Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się głosy że do sprawy Reissa może dołączyć dzisiejszy mecz z Kolejarzem Stróże senatora Koguta.

 

Masz rację, winy Bandrowskiego w zawaleniu tego sezonu nie ma żadnej, zagrał w 4 spotkaniach. Semir ma odejść, Gancarczyka nikt nie chce kupić a nie wygasał mu kontrakt, widać klub nie chce płacić za jego zerwanie. To raczej oszczędności na starszych piłkarzach którym wygasły kontrakty niż rozwalanie drużyny.

Odnośnik do komentarza

Trudno mówić o tym kto większy (to subiektywne), ale też może ci, którzy zostaną pasują bardziej do wizji Bakero, dyrektora sportowego, zarządu, budżetu albo trudniej ich zastąpić.

 

Ok, mieli posłuch w szatni, spoko, Prof. Jednak dzisiaj czytam w wywiadzie, że posłuch w szatni miał też odwiedzający prezes Kadziński. I co z tego, że mieli posłuch w szatni skoro nie zrobili wyniku? Większa odpowiedzialność, większe konsekwencje? Może drużynę z nowym posłuchem w szatni łatwiej złożyć.

 

Nie pracuję w prokuraturze, więc nie wiem. Ale wiem za to, że Piotr R. przyznał się do części zarzutów korupcyjnych.

Odnośnik do komentarza
- Piotr R. częściowo przyznał się do winy i potwierdził ustalenia dokonane przez prokuratorów. Do części zarzutów się nie przyznał, twierdząc, że on nie zawinił - podkreśla Edward Zalewski, szef prokuratorów prowadzących śledztwo w aferze piłkarskiej.

http://poznan.gazeta...awal_mecze.html

 

Czyli tutaj napisano nieprawdę, źle zacytowano Zalewskiego, było sprostowanie?

 

Dzięki, ad personam naprawdę mi imponuje.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, Pucek, skoro swoją dyskusję ze mną zacząłeś od ad hominem, nie dziw się, że w odpowiedzi dostałeś ad personam - dostosowałem się jedynie do Twojego stylu argumentacji. Argumenty merytoryczne zostawiam dla dyskutantów, którzy nie bawią się w zagrania erystyczne.

 

Różnica między cytatami jest taka, że Kasiura wypowiada się na temat zarzutów skierowanych przez prokuraturę do sądu, a więc tych, gdzie prokuratura uważa, że Reiss popełnił przestępstwo i może to mu udowodnić - Reiss się do nich nie przyznał i koniec. Wszystko, co pojawiało się wcześniej, w sytuacji gdy śledztwo objęte było zwyczajową klauzulą tajemnicy prokuratorskiej, stanowiło albo wrzutki śledczych (jak powiemy, że Reiss się przyznał, może ktoś inny sypnie - a Reissowi w tym czasie nie wolno było nawet ust otworzyć w tej sprawie), albo domysły dziennikarzy. Różnica drobna, ale zasadnicza.

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja Cię nie zestawiłem z Maniakiem. Różnica drobna, ale zasadnicza.

 

Reissowi nie było wolno się wypowiadać w tej sprawie? W sprawie tego czy się przyznał, czy nie? 10 lutego 2009 roku opublikował przecież oświadczenie, w którym napisał, że nie przyznał się do tego, że sprzedawał mecze Lecha. Zalewski wypowiedział się tydzień wcześniej.

Skoro nie przyznaje się do winy, to niech się nie przyznaje. Poczekamy na wyrok sądu.

 

Poza tym nie wiem dlaczego w ogóle przywołałeś tę sprawę.

Odnośnik do komentarza

Poczekamy na wyrok sądu.

Nie przesadzałbym z wiarą w nieomylność sądów. Ostatnio któryś uniewinnił "człowieka honoru" Kiszczaka...

 

Jestem w szoku, że chcą się pozbyć Djurdjevicia. Przecież miał pracować w innej roli po zakończeniu kariery. Szkoda.

Dziwi mnie też wasze lekceważenie Bandrowskiego. Podtrzymuję swoją opinie, że zdrowy stanowił serce drużyny i że z nim w składzie byłoby kilka punktów więcej. Dla mnie to kandydat do kadry Polski. Czyżby rokowania dotyczące jego zdrowia były tak fatalne?

Odnośnik do komentarza

Ale jeśli człowiek przez rok czasu nie grał w piłkę, poza kilka meczami, to długo trwać będzie jego rekonwalescencja. Mamy w środku pola kilku młodych piłkarzy, na nich imo warto stawiać, tym bardziej, że mamy powody do tego, aby tak się stało. Kadrę trzeba uszczuplić, a w zbędne miejsca niech wejdzie Ratajczak, Kamiński, Golla. Nie mówiąc już o Możdżeniu czy Drygasie, którzy grać powinni regularnie.

Odnośnik do komentarza
Jestem w szoku, że chcą się pozbyć Djurdjevicia. Przecież miał pracować w innej roli po zakończeniu kariery. Szkoda.
no i dostał ofertę - asystenta, że podobno odrzucił, to zupełnie inna sprawa
Dziwi mnie też wasze lekceważenie Bandrowskiego. Podtrzymuję swoją opinie, że zdrowy stanowił serce drużyny i że z nim w składzie byłoby kilka punktów więcej. Dla mnie to kandydat do kadry Polski. Czyżby rokowania dotyczące jego zdrowia były tak fatalne?
słowo klucz: zdrowy, niestety nie stać nas by utrzymywać takich piłkarzy...
Nie mówiąc już o Możdżeniu czy Drygasie, którzy grać powinni regularnie
z tym Możdżeniem to lekko przesadziłeś
Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że zawodnicy w tym wieku (21-22) w Polsce powinni już grać, jeśli cokolwiek z nich ma być.

Mają grać tylko, dlatego że nie są już juniorami? Dla mnie to Lech może i samymi 16 latkami grać, jeśli tylko będą prezentować oni odpowiednio wysoki poziom, a Możdzeń to zdecydowanie nie jest zawodnik do pierwszej jedenastki.

Odnośnik do komentarza

A gdzie ma zdobyć doświadczenie jeśli nie na boisku? To takie rozumowanie jak z pracodawcami. Masz mieć doświadczenie, żeby zdobyć pracę, a żeby zdobyć doświadczenie musisz mieć pracę. I koło się zamyka.

Ale w Polsce nikt nie wpadnie na pomysl, ze wpuszczenie mlodzika chocby na te 15 minut co mecz albo dwa da mu wiecej niz kopanie sie w czolo na terningu...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...