Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No i po sezonie, przynajmnije zwolnią kudłetego Bambero i może przyjdzie jakiś ogarnięty trener. Piękna przygoda z LE, a na krajowym podwórku katastrofa, mam nadzieję że Lech wygra z Wisłą, a pozostałe mecze ligowe przegra, wtedy zarząd po prostu będzie musiał zwolnić Bakero...

Odnośnik do komentarza

Akurat w tym meczu wiele nie popsuł. W pierwszej połowie Legia nie istniała, Bakero nie może strzelać bramek za swoich graczy, a mieli szanse, których nie wykorzystali. Decyzja o niewystawieniu Sztilica tez da się wybronić, bo Bośniak zagrał katastrofalnie.

Zawalone zostało ostatnie 30 minut, gdzie po przypadkowym golu z zespołu zeszło powietrze. Legia dostała niesamowitego kopa, nasi też dostali kopa, tylko że w ryj. Bakero w sumie zareagował nieźle jesli chodzi o personalia (choć Kiełb mógł wejść wcześniej imo), ale zespół już był spanikowany. No ale Baska nie bronią wyniki, styl, kibice, piłkarze - cudem będzie jak dadzą mu dograć do końca sezonu (choć w sumie nie wiem po co jakby miał przyjść kto inny latem). Razem z Bakero powinien odejść Bosacki. Bardzo cenię pana Bartosza, sympatyczny człowiek (miałem z nim okazję porozmawiać dawno temu) ale niestety ten sezon ma żenujący. Już nawet nie chodzi o tego karnego, ale to była kropla, która przelała czarę goryczy.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze pytanie czy uda się zatrzymać zwłaszcza Rudnevsa, skoro najpewniej pucharów nie będzie? Jakoś nie wierzę w to, że Lech może chociażby 3 mecze wygrać. No chyba, że się teraz obudzą, ale to brzmi zbyt nieprawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza

Znając naszych piłkarzy, to będzie "jesteśmy załamani tą niesprawiedliwą porażka, byliśmy lepsi, straciliśmy chyba wolę walki, blablabla" i do końca sezonu będą dostawać po gębie.. No chyba, ze mają jakąś elementarną ambicję czy honor.

Poza tym prezes powinien zaprosić małżonki/partnerki wszystkich piłkarzy na kolację gdzieś na Stare Miasto, a potem im pokazać ile ich panowie umoczyli kasy z premii za brak awansu do LE, za brak MP, za takie a nie inne wyniki w lidze. Jestem pewien, że jakby panie wróciły do domu, to na następny dzień piłkarze zaczęli by zapieprzać jak motorki.

Odnośnik do komentarza

No Bosy popełnia w ostastnim okrecie sporo błędów (choćby ligowy mecz z Legią i ta sytuacja, gdy Manu był faulowany przez Kotorowskiego), ale ja bym go zostawił w szerokim składzie, przy jakiś kontuzjach taki doświadczony zawodnik jednak się przyda.

 

Michu, ale Bakero powinien odejść nie tylko za to, że przegrał finał, tak jak sam pisałeś nic go nie broni. Miał zapewnić awans do europejskich pucharów na następny sezon i tego nie zrobił, Lech nie gra jakiegoś pięknego futbolu, ciągle mam wrażenie że Bakero nie ma pomysłu na ten zespół. Ciekawe tylko kto go zastąpi :-k.

Odnośnik do komentarza

No tez mówię, że nie ma za bardzo jak się uratować. Jedyne co mi przychodziło do głowy, to że piłkarze go ubóstwiają i np. wezmą wszystkie niepowodzenia na własną klatę. A łatwo się można domyślić wsłuchując się w doniesienia z szatni, że tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

Lech za szybko w tym meczu się cofnął jak by spokojnie grali to co mieli grać, to by cyknęli na 2-0 i by się skończyły sny Legii o potędze... A tak błędy obrony, legenda klubu nie strzela karnego legioniści się nie mylą i puchar niestety leci do Warszawy niezasłużenie...

Odnośnik do komentarza

Lech za szybko w tym meczu się cofnął jak by spokojnie grali to co mieli grać, to by cyknęli na 2-0 i by się skończyły sny Legii o potędze... A tak błędy obrony, legenda klubu nie strzela karnego legioniści się nie mylą i puchar niestety leci do Warszawy niezasłużenie...

 

Nie przesadzaj po 1 golu dla Legii to Lech mógł spokojnie dostać jeszcze z 2 i nie mógłby narzekać.

Odnośnik do komentarza

Lech za szybko w tym meczu się cofnął jak by spokojnie grali to co mieli grać, to by cyknęli na 2-0 i by się skończyły sny Legii o potędze... A tak błędy obrony, legenda klubu nie strzela karnego legioniści się nie mylą i puchar niestety leci do Warszawy niezasłużenie...

 

Nie przesadzaj po 1 golu dla Legii to Lech mógł spokojnie dostać jeszcze z 2 i nie mógłby narzekać.

Legia też mogła by dostać w 2 połowie 2 brameczki i 2 połowie dogrywki też :]

Odnośnik do komentarza

Lech za szybko w tym meczu się cofnął jak by spokojnie grali to co mieli grać, to by cyknęli na 2-0 i by się skończyły sny Legii o potędze... A tak błędy obrony, legenda klubu nie strzela karnego legioniści się nie mylą i puchar niestety leci do Warszawy niezasłużenie...

 

Nie przesadzaj po 1 golu dla Legii to Lech mógł spokojnie dostać jeszcze z 2 i nie mógłby narzekać.

Legia też mogła by dostać w 2 połowie 2 brameczki i 2 połowie dogrywki też :]

Klub KKS Lech mógł nigdy nie powstać... ile spraw by to rozwiązało ;).

 

Każda z ekip miała w tym meczu swoje szanse. Piłka nożna polega na strzelaniu bramek,

nie interesuje mnie kto miał więcej setek, słupków i jak bardzo zły dzień miał sędzia :).

Odnośnik do komentarza

Lech za szybko w tym meczu się cofnął jak by spokojnie grali to co mieli grać, to by cyknęli na 2-0 i by się skończyły sny Legii o potędze... A tak błędy obrony, legenda klubu nie strzela karnego legioniści się nie mylą i puchar niestety leci do Warszawy niezasłużenie...

kto? :co:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...