Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jaga na Bułgarskiej nie potrafiła do tej pory urwać choć punktu Lechowi. Wczoraj zagraliśmy kolejny słaby mecz, bez pomysłu na grę kompletnie. W pierwszej połowie nie istniało nasze lewe skrzydło, gdzie mieliśmy puste pole, ale mimo to, że zagrało więcej piłkarzy w środku pola, była tam dziura. Jakim cudem wygrywamy te mecze, nie mam pojęcia.

 

Stilić wczoraj się dwoma bramkami obronił, ale do tego momentu nie pokazał nic ciekawego i był do zmiany. Tragiczny Arboleda, zagubiony Kikut. Kolejny raz dobrą formę potwierdził Luis. Za dwa tygodnie przyjeżdża do nas Śląsk i jeśli nie zmieni się nasza gra, to stracimy punkty.

Odnośnik do komentarza

Ale nie o online mi chodziło akurat :>

 

znowu masz problemy z biletami :P Nie czaje o co teraz sapiesz: masz KK, logujesz sie na stronie, kupujesz bilet, ktory jest automatycznie nabijany na kartę. Więc w czym problem widzisz?(konto bankowe może być na rodziców, kogokolwiek). Możesz też iść na stadion w kolejkach stać (a pewnie na Legie będą takie), albo w punkcie partnerskim kupic bilet papierowy.

Pozatym masz telefony na infolinie. Czy w punktach partnerskich załadują bilety na KK: a mają takie terminale? Wątpię - bo skąd?

Co do Jagi to chłopakom było ciepło na stadionie :keke:

Dziwisz się? Przyjechali z dalekiej mroźnej Azji to w takiej temperaturze musieli się rozebrać ;)

Odnośnik do komentarza

Qcz ty ćmoku :keke:

Ja dobrze wiem, że mogę online, bo już tak kupowałem :>

Chodziło mi właśnie o te terminale w punktach partnerskich:

Punkty Partnerskie:

Od 21.03 do 27.03 - sprzedaż wyłącznie dla posiadaczy kart

Znowu muszę zadać to pytanie bo Qcz nie czyta chyba dobrze :D

Skoro tam nie ma terminali to o co chodzi z tymi posiadaczami kart? Jak ją posiadasz to dostaniesz bilet, czy Ci doładują :D

Odnośnik do komentarza

kup on-line jak tak kupowałeś i nie szukaj problemów + pisze ponownie: masz telefon na infolinie biletową - tam zadaj te pytania. My nie zajmujemy się sprzedażą biletów ;) (ps. terminali nie wiem czy nie mają - może już zostali w nie zaopatrzeni).

Odnośnik do komentarza

Stilić wczoraj się dwoma bramkami obronił, ale do tego momentu nie pokazał nic ciekawego i był do zmiany.

 

Stilić NIGDY nie jest do zmiany - chyba, że gra na środku ataku, oddycha rękawami lub ktoś mu urwie nogę, bo to genialny piłkarz, który w KAŻDEJ chwili może wypracować lub zdobyć bramkę. :)

 

ps druga bramka dowodzi, że ma antycypację 20

Odnośnik do komentarza

Stilić wczoraj się dwoma bramkami obronił, ale do tego momentu nie pokazał nic ciekawego i był do zmiany.

 

Stilić NIGDY nie jest do zmiany - chyba, że gra na środku ataku, oddycha rękawami lub ktoś mu urwie nogę, bo to genialny piłkarz, który w KAŻDEJ chwili może wypracować lub zdobyć bramkę. :)

 

ps druga bramka dowodzi, że ma antycypację 20

 

Dokładnie przez cały mecz patrzysz jak kopie się w czoło, dokonuje złych wyborów, nie potrafi przyjąć prostej piłki czy wykonać podania, które wychodzi B-klasowcom, tylko po to by nagle mieć tzw. Magic Touch. Tylko pytanie, czy jakikolwiek inny piłkarz w tym czasie nie byłby bardziej przydatny i nie zrobiłby więcej?

Odnośnik do komentarza

No na pewno nie wymyślono tego w Poznaniu, ale nie nazywa się to "Celtic", "Partizan" ale " The Poznan" :) Mówiąc szczerze nie widziałem na Parkhead skaczących trybun. W Belgradzie to pewnie jest norma, nawet na sparingach ;) Ale przecież wiele angielskich klubów miało styczność ze Szkotami i Serbami. Ale do kibicowania wszedł "The Poznan". Choć w tym Crewe to wygląda prześmiesznie :D

Odnośnik do komentarza

Lech - Śląsk 2:2

Tracimy 2 punkty i szanse na tytuł. Przyczynami są: prezent Siejewicza, fatalne zmiany Bakero (Stilic???????????) i strzał życia Sztylki. Będę się upierał, że forma rośnie, tylko co z tego... Specjalne wyróżnienie dla lolowatego aktorzyny Soboty! Czerwona kartka oczywiście była.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...