Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak to się mówi, karma's a bitch:

 

Mężczyzna, który podczas meczu reprezentacji Polski z Wybrzeżem Kości Słoniowej , miał zostać opluty przez szefa Wiary Lecha, może dostać zakaz klubowy. Podczas meczu z Borussią Dortmund złamał regulamin obiektu: był pijany, nie słuchał poleceń ochrony.

Na początku roku cała Polska usłyszała o tym, że na stadionie przy Bułgarskiej opluty został mężczyzna ubrany na biało-czerwono. Jak napisała "Gazeta Wyborcza", właśnie ubiór miał być powodem awantury w "kotle" na trybunie II. Sprawa jest szczególnie bulwersująca, bo mężczyznę miał opluć Krzysztof M., szef stowarzyszenia kibiców (w ubiegłym tygodniu usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia).

 

Publikacja wstrząsnęła kibicami. Niektórzy - nie umniejszając winy M. - przekonywali jednak, że zaatakowany mężczyzna był pijany i to, a nie barwy narodowe, miało być przyczyną awantury. Później komentowali, że choć media informowały, że Maciej W. bał się złożyć wniosek o ściganie M. (ostatecznie postępowanie wszczęto z urzędu) obawy nie przeszkadzały mu regularnie przychodzić na mecze Lecha - był widywany tuż przy prowadzących doping. W czwartek widziano też, jak był wyprowadzany w asyście ochrony.

 

Jak się dowiedzieliśmy, ochrona interweniowała, bo grupa osób stała w przejściu. Jeden z mężczyzn (właśnie Maciej W.) powiedział, że zostanie, bo "wszyscy tu stoją". Zdaniem ochrony był opryskliwy, czuć było od niego alkohol. Badanie wykazało 1,25 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Odnośnik do komentarza

News "mobilizator" jak dla mnie. Nie mogą teraz puścić ploty, że nie ważne od tego jak zakończy się ten sezon (puchary czy nie) to trener leci, bo jaka będzie miał mobilizację na ostatnie 3 mecze? A tak powalczy o to by za rok w europie się też pokazać...Jeśli nie awansuję - wywalą, bo "umowa była inna", a jak wejdzie to na dwoje babka wróżyła, ale raczej zostanie.

Odnośnik do komentarza

News "mobilizator" jak dla mnie. Nie mogą teraz puścić ploty, że nie ważne od tego jak zakończy się ten sezon (puchary czy nie) to trener leci, bo jaka będzie miał mobilizację na ostatnie 3 mecze?

Jak dla mnie, to ten news jest odwrotny :) Nieważne jak zakończy się ten sezon, prawdopodobnie i tak zostaniesz :) Sztuka mobilizacji na najwyższym poziomie ;)

Odnośnik do komentarza

heh, raczej problem w znalezieniu odpowiedniego kandydata na jego miejsce (a Legia jakoś potrafiła spiknąć się z Weissem :roll)

nie wróży to dobrze przed okienkiem transferowym, a jest co najmniej kilka pozycji do obsadzenia...

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Feanorem. Gościu może mieć przysłowiowe wyjebane bo i tak zostanie, a to, że nie będzie nas w pucharach pewnie mu śwista, bo przecież prace i tak ma ;)

Ale z drugiej strony właśnie może mieć motywację, by pokazać się w LE. Czas pokaże.

 

Co do wzmocnień. Chyba każda z formacji potrzebuje wzmocnień, a przy braku awansu do LE to jakoś marnie to widzę.

Co jest z młodym Kapsą? Nawet nie dostał szansy debiutu. Rozumiem, że nie ma na to czasu, ale na meczu z BVB go nie widziałem. Znając życie to melodia przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Gościu może mieć przysłowiowe wyjebane bo i tak zostanie, a to, że nie będzie nas w pucharach pewnie mu śwista, bo przecież prace i tak ma ;)

 

Nie no pewnie; myślę, ze dla każdego kolesia bez dokonań trenerskich ważniejsze jest miejsce poza pucharami niż gra w nich :keke: Dla mnie jeśli zostanie, jest to decyzja szokująca jak na polskie warunki. Ale Smudę też zostawiali latami mimo braku wyników.

Odnośnik do komentarza

Tylko w tym momencie, jeśli Bakero wygra wszystko do końca to Lech zdobędzie tylko punkt więcej, niż w pierwszym sezonie po fuzji. W tym, gdy mieliśmy w zespole grupkę złożoną z dwóch zespołów. Tak wiem, że ten sezon jest taki, a nie inny, no ale to jest jakiś wyznacznik poziomu, na którym obecnie jesteśmy.

Zatrudnienie trenera to jeden problem, drugim jest inwestycja w zespół. Potrzebujemy przynajmniej trzech - czterech piłkarzy na nowe pozycje + kogoś za Stilicia. Nadal nie wiadomo, co z Bandrowskim, za rok będzie problem ze stoperami, bo Bosy skończy karierę, a i tak uważam, że w przyszłym sezonie powinien być już tylko zmiennikiem. Zakup jednego Wołąkiewicza problemu nie rozwiąże. Potrzebujemy na gwałt skrzydłowych. Kiełb się rozwija i w przyszłym sezonie będzie motorem napędowym Lecha, ale po drugiej stronie od kilku lat jest czarna dziura, której nie widzimy. Nie potrzeba nam siódmego defensywnego pomocnika, a lewego.

Na szczęście szykują się czystki: Kasprzik, Gancarczyk, Mikołajczak. Takich piłkarzy nie potrzebujemy. Ja bym postawił na Zapo :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...