prostu uwazam, ze trzeba skonczyc z krytyka kolejnego selekcjonera, tylko odpowiednio opierdolic tych, ktorzy biegaja po boisku.

Nie za mocne słowo :-k

 

Ciągle wygląda jakby im się nie chciało, jakby ktoś ich zmuszał do gry w kadrze, bez woli walki, bez ambcji, a to przecież nie o to chodzi :/

Chyba każdy się spodziewał wyższego rezultatu, ale kolejny raz widać, że nasi przechodzą obok meczu. Tylko ciągła selekcja może przynieść rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Po prostu uwazam, ze trzeba skonczyc z krytyka kolejnego selekcjonera, tylko odpowiednio opierdolic tych, ktorzy biegaja po boisku.

 

Po raz kolejny podkreślę, że tych zawodników jednak ktoś musiał wybrać :>

Dokładnie, ktoś musiał. Selekcjoner musial.

Wszyscy zatem żałujemy, że nie byli to spece z kafecośtam, PS i tym podobnych oraz...TY? :>

Oni wiedzą najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Po prostu uwazam, ze trzeba skonczyc z krytyka kolejnego selekcjonera, tylko odpowiednio opierdolic tych, ktorzy biegaja po boisku.

 

Po raz kolejny podkreślę, że tych zawodników jednak ktoś musiał wybrać :>

 

kogo byś innego wybrał?

No pewnie tych co Leo nie powołał i jest o nich głośno dzięki medialnym specom...

 

Lech pokazał się z dobrej strony w lidze. Leo powołał kilku zawodników tego klubu i kto z nich się wyróżnił?

Bosacki zagrał przeciętnie i knt

Bandrowski zagrał słabo

Murawski zagrał słabo

Wojtkowiak zagrał słabo, a przede wszystkim bezmyślnie sprokurował rzut karny

Lewandowski zagrał najmniej, ale błysnął najmocniej

 

Więc to kolejny przykład, że nie zawsze wszystko może być oczywiste. To, że ktoś błyszczy w lidze nie znaczy, że będzie się wyróżniał w reprezentacji. Dla wyjaśnienia nie skreślam tych zawodników po jednym nieudanym występie!

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...