Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kij zdeklasuje ankietę jak nic. Dwie dziary umówione, jedna na początku lutego, druga na marzec, hell yeah. Do tego zaczytałem się w Herr Pepa i mam obsesję odtworzenia tego w FMie. Oby 15 się nadawała bo nie chce mi się jeszcze kupować 16 :-k

 

 

Six Feet można się zajebać. Ma dużo fajnych momentów i jedno z lepszych zakończeń, ale dużo trzeba przeboleć. No i zagrany jest świetnie ;)

A Przyjaciół to bym nigdy nie oglądał po kolei, nie widzę sensu. Dla mnie to serial do oglądania tak o, z dupy bierzesz odcinek ze środka i oglądasz, zawsze bawi, a nie traci się wiele ;)

Odnośnik do komentarza

 

Przyjaciele nieśmiertelny serial. W swojej kategorii bez konkurencji IMO.

 

Każdy ma swoje preferencje, więc nie będę pisał, że lepsze, ale na pewno konkurencyjne są HIMYM i Modern Family.

 

 

Nie no, oczywiście, nie będę kazał wszystkim głosić, że Słowacki wielkim poetą był. ;)

 

Zapewne u mnie działa efekt "kiedyś trawa była zieleńsza", ale Przyjaciół od czasu do czasu oglądam (ostatnio jest ten czas :D), a w HIMYM się nie wciągnąłem

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to serial do oglądania tak o, z dupy bierzesz odcinek ze środka i oglądasz, zawsze bawi, a nie traci się wiele ;)

 

A ja lubię takie seriale :)

 

Oczywiście, jakiś ogólny zarys fabularny pomaga stworzyć postacie z krwi i kości, ale przesada mnie odrzuca - i tak byłem ogromnym fanem CSI LV od początku, do mniej więcej 7-8 sezonu, kiedy to kwestie osobiste postaci zaczęły przesłaniać fabułę odcinka.

Odnośnik do komentarza

Ależ ja to traktuje jako plus Przyjaciół. Czasem lubię sobie poszukać jakiegoś TVN7 czy czegoś gdzie dalej lecą i zapuścić odcinek/dwa ;)

 

Nie wiem czy obecnie jest serial, który przetrwał więcej niż 5 sezonów i był równy, niezależnie od gatunku. Dla mnie jednym z lepszych są Scrubs, ale i oni mieli gorsze odcinki, albo po prostu "mniej śmieszne" :-k co ciekawe, wzlot się trafił na 4 sezon (moim zdaniem najśmieszniejszy) i 5 (najpoważniejszy dla odmiany).

Odnośnik do komentarza

To chyba najpopularniejszy kierunek we Włoszech :) no i byłem tylko raz, zazwyczaj co rok Chopok na Słowacji, a potem nie było mnie stać :P w tym roku kobita nie dostanie urlopu więc pouderzamy na weekendy w Polszy i może jakaś Słowacja na 4 dni, ale za rok Alpy muszą być. Widoki są nieziemskie, a organizacja rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...