Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Po 2 ostatnich postach musiałem sprawdzić czy jestem we właściwym temacie. :>

 

Lech-Legia 1:0 po upokarzającej kopaninie godnej okręgówki, gdzieś w Krainie Tysiąca Niecelnych Podań.

Niestety sędzia równie beznadziejny - nie wyrzucił Kotora (co zwiększyłoby nasze szanse :] ) i nie uznał bramki Rudniewa choć mógł, a nawet powinien - w imię promocji ofensywnego futbolu! :)

Widać brak Stilica i Bandrowskiego (dla mnie jest on sercem drużyny i uważam, że jego kontuzje kosztują nas kilka punktów w tym sezonie).

Cieszą tylko punkty, bo równie dobrze mogliśmy przegrać.

Skoro Śpiące Królewny nie zmotywowały się na Legię - kiepsko to widzę...

Odnośnik do komentarza

No i po ligowym klasyku, Lech lepszy od Legii :jupi:. Warto było przejechać naprawdę długą drogę (http://www.zumi.pl/t...234-235-232-246), żeby obejrzeć ten mecz na Bułgarskiej, w tym miejscu ogromne podziękowania dla Qcza za ogarnięcie biletów no i oczywiście wesoła i jego brata za przedmeczowe spotkanie, aż szkoda że na GD i pokera nie mogłem zostać. Pierwsza połowa nudna, przynajmniej jeśli chodzi o wydarzenia czysto boiskowe, bo była to po prostu kopanina. Na trybunach znakomity doping przez całe spotkanie, Legię kilka razy było słychać, ale więcej zamieszania z nimi to było przed meczem niż w jego trakcie no i dobrze. Druga połowa naprawdę świetna, przynajmniej moim zdaniem no i oczywiście oceniam ten poziom według ekstraklasowych norm, kilka ciekawych akcji, dwa przynajmniej moim zdaniem duże błędy sędziego (powtórek nie widziałem, więc mogę się mylić), czyli nie uznane trafienie Rudniewa oraz na całe szczęście tylko żółty kartonik dla Kotora za faul na Manu. W końcówce ogromny wybuch radości po zwycięskiej bramce Rudniewa. Trzeba wkrótce znowu wybrać się na Bułgarską, może wtedy będzie okazja do przegrania w pokera ;). Strasznie nie podobała mi się dzisiaj gra Wilka, Lech potrzebuje prawdziwego skrzydłowego, bo Kuba dziś mnóstwo piłek stracił i tak naprawdę tylko zwalniał akcje, Rudniew zaliczył znakomite wejście, Kriwiec kilkakrotnie szarpnął, szkoda że nie wyszedł mu ten strzał z dystansu z dobrej pozycji w drugiej połowie, ogólnie miałem wrażenie że gracze Kolejorza czasami bali się podejmować decyzji o oddaniu strzału i na siłę kombinowali, szukali jeszcze lepszej pozycji co zazwyczaj kończyło się stratą.

Odnośnik do komentarza

Podbeskidzie 2:3 Lech

Finał dla nas!

 

Ciekawe czy teraz wszędzie wśród zwolenników Jose będzie o nosie trenera Bakero, bo wpuścił Rudnevsa i Stilicia.

Dla mnie to było oczywiste, że jak są zdrowi to muszą zagrać, bo jak nie to po co w ogóle wychodzić na ten mecz jak nie chcemy awansować.

Mecz - horror, padaka i fuksiarskie przejście do finału. Trochę mi żal rywali bo chłopakom się chce, no ale szczęście dziś było po naszej stronie! :)

Odnośnik do komentarza

Lech za Bakero nie ma stylu, zwycięstwa są wymęczone i naciągane, co najgorsze nie widać postępu. Pewne decyzje personale kompletnie niezrozumiałe. Nie w obliczu dzisiejszego spotkania, ale jego dotychczasowej przygody w Poznaniu. Jako kibic polskiej piłki mam nadzieję, że Bakero nie ma w kontrakcie klauzuli o automatycznym przedłużeniu kontraktu w razie awansu do europejskich pucharów. Wierzę w zdrowy rozsądek i wzrok włodarzy Kolejorza i dymisję Hiszpana po sezonie.

Odnośnik do komentarza

Bakero ma farta z tymi zmianami no i Rudniew chyba lubi pracować z Hiszpanem ;).

A kogo miał innego wpuścić? Jak dla mnie to głupotą było ich sadzać na ławce od początku meczu.

 

Jako kibic polskiej piłki mam nadzieję, że Bakero nie ma w kontrakcie klauzuli o automatycznym przedłużeniu kontraktu w razie awansu do europejskich pucharów. Wierzę w zdrowy rozsądek i wzrok włodarzy Kolejorza i dymisję Hiszpana po sezonie.

Na szczęście nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jakie fuksiarskie :o

Qcz na facebooku piszę, że izi :D

izi, bo taki był plan na ten mecz -wbić 2 gole, a to, że gospodarze wbili 1 czy 2 nie miało znaczenia :P Było widać, że od 50 minuty oddychali uszami i kwestia czasu jak skończą taki presing. No i Stilic i Rudnews to na dobrą sprawę z 80% ofensywy Lecha, jak oboje weszli na pod męczonego rywala to kwestią czasu były gole ;)

no to Bakaro uratował swoją dupę i do końca rundy już zostanie :/

Odnośnik do komentarza

Bakero ma farta z tymi zmianami no i Rudniew chyba lubi pracować z Hiszpanem ;).

A kogo miał innego wpuścić? Jak dla mnie to głupotą było ich sadzać na ławce od początku meczu.

To wcale nie było takie głupie. Podbeskidzie grało tak ambitnie od samego początku, że szybko by takiemu Sztiliciowi wybili z granie nie odstawiać nogi przy każdym zagraniu. Tak weszli na lekko podmęczonego rywala. I co najważniejsze - to się opłaciło.

A zarzucenie Bakero, że nie wystawił Rudnevsa w pierwszym składzie to jak zarzucanie, że z Legią nie grał Sztilić - nie masz pojęcia o warunkach w klubie.

Odnośnik do komentarza
Jako kibic polskiej piłki mam nadzieję, że Bakero nie ma w kontrakcie klauzuli o automatycznym przedłużeniu kontraktu w razie awansu do europejskich pucharów. Wierzę w zdrowy rozsądek i wzrok włodarzy Kolejorza i dymisję Hiszpana po sezonie.

Owszem Bakero ma taka klauzule. Mowil o tym w wywiadzie dla ''El Mundo Deportivo'

Odnośnik do komentarza

Ależ przyjemnie czytało mi się livescore przed chwilą. Oczami wyobraźni widziałem tabun hejterów wbijających szpileczki w kukły Bakero i Lechitów. :D No cóż... żyjcie dalej swoim snem o wielkim Podbeskidziu, które posiadało miażdżącą przewagę i tylko niesamowita konwergencja pecha Podbeskidzia, cudów i wielokrotnej pomocy sędziowskiej dla Kolejorza uratowała fuksiarskie miernoty z Lecha!!!!!!!!!!11111111112 :> Dzięki chłopaki za ubaw po pachy.

 

Osobne słowa należą się komentatorowi: większego pacana jeszcze w życiu nie słyszałem. Brak obiektywizmu bił po uszach - tak jak pisaliście: orgazm gdy Podbeskidzie wychodziło ze swojej połowy i smutek po bramkach Lecha. Facio nawet nie próbował udawać. Do tego fura pomyłek i absurdów - szybko korygowanych przez jakiegoś nieznanego suflera, którego błazen miał na nasłuchu.

 

A... i jeszcze jedno jak mawia porucznik Columbo: nagroda Chybionego Porównania Sezonu dla kogoś tam, za porównanie braku obiektywizmu komentatorskiego do radości Borka i Kołtonia po karnych z Interem! Ponieważ pewnie nie wiesz, to ci podpowiem, że oni są Polakami (a nie niedowartościowanymi onanami z sieci) i cieszą się gdy Polacy awansują - co u podobnych tobie kwiatów musi pewnie budzić szok, niedowierzanie i trwogę. no, ale ty pewnie jesteś Europejczykiem, Światowcem, a może, kto wie, nawet Kosmitą! :]

Odnośnik do komentarza

Przegraliśmy Puchar po kolejnym praktycznie wygranym meczu z jedną ze słabszych drużyn ekstraklasy. Ale skoro tak się stało, to jesteśmy aktualnie równie słabi. Bakero kontynuuje nieporadny styl Zielińskiego, ale ma mniej szczęścia. Nie co rok zdarza się marsz po tytuł wybrukowany Jopami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...