Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Na świeżo po meczu.

Powiem tylko, że cieszy gol Ibuproma i mam nadzieję, że nabierze wiary w swoje umiejętności.

Z drugiej strony możemy się cieszyć z tego punktu bo ten słupek, to było podsumowanie naszej gry (przynajmniej w drugiej połowie).

Tak jak w I połowie gra się kleiła i były ciągłe oklaski, tak w II połowie, było więcej gwizdów.

No i ta czerwona kartka (nie wspominając o karnym). PZPN :muza::D

Odnośnik do komentarza

Pitto, a co ma do czerwonej kartki PZPN? Karny z dupy, bo faul przed polem karnym, ale czerwona w 100% zasłużona. Cieszy występ Ubiparipa, asysta + gol i ogólnie bardzo aktywny przez cały mecz. Ciekawe co z Semirem, który delikatnie mówiąc był zły schodząc z boiska no i czy więcej szans otrzyma Kriwiec.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim Bakero musi Semira ustawiać inaczej, bo widać, ze na skrzydle pomysł jest co najwyżej średni. I traci na tym i Bośniak, i drużyna. W sumie to nie wiem dlaczego nie ściągnięto zimą jakiegoś skrzydłowego, bo ewidentnie na tej pozycji są braki. Chyba, ze Vojo był na taką pozycję szykowany?

Kriwiec zasłużył sobie na kolejną szansę w pierwszym składzie, może pobyt na ławie zmusił go do cięższej pracy? Pamiętam jak sam go wysyłałem na ławę jesienią, gdzie grał piach totalny.

Odnośnik do komentarza

Kto z pary Kriwiec/Stilic lepiej gra w środku ciężko stwierdzić ale kto z nich gra lepiej z lewej strony to chyba jasne.

Marny mecz "zapchajdziury" Wołąkiewicza. No i zatrważająca była jakość gry w ostatnich 10 minutach. Większość już się słaniała po boisku, i to po przerwie na reprezentacje, czym oni się tak męczą...

 

A ta trawa to się chyba nie zakorzeni co? ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie niezwiązane z wczorajszym meczem.

 

Dlaczego na wszystkich fanach jest taki herb - http://www.lechpoznan.net/admin/news/inne/herbKKS.gif

a nie taki jak na koszulkach - http://www.lech24.com/wp-content/uploads/2009/04/herb_lech_poznan.png

 

To jest jakaś konkretnie uzasadniona akcja, czy po prostu ekipa z WL ma jakieś swoje widzimisię?

Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że zmieniać skoro już taki był. Ale jakiś czas temu chyba była "wymiana herbów" na fanach, bo można było kiedyś zauważyć jeszcze nawet taki herb - http://www.seeklogo.com/images/W/WKP_Lech_Poznan-logo-52BF6F4632-seeklogo.com.gif i po prostu się spytałem, czemu nie zmienili na ten herb co mają piłkarze na koszulkach.

 

Na nowych fanach też umieszczacie tę starą wersję, włącznie z nowym "Kolejorzem" na czele. Więc skoro na starych fanach nie chcecie niepotrzebnie ponosić kosztów wymiany, to dlaczego na nowych (Kibolski Klub Sportowy..) też jest ta stara wersja?

Odnośnik do komentarza

Obiektywnie jako kibic Slaska

- karnego nie było (oddali to, co zabrali z Jagiellonią)

- czerwo na 100% zasłużone

- remis jest sprawiedliwy. Do momentu wyrownania na 2-2 Lech mial wiecej z gry, potem Slask mial wyborne sytuacje na 3 punkty.

to ja jeszcze dodam, że 1sza bramka dla Śląska to ewidentny spalony i już widać, że 2 punkty ukradł nam sędzia...

 

mecz z Podbeskidziem to klasyka lekceważenia przeciwnika i gry do końca meczu

o ile w 1ym meczu z Wisłą Podbeskidzie przeważało i robiło niezłe wrażenie, to dziś zagrali enerdowski piach i jak widać była to genialna strategia :)

oczywiście należy podkreślić festiwal nurkowań bielszczan - czyżby ostra gra w 1ej lidze to mit?

ciekawi mnie co zawodowi sędziowie sądzą o odepchnięciu Stilića przez Zająca w polu karnym i podyktowaniu wolnego dla Podbeskidzia?

ogólnie to nudy i futbol plażowy

Odnośnik do komentarza
ciekawi mnie co zawodowi sędziowie sądzą o odepchnięciu Stilića przez Zająca w polu karnym i podyktowaniu wolnego dla Podbeskidzia?

 

W tej sytuacji był chyba odgwizdany spalony. Podbeskidzie grało, ale i Lech grał piach. Jeżeli bronimy (zmiana Kamińskiego za Stilicia) się przy prowadzeniu z I-ligowcem to powodzenia. Jak Bakero dostanie rok czasu, to zepsuje drużynę jeszcze bardziej. Taka prawda.

Odnośnik do komentarza

Początkowo broniłem Bakero, później znowu go broniłem, ale po tym mogę użyć tylko fragmentu wywiadu z Tomaszewskim "jego nie można po prostu zwolnić, trzeba go wypierdolić dyscyplinarnie". Jak można juz teraz powiedzieć, że pewne miejsce w podstawowej jedenastce na kolejny mecz ma zawodnik prezentujący poziom Mikołajczaka?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...