Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

z tym pokłóceniem bym nie przesadzał, skąd o tym wiesz ? pewnie z gazet typu "Fakt" które szukają wszędzie sensacji, jeśli Bakero i Stilić mówią sami, że nie ma konfliktu to komu uwierzysz gazecie czy osobom które ta sprawa dotyczy ?

 

Od osób, które szatnie Lecha znają lepiej, niż Bakero. Poza tym, myślisz, że brudy szatni wylewać będą na światło dzienne i będą szli z tym mediów?

 

Bakero szuka ustawienia? To po co mu 9 meczów sparingowych w bardzo dobrych warunkach z całkiem przyzwoitymi sparingpartnerami? Żeby stawiać Mikołajczaka na obronie? Litości.

Odnośnik do komentarza

z tym pokłóceniem bym nie przesadzał, skąd o tym wiesz ? pewnie z gazet typu "Fakt" które szukają wszędzie sensacji, jeśli Bakero i Stilić mówią sami, że nie ma konfliktu to komu uwierzysz gazecie czy osobom które ta sprawa dotyczy ?

 

Mówisz, że Lech gra słabo no ale do cholery zdobywa te punkty które są nam potrzebne jak powietrze, a skład wychodzi inny bo Bakero szuka tego najbardziej optymalnego ustawienia, zresztą po to ma tych 25 zawodników by grali a nie grzali ławę.

Akurat Buffu ma dosyć dobre dojścia do zespołu.

 

Ja jednak wolę wymęczone trzy punkty od porażki po ładnej grze. Bakero dajmy szansę przynajmniej do końca sezonu, trzeci trener w tym sezonie? Nie róbmy z Lecha Polonii, wystarczy że do Poznania przychodzą szkoleniowcy zwalniani przez Wojciechowskiego. Widać, że Bask szuka tej swojej jedenastki, sprawdza różnych graczy, szkoda że na pytania dotyczące wyjściowej jedenastki nie odpowiedziały mu mecze kontrolne, ale z drugiej strony rotacja to też jest jakaś tam metoda, każdy wie że na meczu musi po prostu zapierdalać, bo nie ma pewnego miejsca w składzie, Bakero nie boi się zostawić na trybunach Stilicia czy posadzić na ławce Rudnewsa, chce pokazać kto tu rządzi i to akurat plus, szczególnie że ostatnio wyniki też są dobre.

Odnośnik do komentarza

 

cóż złego tym razem zrobił?

Nic, nasz styl i taktyka były przecież niesamowite. Skoro mistrz kraju w meczu przeciwko 15 drużynie w tabeli oddaje pierwszy celny strzał w 84min. to jest wprost rewelacyjnie. A do tego czarujący Wilk na prawej pomocy, czysta poezja.

to Bakero zabronił im celnie strzelać? a Wilk jak to Wilk, dał nam 3 pkt z Widzewem, ale ma bardzo niestabilną formę

z Arką trudno się nam zawsze grało, przecież powstało nawet powiedzenie "w meczach przyjaźni to Lech jest przyjazny", Arka bardzo dobrze grała z tyłu i mieliśmy problem z ich rozgryzieniem

 

najważniejsze, że Bakero trafił ze zmianami, Ślusarski gra bardzo dobrze (co mnie bardzo zaskakuje), w zespole jest rywalizacja, bo nikt nie wie czy zagra w następnym meczu

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że możecie frustrować się stylem gry zespołu, często dziwnymi decyzjami kadrowymi, odpadnięciem z Bragą. Jednak litości, dajcie facetowi dograć rundę. Na razie wyprowadził Was z PP, wygraliście dwa spotkania w lidze. Liga Europejska jak sami mówili decydenci nie była priorytetem Kolejorza wiosną.

Nawiązując do meczu z Arką - zobaczcie jej rezultaty u siebie w Ekstraklasie w tym sezonie. To musi robić wrażenie. Wygrała tam tylko Wisła i Wy, więc ze zwolnieniem Hiszpana się wstrzymajcie i nie bawcie w Wojciechowskiego.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei nie rozumiem zachwytów nad Ślusarskim, okej wbił dwa gole, ale tak naprawdę ile było w tym jego zasługi? A nie obrońców czy podającego? Lech gra słabo, bez pomysłu, decyzje Bakero trudne do wyjaśnienia, ale ciułacie jakoś te punkty i to chyba dla was się najbardziej liczy.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że możecie frustrować się stylem gry zespołu, często dziwnymi decyzjami kadrowymi, odpadnięciem z Bragą. Jednak litości, dajcie facetowi dograć rundę. Na razie wyprowadził Was z PP, wygraliście dwa spotkania w lidze. Liga Europejska jak sami mówili decydenci nie była priorytetem Kolejorza wiosną.

Nawiązując do meczu z Arką. Zobaczcie jej rezultaty u siebie w Ekstraklasie w tym sezonie. To musi robić wrażenie. Wygrała tam tylko Wisła i Wy, więc ze zwolnieniem Hiszpana się wstrzymajcie i nie bawcie w Wojciechowskiego.

 

Zgadzam się w pełni, zresztą tak jak już wspomniałem Lechowi zawsze ciężko się grało z Arką.

Odnośnik do komentarza

No kaman, poważnie ktoś wierzy w to, że olali LE? Rozumiem, że dla Lecha to taki śmieszny pucharek, tylko jakoś dziwnie im zależy, żeby w przyszłym sezonie w nim zagrać.

 

Jeśli Arka dociągnęłaby remis do końca to opinia wielu byłaby zupełnie inna, a tak po mega farcie już widzę zachwyty. Akurat podawanie faktu tak ekstremalnego rotowania składem przez Bakero jako zaletę przemilczę.

 

każdy wie że na meczu musi po prostu zapierdalać, bo nie ma pewnego miejsca w składzie, Bakero nie boi się zostawić na trybunach Stilicia czy posadzić na ławce Rudnewsa, chce pokazać kto tu rządzi i to akurat plus,

 

A nie pomyślałeś o przeciwnym efekcie: nawet jeśli jestem najlepszy na tej pozycji to i tak mogę siąść na ławie, więc po co mam się starać?

 

Szukanie swojej 11 po takim czasie to już jest chyba najgłupsza forma obrony Bakero, od ilu miesięcy on tam pracuje? To chyba tylko idiota nie zdołały stwierdzić, którzy zawodnicy według niego są najlepsi. Jak widać mimo swoich opinii zmienia zawodników wedle klucza, który tylko on zna. Dziś sfarcił, ale czy tak będzie do końca sezonu? Gra była katastrofalna, a już w ogóle nie ma jej co porównywać do Wisły.

Odnośnik do komentarza

Gra była katastrofalna, a już w ogóle nie ma jej co porównywać do Wisły.

 

Do tej Wisły która ostatnio przegrała u siebie w Pucharze Polski z Podbeskidziem 0:1 i był to najniższy wynik jaki tam mógł paść ?

 

PS. Myślę, że Wisła ma za dużą przewagę w tabeli by ją od tak roztrwonić i nie sądzę by kto inny miał zdobyć tytuł w tym sezonie, jednak głęboko wierzę w to, że Lech dogoni Jagiellonie.

Odnośnik do komentarza
Do tej Wisły która ostatnio przegrała u siebie w Pucharze Polski z Podbeskidziem 0:1 i był to najniższy wynik jaki tam mógł paść ?

 

PS. Myślę, że Wisła ma za dużą przewagę w tabeli by ją od tak roztrwonić i nie sądzę by kto inny miał zdobyć tytuł w tym sezonie, jednak głęboko wierzę w to, że Lech dogoni Jagiellonie.

 

Sprawdź skład tejże Wisły na tamten mecz i zaangażowanie graczy, a będziesz miał odpowiedź. Polecam się odnieść do meczów ligowych, a w tych ekipa z Krakowa wyglądała zdecydowanie lepiej niż Lech.

Odnośnik do komentarza
Akurat podawanie faktu tak ekstremalnego rotowania składem przez Bakero jako zaletę przemilczę

ojp, ekstremalne rotacje składu? bo wymienił 3 zawodników jak gramy co 3 dni? daj sobie spokój kacper...

A nie pomyślałeś o przeciwnym efekcie: nawet jeśli jestem najlepszy na tej pozycji to i tak mogę siąść na ławie, więc po co mam się starać?

jak ktoś ma takie podejście do treningu to ja bym mu podziękował

Szukanie swojej 11 po takim czasie to już jest chyba najgłupsza forma obrony Bakero, od ilu miesięcy on tam pracuje? To chyba tylko idiota nie zdołały stwierdzić, którzy zawodnicy według niego są najlepsi

a wiesz, że istnieje coś takiego jak forma? zmęczenie? dyspozycja dnia? zaangażowanie na treningach? jak chcesz grać cały czas tymi samymi piłkarzami to kibicuj Smudzie
Jak widać mimo swoich opinii zmienia zawodników wedle klucza, który tylko on zna. Dziś sfarcił, ale czy tak będzie do końca sezonu?
sfarcił? dwóch zawodników, których wpuścił na boisko strzeliło bramki, Ślusarski wystawiony na skrzydle zaliczył asystę, masz rację fart...
Gra była katastrofalna, a już w ogóle nie ma jej co porównywać do Wisły
szczególnie do tej, która przegrała u siebie z Podbeskidziem., co nie?

 

Sprawdź skład tejże Wisły na tamten mecz i zaangażowanie graczy, a będziesz miał odpowiedź. Polecam się odnieść do meczów ligowych, a w tych ekipa z Krakowa wyglądała zdecydowanie lepiej niż Lech

szczególnie sfarcone zwycięstwo z Arką, co nie?
Odnośnik do komentarza
ojp, ekstremalne rotacje składu? bo wymienił 3 zawodników jak gramy co 3 dni? daj sobie spokój kacper...

 

To, że jedynie 2-3 graczy gra stale, a wszystkie pozostałe pozycje to zagadka dla mnie jest ekstremalna rotacją składu.

 

a wiesz, że istnieje coś takiego jak forma? zmęczenie? dyspozycja dnia? zaangażowanie na treningach? jak chcesz grać cały czas tymi samymi piłkarzami to kibicuj Smudzie

 

Jak najbardziej się zgadzam. Tyle, że raczej powinny być to kosmetyczne zmiany. Dajmy Rudnevs jest zmęczony/ma słabą formę to zagra Ubiparip, a nie wszelakie eksperymenty (Sztilic na ataku, czy przytoczony przez Buffu Mikołajczak na obronie, bądź typowi strzelcy na skrzydle)

 

sfarcił? dwóch zawodników, których wpuścił na boisko strzeliło bramki, Ślusarski wystawiony na skrzydle zaliczył asystę, masz rację fart...

 

No oczywiście nie można mówić o farcie jak pierwszy celny strzał oddaje się w 84 minucie, a gra do tego momentu była na remis.

 

szczególnie sfarcone zwycięstwo z Arką, co nie?

 

Tylko różnica była taka, że Wisła przeważała i miała 100 % sytuacje (choćby słupek Kirma), co ciężko powiedzieć o Lechu.) O Podbieskidziu odpowiedziałem kondiemu.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź skład tejże Wisły na tamten mecz i zaangażowanie graczy, a będziesz miał odpowiedź. Polecam się odnieść do meczów ligowych, a w tych ekipa z Krakowa wyglądała zdecydowanie lepiej niż Lech.

 

Może i prezentowali się lepiej ale z Arką Gdynia też się strasznie męczyli strzelając gola w końcówce, poza tym na chwilę obecną obie drużyny zdobyły tyle samo punktów.

Odnośnik do komentarza
To, że jedynie 2-3 graczy gra stale, a wszystkie pozostałe pozycje to zagadka dla mnie jest ekstremalna rotacją składu.
czyli co? mają być miejsca w składzie z urzędu?

i stale to grają: Kotorowski, Bosacki, Manu, Kikut, Wojtkowiak (ostatnio wypadł z powodu ktz), Kriwiec, Murawski, Rudnevs (+ pół na pół Gancarczyk z Herniquezem)

gdzie masz tych 2-3 zawodników?

Jak najbardziej się zgadzam. Tyle, że raczej powinny być to kosmetyczne zmiany. Dajmy Rudnevs jest zmęczony/ma słabą formę to zagra Ubiparip, a nie wszelakie eksperymenty (Sztilic na ataku, czy przytoczony przez Buffu Mikołajczak na obronie, bądź typowi strzelcy na skrzydle

i jak było w ostatnim meczu? zamiast Rudnevsa grał właśnie Ubiparip

Sztilić grał w ataku tylko z Bragą

Mikołajczak na obronie grał tylko na sparingach, a typowi strzelcy grający na skrzydłach (czyli właśnie Mikołajczak i Ślusarski) zdobyli w ostatnim meczu po bramce, więc o co chodzi?

No oczywiście nie można mówić o farcie jak pierwszy celny strzał oddaje się w 84 minucie, a gra do tego momentu była na remis
nie wiem jak można wygrać fartem mecz 3:0, ale niech będzie, ale ten fart z czegoś wynikał, tutaj z dobrych zmian Bakero

jak za Smudy wygrywaliśmy w końcówkach to też był fart? (tam akurat decydowało dobre przygotowanie motoryczne + motywacja)

Tylko różnica była taka, że Wisła przeważała i miała 100 % sytuacje (choćby słupek Kirma), co ciężko powiedzieć o Lechu.) O Podbieskidziu odpowiedziałem kondiemu.
no i tak przeważała, że wygrała ledwo 1:0, oczywiście fartem, a Lech potrafił strzelić 3 gole...

i rozumiem, że porażka z Podbeskidziem to wina "ekstremalnych rotacji składu"? przecież grają taką dobrą piłkę, szkoda, że wyniki różne mają :-k

Odnośnik do komentarza
czyli co? mają być miejsca w składzie z urzędu?

i stale to grają: Kotorowski, Bosacki, Manu, Kikut, Wojtkowiak (ostatnio wypadł z powodu ktz), Kriwiec, Murawski, Rudnevs (+ pół na pół Gancarczyk z Herniquezem)

gdzie masz tych 2-3 zawodników?

 

Miałem na myśli to, że we wszystkich (a nie było ich tak dużo) spotkaniach zagrało może 2-3. Kikut to też jest zrzucany z obrony na pomoc i z powrotem, a co do Kriwca to nie jestem pewien czy u Bakero ma taki pewny skład.

 

i jak było w ostatnim meczu? zamiast Rudnevsa grał właśnie Ubiparip

Sztilić grał w ataku tylko z Bragą

Mikołajczak na obronie grał tylko na sparingach, a typowi strzelcy grający na skrzydłach (czyli właśnie Mikołajczak i Ślusarski) zdobyli w ostatnim meczu po bramce, więc o co chodzi?

 

No i mi chodzi o fakt, że takie eksperymenty w ogóle miały miejsce i to w praktycznie najważniejszym spotkaniu w sezonie. Co do Ślusarskiego i Mikołajczaka to zobaczymy czy ten trend się utrzyma.

 

nie wiem jak można wygrać fartem mecz 3:0, ale niech będzie, ale ten fart z czegoś wynikał, tutaj z dobrych zmian Bakero

jak za Smudy wygrywaliśmy w końcówkach to też był fart? (tam akurat decydowało dobre przygotowanie motoryczne + motywacja)

 

No jak dla ciebie nie jest fartem zwycięstwo mimo pierwszego strzału 84 minucie to nie wiem co jest. Z dalszą częścią jak najbardziej mogę się zgodzić.

 

no i tak przeważała, że wygrała ledwo 1:0, oczywiście fartem, a Lech potrafił strzelić 3 gole...

i rozumiem, że porażka z Podbeskidziem to wina "ekstremalnych rotacji składu"? przecież grają taką dobrą piłkę, szkoda, że wyniki różne mają :-k

 

Ja mówię o stylu gry, a nie wyniku. Lech powiększył rozmiary zwycięstwa, bo Arka się już podłamała i praktycznie stanęła (choć muszę pogratulować Lechowi, że to wykorzystał), a do 84 min meczu wszystko układało się na remis, a nawet gdynianie mieli swoje okazje (choćby Zawistowski) przy słabiutkiej grze Lecha. Wisła za to prowadziła grę i miała swoje sytuacje. Mecz z Podbeskidziem ułożył się tak, a nie inaczej zapewne przez zlekceważenie rywali + bardzo ambitną grę gości, do tego dość słaba gra nominalnych ławkowiczów (padaka Żurawia czy Garguły) i skończyło się porażką. Za to już meczem z Ruchem pokazali, iż był to wypadek przy pracy.

 

Ja po prostu nie wierzę w umiejętności trenerskie Bakero, co pokazał choćby dwumecz z Bragą i tyle.

Odnośnik do komentarza
Miałem na myśli to, że we wszystkich (a nie było ich tak dużo) spotkaniach zagrało może 2-3. Kikut to też jest zrzucany z obrony na pomoc i z powrotem, a co do Kriwca to nie jestem pewien czy u Bakero ma taki pewny skład.
bzdura!

http://www.90minut.pl/szach_zawodnicy.php?id_klub=169&id_sezon=77 tu masz źródło, jak nie wierzysz

No i mi chodzi o fakt, że takie eksperymenty w ogóle miały miejsce i to w praktycznie najważniejszym spotkaniu w sezonie. Co do Ślusarskiego i Mikołajczaka to zobaczymy czy ten trend się utrzyma.
dla mnie mecz z Bragą nie był najważniejszy w sezonie

Bakero dobrał zły skład na 1 (sic!) mecz, to chyba nie powód do zwolnienia, chyba, że jesteś JW

No jak dla ciebie nie jest fartem zwycięstwo mimo pierwszego strzału 84 minucie to nie wiem co jest. Z dalszą częścią jak najbardziej mogę się zgodzić
dla mnie zwycięstwo 3:0 to zwycięstwo 3:0, jakby nie patrzeć lepsze od 1:0
Ja mówię o stylu gry, a nie wyniku. Lech powiększył rozmiary zwycięstwa, bo Arka się już podłamała i praktycznie stanęła (choć muszę pogratulować Lechowi, że to wykorzystał), a do 84 min meczu wszystko układało się na remis, a nawet gdynianie mieli swoje okazje (choćby Zawistowski) przy słabiutkiej grze Lecha. Wisła za to prowadziła grę i miała swoje sytuacje. Mecz z Podbeskidziem ułożył się tak, a nie inaczej zapewne przez zlekceważenie rywali + bardzo ambitną grę gości, do tego dość słaba gra nominalnych ławkowiczów (padaka Żurawia czy Garguły) i skończyło się porażką. Za to już meczem z Ruchem pokazali, iż był to wypadek przy pracy.
ciężko grać piękną piłkę, gdy ma się taką stratę do czołówki, teraz najważniejsze jest zdobywanie punktów i awanse w PP
Ja po prostu nie wierzę w umiejętności trenerskie Bakero, co pokazał choćby dwumecz z Bragą i tyle.
czyli jednak 1 zły mecz = zwolnienie :lol:
Odnośnik do komentarza
czyli jednak 1 zły mecz = zwolnienie :lol:

 

Na jesieni w lidze miał dwa zwycięstwa, tyleż remisów i porażkę, czyli bez rewelacji. Po przerwie zimowej styl jest mizerny, z LE odpadł, w PP ledwie się przepchnął przegrywając pierwszy mecz, w lidze szału nie ma, choć racja, punkty się zgadzają. Także na pewno nie oceniam przez pryzmat jednego spotkania.

 

ciężko grać piękną piłkę, gdy ma się taką stratę do czołówki, teraz najważniejsze jest zdobywanie punktów i awanse w PP

 

No dobra, ale jakoś w mistrzowskim sezonie Lech potrafił połączyć jedno z drugim i gonił Wisłę grając w dobrym stylu, a na pewno lepszym niż obecny.

 

dla mnie zwycięstwo 3:0 to zwycięstwo 3:0, jakby nie patrzeć lepsze od 1:0

 

Jasne, ale czy taka gra stanowi dobry prognostyk na przyszłość?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...