Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się rewolucja w sztabie szkoleniowym Lecha i dobrze, kilku graczy też powinno odejść, z liderów oby tylko Semir odszedł i może jakoś ;) to będzie, bo jak na Ekstraklasę to Lech i tak ma całkiem "ogarnięty" skład, potrzebni są przede wszystkim skrzydłowi no i może ktoś uniwersalny do linii pomocy jeśli Semir odchodzi. Nie chciałbym z obecnej kadry Kasprzika, Gancarczyka czy Joela, z Chrapka i Mikołjczaka chyba też już nic nie będzie, w jakiś nagły przypływ dobrej formy nie chce mi się wierzyć, marzy mi się powrót do zdrowia Bandrowskiego. W Vojo ciągle wierzę, jego pierwsza runda w Poznaniu nie była najlepsza i wydaje się, że te 600 tysięcy zostało wydane w błoto, ale może uda się jeszcze kogoś z niego zrobić, gdy grał to zazwyczaj był aktywny, czasami brakowało szczęścia po prostu. Mimo wszystko patrzę na lato optymistycznie i wierzę w to, że zarząd klubu, sztab szkoleniowy zrobi wszystko, żeby Lech miał jak najmocniejszy skład, dzięki któremu powalczymy o odzyskanie tytułu.

Odnośnik do komentarza

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/lech-poznan-mysli-o-radzewiczu-kupiszu-i-malkowski,1,4401467,wiadomosc.html

 

:lol: Już widzę jak Kupisz przechodzi z drużyny grającej w europejskich pucharach do takiej, co to w nich nie gra :> Kasa to nie wszystko.

:lol: tak jak Grosicki nie odszedł z drużyny walczącej o mistrza Polski do walczacej o utrzymanie w Turcji. pieniędze to nie wszystko...

za dwa mecze w europejskich pucharach moze sie poswieci dla kasy ;)

 

Kupisz w niedzielę przy mnie obiecywał, że zostaje w Jagiellonii na kolejny sezon. W wywiadach też o tym mówił. I tak się pewnie stanie, ale media muszą o czymś pisać.

Grosicki też obiecywał...

Odnośnik do komentarza

Pisać nie mogę, ale jego przyszłość jest już znana.

 

Jak nie możesz pisać to po co w ogóle ten post? Tylko tym denerwujesz ludzi.

 

Żeby zobaczyć, jak się denerwujesz :)

 

Następny bzdurny post typu "wiem, ale nie powiem" zakończy się dla ciebie niemiło, dziękuję.

Odnośnik do komentarza

z Bakero na ławce, biorąc pod uwagę tylko okres jego trenerki, zajęlibyśmy trzecie miejsce w tabeli - bez skrzydłowych, z Manu i Bosym bez formy, więc nie wiem skąd ta rozpacz, na pewno jest lepszy niż przymierzany do Lecha Probierz

 

podobno Rutkowski nie da ani grosza na transfery, bo nie ma pucharów a on nie zamierza "pożyczać" Lechowi pieniędzy, super właściciel :roll: i tym bym się martwił, a nie o zdolności trenerskie Hiszpana

Odnośnik do komentarza

No właściciel też znakomity, zamiast myślec o przyszłości i wzmocnieniu klubu, żeby ten wrócił do europejskich pucharów to nie wydaje kasy, bo tych pucharów nie ma...

 

Co do Bakero to możliwe, że za pare dni będę miał trochę inne zdanie, ocenie to na chłodno, ale teraz jestem po prostu zły, w pamięci mam przede wszystkim sporo jego idiotycznych decyzji (pozdro Semir na skrzydle, kłótnie z właśnie Semirem, to chyba nie jest trener dla którego piłkarze potrafią umierać, w np. finale PP też nic nie zrobił, to zdecydowanie nie jest "grający" szkoleniowiec, nie potrafi odpowiednio i szybko reagować na wydarzenia na boisku), bo jakieś tam plusy na pewno były, trzeba pamiętać o tym w jakiej sytuacji Lech był w lidze gdy Bask przychodził do Poznania.

Odnośnik do komentarza

To, że na polskim rynku nie ma dobrych i wolnych trenerów to nie znaczy, że w ogóle nie ma. Chyba od tego są jacyś ludzie w Lechu by kogoś lepszego znaleźć, bo na prawdę bronienie tezy, że Bakero to dobry szkoleniowiec jest karkołomne (tak, potężny sukces zająć trzecie miejsce w lidze, gdzie nikt się specjalnie nie wybija, większość "topowych" zespołów było w katastrofalnej formie, z takim składem, jaki posiada klub z Poznania).

Odnośnik do komentarza

(...) tak, potężny sukces zająć trzecie miejsce w lidze, gdzie nikt się specjalnie nie wybija, większość "topowych" zespołów było w katastrofalnej formie, z takim składem, jaki posiada klub z Poznania).

kto zajął 3 miejsce? Lech wydaje mi się, że 5.

Odnośnik do komentarza

(...) tak, potężny sukces zająć trzecie miejsce w lidze, gdzie nikt się specjalnie nie wybija, większość "topowych" zespołów było w katastrofalnej formie, z takim składem, jaki posiada klub z Poznania).

kto zajął 3 miejsce? Lech wydaje mi się, że 5.

Pewnie chodzi mu o trzecie miejsce, o którym pisał Kinas.

 

"z Bakero na ławce, biorąc pod uwagę tylko okres jego trenerki, zajęlibyśmy trzecie miejsce w tabeli"

Odnośnik do komentarza

To, że na polskim rynku nie ma dobrych i wolnych trenerów to nie znaczy, że w ogóle nie ma. Chyba od tego są jacyś ludzie w Lechu by kogoś lepszego znaleźć, bo na prawdę bronienie tezy, że Bakero to dobry szkoleniowiec jest karkołomne (tak, potężny sukces zająć trzecie miejsce w lidze, gdzie nikt się specjalnie nie wybija, większość "topowych" zespołów było w katastrofalnej formie, z takim składem, jaki posiada klub z Poznania).

o tym, że Lech nie szuka następcy Bakero pisałem ~pół roku temu :roll:

 

i tak, Bakero (jak na polskie warunki) to przyzwoity trener

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...