Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Na "relację" z meczu w Warszawie wystarczyłoby chyba zacytowanie końcówki mojego ostatniego posta w tym temacie, początkowo bronił Bakero, nawet cieszyłem się, że będzie trenował Lecha, ale teraz po prostu chcę żeby ten pan wypierdalał z Poznania jak najszybciej. Bakero ciągle nie ma pomysłu na grę Lecha, około 30 minut z przewagą jednego zawodnika i zero dobrych akcji, to Polonia atakowała. Bask podejmuje jakieś dziwne, kompletnie niezrozumiałe dla mnie decyzje przy wystawianiu pierwszej jedenastki i zmianach w trakcie meczu. W następnej kolejce mecz z Legią, zapowiada się prawdziwy dramat, ale może on spowodowałby wyrzucenie Bakero?

Odnośnik do komentarza

Nie ma tu dla niego miejsca. Jeśli gość nie widzi, że jest już nielubiany przez kibiców, to trzeba mu to uświadomić - może sam odejdzie.

 

Co do meczu to - skandal, hańba, ujma, maniana.

 

Co Ty pittolisz? O tym czy odejdzie decyduje zarząd, a nie kibice. Zwłaszcza, że ten w Poznaniu wygląda na bardziej rozgarnięty niż /inny/ z czołówki tabeli...

Odnośnik do komentarza

Lucas - widziałem pierwszą połowę, Mikołajczak i Ślusarski byli w niezłej formie, akurat tym razem rozumiem dlaczego wystąpili. Zresztą spójrzmy na ten I skład i ew. wątpliwości:

 

Bask podejmuje jakieś dziwne, kompletnie niezrozumiałe dla mnie decyzje przy wystawianiu pierwszej jedenastki

 

Kotorowski - najlepszy bramkarz zespołu, jasna decyzja.

 

Kikut - powrót po kontuzji, brak zmiennika na prawą obronę - kto miał tam grać?

Bosacki - Wołąkiewicz w katastrofalnej formie, brak zmiennika

Arboleda - jw. obrona moim zdaniem w najsilniejszej postaci

Henriquez - zamiast niego mógł grać katastrofalny Gancarczyk

 

Mikołajczak - Kiełb kontuzjowany, nie ma innego prawego pomocnika

Djurdjević - tutaj mógł ewentualnie zagrać Injać, ale czy to taka duża różnica że nie możesz jej pojąć? Wątpię żeby zmieniło to obraz gry.

Murawski - Bandrowski kontuzjowany, jedyny sensowny wybór

Krivets - znowu to samo - brak zmienników. Moim zdaniem lepiej żeby grał on niż Wilk

Stilić - jw.

 

Ślusarski - Rudnevs jest kontuzjowany, Ślusarski jest w niezłej formie jak na niego. Tutaj można mieć zastrzeżenia dlaczego nie grał Ubiparip, zgadzam się. Widać na treningach wyglądało to dobrze, zresztą Ślusarski w I połowie naprawdę grał fajnie.

Odnośnik do komentarza

Nie ma tu dla niego miejsca. Jeśli gość nie widzi, że jest już nielubiany przez kibiców, to trzeba mu to uświadomić - może sam odejdzie.

 

Co do meczu to - skandal, hańba, ujma, maniana.

 

Co Ty pittolisz? O tym czy odejdzie decyduje zarząd, a nie kibice. Zwłaszcza, że ten w Poznaniu wygląda na bardziej rozgarnięty niż /inny/ z czołówki tabeli...

Ale chyba zarząd też zauważy, że to nie wpływa pozytywnie na nikogo z klubu, i nikomu takie zatargi na linii kibice - trener nie są dodatkowo potrzebne do psucia atmosfery.

Odnośnik do komentarza

demrenfaris, Bakero dostał do przygotowania drużynę zimą. Po swojemu, bez ingerencji prezesa (vide Polonia). I co z tego wyszło? Lech grał lepiej, jak był bez formy za Zielińskiego. Dobra, może teraz zdobywa trochę więcej punktów, ale bardziej szczęściem, niż pomysłem na grę.

Odnośnik do komentarza

Ale wystawienie samej jedenastki nie wystarczy do wygrywania meczów nawet w FM ;). Bardziej wkurza mnie ten brak stylu Lecha, czasami mam wrażenie że piłkarze grają przeciwko Baskowi lub ten faktycznie nie ma pomysłu na Kolejorza.

 

Nie żebym łapał za słówka, ale napisałeś że nie rozumiesz jak Bakero dobierał pierwszą jedenastkę. Ja rozumiem i moim zdaniem wybrał najlepszą dostępną :) Brak stylu to prawda, ale nie zgadzam się że źle wybrał pierwszą jedenastkę. Kwestią do przemyślenia jest czy polski zespół, pozbawiony swojego trzonu (Bandrowski, Rudnevs, Kiełb), z zawodnikami wracającymi po kontuzjach (Wilk, Kikut), z beznadziejnie słabymi ostatio zmiennikami (Gancarczyk, Wołąkiewicz) i bardzo wąską ławką może zachwycać swoim stylem.

Odnośnik do komentarza

Ale wystawienie samej jedenastki nie wystarczy do wygrywania meczów nawet w FM ;). Bardziej wkurza mnie ten brak stylu Lecha, czasami mam wrażenie że piłkarze grają przeciwko Baskowi lub ten faktycznie nie ma pomysłu na Kolejorza.

Oczywiście jesteś na każdym treningu oraz w szatni przed meczem. Doskonale wiesz co Bakero nakreśla piłkarzom i jakie schematy gry trenują. No i wynika z tego, że wiesz jak jego polecenia taktyczne i schematy wykonują na boisku? :roll: A może to piłkarze są taktycznymi analfabetami?

Odnośnik do komentarza

demrenfaris, Bakero dostał do przygotowania drużynę zimą. Po swojemu, bez ingerencji prezesa (vide Polonia). I co z tego wyszło? Lech grał lepiej, jak był bez formy za Zielińskiego. Dobra, może teraz zdobywa trochę więcej punktów, ale bardziej szczęściem, niż pomysłem na grę.

Zieliński miał Peszkę, który ciągnął ten wózek - bez niego (lub jego słabszego występu) był totalny piach

 

Bakero ma jeden poważny problem: nie potrafi zmotywować piłkarzy

po czerwonej kartce dla Ebiego nasi kompletnie siedli, dali sobie wbić gola w końcówce z Podbeskidziem i o mało nie stracili punktu ze Śląskiem, wcześniej też średnio wyglądało zaangażowanie piłkarzy

nie zgodziłbym się, że Bakero nie ma stylu - pierwsza połowa z Polonią wyglądała przyzwoicie, był pomysł na grę, tylko ewidentnie brakowało kogoś takiego jak Rudnevs, który by coś wykorzystał, Ślusarski umiał się zastawić, podać, ale strzelić już nie, podobnie Mikołajczak

ataki na wybory personalne są co najmniej śmieszne, już wcześniej pokazałem kacprowi, że Bakero ma trzon drużyny i nie "rotuje ekstremalnie" składem, wystarczy przecież spojrzeć na 90 minut i mieć wszystko na dłoni

naszym najpoważniejszym problemem jest brak jakiekolwiek skrzydłowego (przeciętnego Wilka i nieobecnego Kiełba nie liczę), dlatego Bakero próbował na tych pozycjach Ślusarza i Mikołajczaka, początkowo z sukcesami, ale ostatnio szczęście się skończyło

 

dużo może dać (lub zabrać) mecz z Legią, okaże się, czy Bakero potrafi wykorzystać 40k ludzi na stadionie i jakoś natchnąć drużynę

Odnośnik do komentarza
kompletnie niezrozumiałe dla mnie decyzje

No, to faktycznie musi być słabym trenerem, skoro takie w FM-ie sukcesy odnosisz...

 

Bakero jako trener Polonii był świetny, powinno się mu dać szansę przygotować zespół od początku sezonu, ale co ja tam będę radził Lechowi, słabo gram w FM-a :/

 

Bakero jako trener Polonii był świetny? Absolutnie się nie zgadzam. Na początku mi się podobała jego praca, fakt - ale im dalej w las, tym gorzej. Mnie cieszy powrót Zielińskiego do Polonii. Bardzo lubię gościa i mam nadzieję, że wreszcie Wojciechowski da trenerowi trochę dłużej popracować.

Odnośnik do komentarza
Bakero jako trener Polonii był świetny? Absolutnie się nie zgadzam. Na początku mi się podobała jego praca, fakt - ale im dalej w las, tym gorzej. Mnie cieszy powrót Zielińskiego do Polonii. Bardzo lubię gościa i mam nadzieję, że wreszcie Wojciechowski da trenerowi trochę dłużej popracować.

Weź sobie choćby ilość puntków z tego sezonu, podziel przez liczbę meczów i zobaczysz kto był najlepszym trenerem KSP w tym sezonie.

Zielińskiego nie licz jeszcze, daj mu pięć meczów (na warunki Polonii to sporo).

Odnośnik do komentarza
Bakero jako trener Polonii był świetny? Absolutnie się nie zgadzam. Na początku mi się podobała jego praca, fakt - ale im dalej w las, tym gorzej. Mnie cieszy powrót Zielińskiego do Polonii. Bardzo lubię gościa i mam nadzieję, że wreszcie Wojciechowski da trenerowi trochę dłużej popracować.

Weź sobie choćby ilość puntków z tego sezonu, podziel przez liczbę meczów i zobaczysz kto był najlepszym trenerem KSP w tym sezonie.

Zielińskiego nie licz jeszcze, daj mu pięć meczów (na warunki Polonii to sporo).

 

A zobacz jak Zieliński wystartował, kiedy Groclin stał się Polonią. Na początku sezonu był lider, jesień kończyliśmy chyba w pierwszej trójce. Wtedy Polonia miała swój styl i myślę, że gdyby nie bezsensowne roszady Wojciechowskiego, to teraz byłoby zdecydowanie lepiej. Zieliński ma charakter, wizję i spokój.

Odnośnik do komentarza

Lucas - widziałem pierwszą połowę, Mikołajczak i Ślusarski byli w niezłej formie, akurat tym razem rozumiem dlaczego wystąpili. Zresztą spójrzmy na ten I skład i ew. wątpliwości:

 

Bask podejmuje jakieś dziwne, kompletnie niezrozumiałe dla mnie decyzje przy wystawianiu pierwszej jedenastki

 

Kotorowski - najlepszy bramkarz zespołu, jasna decyzja.

 

Kikut - powrót po kontuzji, brak zmiennika na prawą obronę - kto miał tam grać?

Bosacki - Wołąkiewicz w katastrofalnej formie, brak zmiennika

Arboleda - jw. obrona moim zdaniem w najsilniejszej postaci

Henriquez - zamiast niego mógł grać katastrofalny Gancarczyk

 

Mikołajczak - Kiełb kontuzjowany, nie ma innego prawego pomocnika

Djurdjević - tutaj mógł ewentualnie zagrać Injać, ale czy to taka duża różnica że nie możesz jej pojąć? Wątpię żeby zmieniło to obraz gry.

Murawski - Bandrowski kontuzjowany, jedyny sensowny wybór

Krivets - znowu to samo - brak zmienników. Moim zdaniem lepiej żeby grał on niż Wilk

Stilić - jw.

 

Ślusarski - Rudnevs jest kontuzjowany, Ślusarski jest w niezłej formie jak na niego. Tutaj można mieć zastrzeżenia dlaczego nie grał Ubiparip, zgadzam się. Widać na treningach wyglądało to dobrze, zresztą Ślusarski w I połowie naprawdę grał fajnie.

 

Właśnie pokazałeś, jak bardzo nie znasz Lecha :)

Odnośnik do komentarza

No dobra, Buffu, powiedz gdzie nie mam racji?

Kotorowski nie jest najlepszym wyborem? Bakero mógł wczoraj wystawić jakąkolwiek inną defensywę? Jedyne zmiany jakich mógł sensownie dokonać w tej jedenastce to obecność Ubiparipa i Injaca, przy czym ta druga IMO niewiele zmienia. Nie zgadzasz się z tym?

Odnośnik do komentarza

No ale ktoś musiał wejść za Arboledę, bo przecież to było bankowe, ze nie wytrzyma do końca meczu (czy to przez kolano, ale bardziej prawdopodobne, że za kartki). Ivan nie pierwszy raz został oddelegowany do łatania dziury w obronie. Gdyby był Wołąkiewicz, to pewnie on by zmienił Arboledę.

Nie podoba mi sie gra Bosackiego od dłuższego czasu. Nasz kapitan w kazdym meczu dopuszcza się jakiegoś grubego błędu. Wczoraj tez nie najlepiej zachował się przy dośrodkowaniu Mierzejewskiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...