Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze już tak na marginesie, że tylko prostak może obrażać kogoś kogo nie ma na tym forum zamiast przyjebać się do mnie. Brak ci argumentów czy odwagi, wojowniku (taki co to sześć karier opisywał na forum, a w ringu chyba nigdy nie stanął w końcu)

Odnośnik do komentarza

 

Mitnik, jebnął bym ci bo kurwa przeginasz, ale nie jestem takim prostakiem z wyrokiem jak ty.

V682DRB.gif

 

 

#szachmat

panowie, kurwa spokój! Obydwoje się zachowujecie jak dzieci!

 

Strażniku języka polskiego. Jeśli panowie, to obaj ew. obydwaj :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

Zrób to co robisz zawsze. Spierdol na górę i wezwij policję bo sąsiadka Ci kobietę obraziła :keke:

 

Świat według Bundych był emitowany na otwartym polsacie w latach gdzie mało kto w ogóle miał świadomość, że to jest spolszczony tytuł.

Za przeproszeniem, ale co Ty pierdolisz :D. W sensie, że ludzie myśleli, że oryginalny tytuł to Bundy's World czy że w Stanach też miało to polski tytuł Świat według Bundych? Masz czołówkę serialu, druga scena po fontannie oryginalny tytuł. Jak to można w jakikolwiek sposób mieszać i czego tu nie rozumieć? ;)

 

Dobra to jeszcze inaczej. Dla osób, które oglądały ten serial mając lat 10-12 to zawsze będzie ŚwB a nie MwC. I to jest tak mocno subiektywne że nawet nie ma sensu o to bić piany. Chyba że jesteś Melerem i gnoi Cie baba z dołu :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Mógłbyś rozwinąć? Czy może kolejny raz chcesz wykazać się tym, że nie potrafisz przeczytać trzech zdań i ich zrozumieć?

Ja ten problem widzę u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

nie mistrzem świata, tylko u nas sie tak mowi, regionalizm. Tak samo jak w wschodniej wielkopolsce mówią, zamiast "na prawo od czegoś", "po prawo od czegoś" wielokrotnie sie z tym spotkałem i mnie to wkurwia.

Zresztą sjp podaje obydwoje jako formę poprawną :P

liczebnik zbiorowy używany wyłącznie w odniesieniu do osób różnej płci i do dzieci, odpowiadający liczebnikowi obaj; oboje

 

Może nie jestem pewien płci Melera, bądź Mitnicka :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Zrób to co robisz zawsze. Spierdol na górę i wezwij policję bo sąsiadka Ci kobietę obraziła :keke:

 

Świat według Bundych był emitowany na otwartym polsacie w latach gdzie mało kto w ogóle miał świadomość, że to jest spolszczony tytuł.

Za przeproszeniem, ale co Ty pierdolisz :D. W sensie, że ludzie myśleli, że oryginalny tytuł to Bundy's World czy że w Stanach też miało to polski tytuł Świat według Bundych? Masz czołówkę serialu, druga scena po fontannie oryginalny tytuł. Jak to można w jakikolwiek sposób mieszać i czego tu nie rozumieć? ;)

 

Dobra to jeszcze inaczej. Dla osób, które oglądały ten serial mając lat 10-12 to zawsze będzie ŚwB a nie MwC. I to jest tak mocno subiektywne że nawet nie ma sensu o to bić piany. Chyba że jesteś Melerem i gnoi Cie baba z dołu :keke:

 

No ale ja oglądałem ten serial, mając 11-12 lat :D. I funkcjonował normalnie pod obydwoma wersjami. Jasne, że w użyciu był ŚwB, ale nazwa MwC nie była jakąś enimgmą (nie mówiąc już dzisiaj), bo każdy znał tę fenomenalną czołówkę na pamięć :).

 

Swoją drogą mi po latach ten serial ogląda się jeszcze lepiej, tyle żartów stało się nagle aktualnymi i zrozumiałymi ;)

 

Keith masz jakieś potwiedzenie, że to regionalizm? Jak katowali mnie dialektologią na studiach, tak czegoś takiego kompletnie nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zrób to co robisz zawsze. Spierdol na górę i wezwij policję bo sąsiadka Ci kobietę obraziła :keke:

 

Świat według Bundych był emitowany na otwartym polsacie w latach gdzie mało kto w ogóle miał świadomość, że to jest spolszczony tytuł.

Za przeproszeniem, ale co Ty pierdolisz :D. W sensie, że ludzie myśleli, że oryginalny tytuł to Bundy's World czy że w Stanach też miało to polski tytuł Świat według Bundych? Masz czołówkę serialu, druga scena po fontannie oryginalny tytuł. Jak to można w jakikolwiek sposób mieszać i czego tu nie rozumieć? ;)

 

Dobra to jeszcze inaczej. Dla osób, które oglądały ten serial mając lat 10-12 to zawsze będzie ŚwB a nie MwC. I to jest tak mocno subiektywne że nawet nie ma sensu o to bić piany. Chyba że jesteś Melerem i gnoi Cie baba z dołu :keke:

 

No ale ja oglądałem ten serial mając, 11-12 lat :D. I funkcjonował normalnie pod obydwoma wersjami. Jasne, że w użyciu był ŚwB, ale nazwa MwC nie była jakąś enimgmą (nie mówiąc już dzisiaj), bo każdy znał tę fenomenalną czołówkę na pamięć :).

 

Swoją drogą mi po latach ten serial ogląda się jeszcze lepiej, tyle żartów stało się nagle aktualnymi i zrozumiałymi ;)

 

Keith masz jakieś potwiedzenie, że to regionalizm? Jak katowali mnie dialektologią na studiach, tak czegoś takiego kompletnie nie kojarzę.

 

No nie mam, mówie tak jak u nas mówią. Język polski z pogranicza centralnej i południowej Wielkopolski

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

 

 

Zrób to co robisz zawsze. Spierdol na górę i wezwij policję bo sąsiadka Ci kobietę obraziła :keke:

 

Świat według Bundych był emitowany na otwartym polsacie w latach gdzie mało kto w ogóle miał świadomość, że to jest spolszczony tytuł.

Za przeproszeniem, ale co Ty pierdolisz :D. W sensie, że ludzie myśleli, że oryginalny tytuł to Bundy's World czy że w Stanach też miało to polski tytuł Świat według Bundych? Masz czołówkę serialu, druga scena po fontannie oryginalny tytuł. Jak to można w jakikolwiek sposób mieszać i czego tu nie rozumieć? ;)

 

Dobra to jeszcze inaczej. Dla osób, które oglądały ten serial mając lat 10-12 to zawsze będzie ŚwB a nie MwC. I to jest tak mocno subiektywne że nawet nie ma sensu o to bić piany. Chyba że jesteś Melerem i gnoi Cie baba z dołu :keke:

 

No ale ja oglądałem ten serial mając 11-12 lat :D. I funkcjonował normalnie pod obydwoma wersjami. Jasne, że w użyciu był ŚwB, ale nazwa MwC nie była jakąś enimgmą (nie mówiąc już dzisiaj), bo każdy znał tę fenomenalną czółówkę na pamięć :).

 

Swoją drogą mi po latach ten serial ogląda się jeszcze lepiej, tyle żartów stało się nagle aktualnymi i zrozumiałymi ;)

 

No ale kurwa tak tak i jeszcze raz TAK :D Tylko mówię, tak będzie dla Ciebie a dla mnie to ŚwB. Przy okazji dowiedzieliśmy się że na śląsku mieszkają sami frustraci, którzy chcą bić ludzi przez internet :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Ej no kurwa, to są multikonta Icona i Szk, ten sam poziom kłótni o głupotę :D

A pewnie święta spędzicie razem :kekeke:

Oj przestań bo Ci jebnem. Z SZk będę się widział w przyszłym tygodniu i mu powiem. On Ci jebnie.

 

Meler EOT. Za chamówe mogę przeprosić, urazić Cię nie chciałem. Wyskakujesz z jakimś biciem czy chuj wie czym, ja się w to nie bawię poza matą/ringiem. Za dużo mam do stracenia na obecną chwilę. Chyba że bardzo Ci zależy to inny temat :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...