Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie mam kabla :D jutro muszę kupić dvi-d

 

a masz wyjście na karcie graficznej dvi-d :keke: bo jak kupowałem nowego kompa, to nie zauwazyłem, że u mnie jest tylko dvi i hdmi, a nie ma vga (a taki mam monitor i dotychczasowe okablowanie). Musiałem przez to szybko po przejściówkę vga->dvi lecieć.

 

Tak, wszystko sprawdzone. ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no, w podstawówce Bundy mnie cieszył, wszyscy się tym jarali bo to akurat takie dla dojrzewającej młodzieży z przełomu millenniów, gdy wyboru wielkiego nie było, a teraz lecial nawet gdzieś w telewizji i oglądałem go mocno zażenowany :) W kółko jedno i to samo.

Odnośnik do komentarza

Nie no, w podstawówce Bundy mnie cieszył, wszyscy się tym jarali bo to akurat takie dla dojrzewającej młodzieży z przełomu millenniów, gdy wyboru wielkiego nie było, a teraz lecial nawet gdzieś w telewizji i oglądałem go mocno zażenowany :) W kółko jedno i to samo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=CyTVhy5_T-U&feature=youtu.be&t=21s

Odnośnik do komentarza

Karol Mroziński jak zawsze w punkt ;)

 

 

 

Idę do zoo. Staję przed klatką z lwami. Jeden z nich podchodzi do mnie i patrzy spode łba.

- Czy zdaje pan sobie sprawę, że wygląda jak gwiazda rocka z lat 80.? - pytam go.
Nie odpowiada.
- Wie pan, w jakim repertuarze go widzę? - pytam znów.
Nie odpowiada.
- "Welcome To The Jungle" - mówię.
Lew nie odpowiada.
- Rozumie pan? Jungle, he, he. Dżungla.
Nie odpowiada.
- Lew, dżungla, "Welcome To The Jungle", he, he - mówię.
- Nie przepadam za rockiem - odpowiada lew. - Wolę rap.
- Rapuje pan?
- Rapuję. Ale nie stać mnie na nagranie płyty. Nie stać mnie na studio.
- A dzwonią do pana czasem telemarketerzy?
- Czasem dzwonią.
- Oni zawsze mówią na początku, że rozmowa będzie nagrywana, co nie?
- No, tak mówią.
- To niech pan wtedy zacznie rapować. Oni to nagrają, potem panu podeślą i będzie pan miał wokale nagrane.
- Sprytne - mówi lew. - Nie pomyślałem o tym.
- Polecam się - odpowiadam.
Po czym kłaniam się i odchodzę, gwiżdżąc wesołą melodię. Ale jakiś człowiek mnie zatrzymuje.
- Przepraszam bardzo - mówi. - Ja wszystko widziałem. Ja wszystko słyszałem, co pan mówił. Z tym lwem. To mi się nie mieści w głowie. To jest chore.
- Bo co - odpowiadam. - Już ze zwierzętami rozmawiać nie wolno?
- Nie. W głowie mi się nie mieści, że namówił pan tego lwa na nagranie płyty hip-hopowej. Mało tego gówna już mamy?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...