Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla Wisły? Raczej debilizm Lecha, który pozwala na odejście dobrego specjalisty z klubu, a do tego do zespołu, z który zaczyna nam powoli uciekać pod względem sportowym, finansowym i transferowym. Marazm w jaki wpadł Lech powoduje, że stajemy się chyba zespołem, dla którego szczytem możliwości będzie walka o 3-4 miejsce.

Odnośnik do komentarza

Chyba nikt nie ma tutaj zastrzeżeń do Dawidziuka jako opiekuna bramkarzy?

 

Dawidziuk jest w Lechu dyrektorem sportowym a nie trenerem bramkarzy :) A co do Primela to naprawdę bardzo solidny trener (według mnie jeden z najlepszych w Polsce) i Wiśle należy pogratulować zatrudnienia go, a Lecha zganić za to, że się go pozbył.

Odnośnik do komentarza
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/3954/andrzej-dawidziuk-nie-bede-dyrektorem-ktory-nie-rusza-sie-zza-biurka/

 

- To co sprawiło, że przyjął Pan ofertę?

- Głównie fakt, że czeka mnie nowe wyzwanie. Dyrektorem będę po raz pierwszy. Należę do ludzi, którzy lubią mierzyć się z nowymi sytuacjami i wychodzić z nich zwycięsko, z sukcesami. A poza tym, nie rezygnuję z pracy szkoleniowej. To nie jest jeszcze czas, by na dobre porzucać boisko dla gabinetu. Otwieram nowy rozdział w swoim życiu.

Odnośnik do komentarza

Ale to chyba chodzi o to że po tym gdy skończy pracować jako dyrektor podejmie pracę szkoleniową, że nie rzucił jej na stałe. Coś jak Janas gdy zostawał dyrektorem w Polonii.

 

I jak zwykle wyszło na moje:

 

http://bulgarska.pl/dawidziuk-bedzie-tez-trenowal-bramkarzy-lecha,artykul.html?material_id=4e043bb2b564dac60f000000

 

Lech skompletował sztab szkoleniowy na nowy sezon. Co ciekawe, dyrektor sportowy Andrzej Dawidziuk pełnił będzie przez jakiś czas również rolę trenera bramkarzy.

 

Dawidziuk chce kontrolować pracę swojego wychowanka Dominika Kubiaka, który szykowany jest na następcę dotychczasowego szkoleniowca golkiperów Pawła Primela.

 

(...)

 

- Dominikowi brakuje tylko trochę doświadczenia, dlatego od poniedziałku znów zakładam dres i będę prowadził treningi z bramkarzami. Jak długo występował będę w podwójnej roli, jeszcze w tej chwili nie mogę zadeklarować. Będziemy mieli sporo pracy, bo oprócz Kotorowskiego oraz Burica z pierwszym zespołem trenować będą dwaj młodzi bramkarze - wyjaśnia Dawidziuk.

Odnośnik do komentarza

Z ostatniej chwili - POSiR zwiększył oczekiwania finansowe wobec przyszłego operatora stadionu w Poznaniu, gdyż po dzisiejszej burzy okazało się, że część pomieszczeń daje się bez trudu przekonwertować na basen pływacki:

 

 

A, a miesięczne opłaty za prąd na nowatorskim na skalę światową stadionobasenie wynoszą ponoć 400.000 złotych. Przy czym o ile udało się zlokalizować liczniki prądu, nikt nie wie, który odpowiada za którą część instalacji.

Odnośnik do komentarza

co do deszczu to:

nie mielismy kas...bo po co...zaczeli je budować pod schodami....ino lekko tam przecieka :D

 

a tak wyglada glowne wejscie do klubu na stadionie za 700mln...

 

oby na euro przeszla podoba burza! albo większa!

 

Mokrych tylko 17 pierwszych rzedow trybun :D Projektant (jak to było dokładnie) tłumaczył to tym, ze deszcz pada zazwyczaj przecież pionowo :D

A POSIR zażądał sobie 10k za trening pierwszego zespołu na płycie głownej, która niedługo jest zrywana :o smiać sie czy płakac? Zaorać to wszystko w pizdu!

Odnośnik do komentarza

Lech 1:0 Zagłębie L.

 

Pierwszy sparing za nami, teraz tylko czekam na skrót w LechTV. Póki co cieszy powrót Drygasa, który strzelił jedyną bramkę :)

No i oby Tonev to nie był drugi Kiełb bo dzisiaj Bułgar zszedł już po kwadransie i zastąpił go właśnie Kiełb.

Odnośnik do komentarza
Z 32-osobowej kadry ustalonej na pierwszą część okresu przygotowawczego w Bawarii zabraknie Grzegorza Kasprzika, Radosława Jasińskiego, Seweryna Gancarczyka, Jakuba Kapsy, Tomasza Kowalczuka,Tomasza Mikołajczaka i kontuzjowanego Marcina Kikuta.

 

Kadra Lecha na obóz w Miesbach:

 

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić, Przemysław Frąckowiak, Dawid Smug

 

Obrońcy: Manuel Arboleda, Hubert Wołąkiewicz, Grzegorz Wojtkowiak, Luis Henriquez, Marcin Kamiński, Ivan Djurdjević, Jarosław Ratajczak, Tomasz Kędziora

 

Pomocnicy: Jacek Kiełb, Sergei Krivets, Rafał Murawski, Semir Stilić, Kamil Drygas, Dimitrije Injac, Mateusz Możdżeń, Wojciech Golla, Aleksandar Tonev, Jakub Wilk

 

Napastnicy: Artjoms Rudnevs, Vojo Ubiparip, Bartosz Ślusarski

 

Czyżby to koniec tych dwóch panów? Dziwi zwłaszcza Mikołajczak :>

 

Nie wiem po co aż czterech bramkarzy (gdzie jest Gerard Bieszczad), no i totalnie nie rozumiem tej nagłej chęci pozbycia się Garnka. Ok, pewnie trochę za dużo zarabia jak na swoją rolę w drużynie no ale zawsze może to być zmiennik dla Luisa. Nie znam szczegółów finansowych, ale ja bym go zostawił, no chyba, że ładne pieniążki za niego będą. Mimo, że da się przeczytać w mediach o tym, że można go kupić już za 100k euro :|

 

Niedługo spotkanie z zarządem, dowiemy się paru kwestii.

Odnośnik do komentarza

problemem z Gancarczykiem jest taki, że on albo ma mieć pierwszy skład "bo tak" (jak u Smudy :roll:) albo odchodzi, a że nikt mu nie da miejsca w składzie za zasługi i po prostu jest słabszy od Panamy chce wrócić na Ukrainę - z tak ambitną postawą tęsknić za nim nie będę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...