Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie..przeciez Leo nie sciagnie z boiska nagle Lewandowskiego- troche realizmu-

A pamiętasz mecz z Kazachstanem w 2006 r.? Lewandowski został zmieniony przez Leo już w 30 minucie i zastąpiony Kaźmierczakiem. A bynajmniej nie był gracz Szachtara kontuzjowany... ;]

 

Jasne ze pamietam, chodzilo mi oczywiscie nie o incydentalne zejscie z boiska -ale raczej o ksztla naszej linii pomocy- DMC przez dluzszy czas- niekt chyba sobie nie wyobraza ze Leo nagle rezygnuje z Lewandowskiego i przestaje go powolywac- a srodek np tworza Dudka i Murawski..

Odnośnik do komentarza

Vami: Mialem na mysli najbardziej znanego w naszym srodowisku pilkarskim doktora - Amicusa :> Mowicie nie mamy bocznych, a Brozek, Wojtkowiak to co? Ustawic zawodnikow na tych pozycjach co lubia grac i gra bedzie zupelnie inaczej wygladac. Do Zewlakowa dolozyc Bosackiego, lewa strona - Zewlakow albo Brozek, prawa Wasilewski albo Wojtkowiak a nie jakies eksperymenty ktore gowno daja jak widac. Jest Lagiewka, Szukala, Jodlowiec ktorzy przynajmniej graja a nie jak np. Mr Dudka :x

Odnośnik do komentarza

Bosacki to już niestety równia pochyła, nie nadzieja reprezentacji. Brożek to przekwalifikowany ML, taki drugi Kiełbowicz, również nie rozwiązanie. Wojtkowiak i Wasilewski jako DR są ok, brakuje nam środkowych i lewego obrońcy z klasą. Wawrzyniak się nie sprawdził, Jop, Kokoszka i Dudka również, Żewłakow to albo DC, albo DL, obu pozycji nadal nie zaasekuruje. Naturalizacja Arboledy, aczkolwiek jestem jej pryncypialnie przeciwny, dałaby reprezentacji o wiele więcej niż naturalizacja Rogera. Może rzeczywiście sprawdzić Łągiewkę :-k. Ze środkowych wielka szkoda, że Głowacki jest tak kontuzjogenny. Może czas zacząć ogrywać kolejnych młodych? Kryzys mamy w defensywie i tyle. Ktoś wie, co z Golańskim?

Odnośnik do komentarza
Naturalizacja Arboledy, aczkolwiek jestem jej pryncypialnie przeciwny

 

A ja nie jestem przeciwny- wobec naprawdę głębokiej posuchy na tej pozycji taki Arboleda bylby genialny- i proszę mi tu zaraz nie wyjeżdżać z tymi nacjonalistyczno -narodowymi hasłami;)) -oczywiscie zapomniany Hernani ciagle sie przypomina...

---> nie problem w tym ze nie mamy zdolnej młodzieży- problem w tym ze nie mam kogoś na teraz - zaraz- uksztaltowanego, solidnego DC

Odnośnik do komentarza
Za rok-dwa Król na DL i będzie dobrze. Rozwija się szybko chłopak.

Jak nikt go nie wyciągnie z Jagielloni to się nie będzie szybko rozwijał.

 

Ja bym naprawdę chciał zobaczyć w jakimś meczu towarzyskim Kosznika. Chłopak od czasu przyjścia do Lechii z Kaszubii Kościerzyna zrobił kolosalny postęp. Powiedziałbym, że jest na poziomie przynajmniej Wawrzyniaka ale jako kibic Biało-Zielonych jestem mało obiektywny :)

Uważam jednak, że należy dać więcej szans Gancarczykowi, który podobno świetnie sobie radzi w Metaliście.

Co do środka: chętnie bym zobaczył Łągiewkę w akcji :) Jeśli chodzi o młodych, to Wołąkiewicz jest sto razy lepszy od Polczaka i przyznaje to każdy, nie tylko kibice Lechii.

Odnośnik do komentarza
Wywalmy B. i przyjdzie kolejny trenejro i co z tego wyniknie? Nic, gracze nagle nie zaczna myslec, atakowac przy 1:0, a nie bronic wyniku i psychicznie nie stana sie mistrzami swiata.

 

Kazda zmiana na stanowisku trenera moze pomoc na pierwsze pol roku, rok - potem i tak wszystko wroci do poprzedniego stanu.

 

Przy obecnym szkoleniu i podejsciu do pilki w naszym kraju nic sie nie zmieni. Bedzie piasek, co jakis czas jakis cudowny mecz i ewentualne awanse do imprez finalowych, a potem oklep.

 

Tu nie chodzi, ani o podejście ani o nic takiego. Jeżeli w reprezentacji będą grali zawodnicy, którzy w klubie grzeją ławkę to nie będzie nigdy dobrze. Jeżeli trener będzie wystawiał zawodników nie grających to nigdy się to nie zmieni. To jest moje zdanie. Trener powinien dać szansę grającym czującym grę. Swoją drogą kłopoty w klubach takich zawodników jak Smolarek ten brak gry odbija się na braku ogrania i jego dyspozycji.

 

A co do języka polskiego to będę podtrzymywał zdanie. Powinien trener umieć polski, jest 3 lata, i jakiś postępów w tym kierunku nie widzę. Dla przykładu Arboleda gra w Polsce 2,5 roku i po polsku coś umie powiedzieć, chociaż się komunikować. Udzielać wywiadów po polsku, a B. ma panią Alf, która musi choćby konferencje tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
---> nie problem w tym ze nie mamy zdolnej młodzieży- problem w tym ze nie mam kogoś na teraz - zaraz- uksztaltowanego, solidnego DC

to ze nie mamy nie znaczy ze mamy go "kupic", to klub czy reprezentacja?

 

znowu to typowo polskie myślenie...jakie kupić- jeśli chce grać to dlaczego nie może- jeżeli wyraża taka wole i jest zdeterminowany w tym celu to jestem na tak:) bez żadnych podtekstów... :>

 

-->Prof, a Ailton to nam akurat w ogole nie potrzebny bo w ataku mamy kim grac: ;)

Odnośnik do komentarza
znowu to typowo polskie myślenie...jakie kupić- jeśli chce grać to dlaczego nie może

 

Bo nie jest Polakiem, zieff ?

 

A jesli chce być Polakiem, zieff:)? to co zabronimy mu...

Jesli spelnia wszystkie wymagania to nie...

Ale stawianie tematu w sposob: nie mamy DC wiec naturalizujmy Arbolede, nie przekonuje mnie zupelnie.

 

ok , to stawiam temat w ten sposób: Nie mamy DC, jest Arboleda- chcialby zostać Polakiem, a przy okazji jest swietnym DC, może damy mu szanse:)

Odnośnik do komentarza
Arboleda nie chce zostać Polakiem, Arboleda chce grać w polskiej reprezentacji. Drobna, ale zasadnicza różnica.

 

ok Prof , jezli z nim gadales i wiesz ze nie ma checi zostac Polakiem , a jedynie chce wykorzystać nasza repreze, to jak najbardziej nie ma tematu:))- ale jakos wybcz nie sadze abysmial 100% pewnosci w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...