Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, w podstawówce Bundy mnie cieszył, wszyscy się tym jarali bo to akurat takie dla dojrzewającej młodzieży z przełomu millenniów, gdy wyboru wielkiego nie było, a teraz lecial nawet gdzieś w telewizji i oglądałem go mocno zażenowany :) W kółko jedno i to samo.

To akurat najlepsza rekomendacja dla tego serialu.
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

Nie no, w podstawówce Bundy mnie cieszył, wszyscy się tym jarali bo to akurat takie dla dojrzewającej młodzieży z przełomu millenniów, gdy wyboru wielkiego nie było, a teraz lecial nawet gdzieś w telewizji i oglądałem go mocno zażenowany :) W kółko jedno i to samo.

To akurat najlepsza rekomendacja dla tego serialu.

 

Ale mówisz o Bundych czy Married with children? :keke:

Odnośnik do komentarza

No to nie ma też Miodowych Lat. Mamy The Honeymooners.

https://www.youtube.com/watch?v=xVgC69Br-w8o tym mówię.

Ja pierdole ale co to za moda. Nie ma Świata według Bundych, jest Married with children. Serio trzeba się silić na taką oryginalność?

 

 

Przecież jest różnica jak produkujesz jakiś serial na wykupionej licencji, na tym samym pomyśle, ale w innych realiach i z innymi aktorami, a jak emitujesz ten sam serial, z tymi samymi aktorami, tylko zmieniasz tytuł i wrzucasz lektora. I to nie jest żadne silenie się na oryginalność, ale uznanie polskich lektorów w filmach/serialach za chujowych :)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

 

No to nie ma też Miodowych Lat. Mamy The Honeymooners.

https://www.youtube.com/watch?v=xVgC69Br-w8o tym mówię.

Ja pierdole ale co to za moda. Nie ma Świata według Bundych, jest Married with children. Serio trzeba się silić na taką oryginalność?

 

 

Przecież jest różnica jak produkujesz jakiś serial na wykupionej licencji, na tym samym pomyśle, ale w innych realiach i z innymi aktorami, a jak emitujesz ten sam serial, z tymi samymi aktorami, tylko zmieniasz tytuł i wrzucasz lektora.

 

Czyli serial z lektorem to Świat według Bundych a bez lektora to Married with children? Bo dla mnie to żadna różnica.

Odnośnik do komentarza

Serial jest ten sam, ale już wrażenie z oglądania z lektorem inne niż bez niego. Z tego powodu, że językiem polskim nie jesteś w stanie tak się bawić jak amerykańskim angielskim i nie wszystkie żarty możesz przetłumaczyć (oddając ich sens i puentę) z uwagi na blokadę kulturową.

Odnośnik do komentarza

Serial jest ten sam, ale już wrażenie z oglądania z lektorem inne niż bez niego. Z tego powodu, że językiem polskim nie jesteś w stanie tak się bawić jak amerykańskim angielskim i nie wszystkie żarty możesz przetłumaczyć (oddając ich sens i puentę) z uwagi na blokadę kulturową.

ale z drugiej strony są takie chłopaki z baraków, którzy kopią dupę trailer park boysom.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Serial jest ten sam, ale już wrażenie z oglądania z lektorem inne niż bez niego. Z tego powodu, że językiem polskim nie jesteś w stanie tak się bawić jak amerykańskim angielskim i nie wszystkie żarty możesz przetłumaczyć (oddając ich sens i puentę) z uwagi na blokadę kulturową.

Ale nie o to mi chodzi. Odniosłem po prostu wrażenie, że mówimy o jakichś dwóch różnych serialach które łączą tylko osoby które w nich występują. ŚWB to serial z lat 90 gdzie nie było takiego łatwego dostepu do internetu, tłumaczeń czy czegokolwiek innego, stąd ogólnie przyjęta w środowisku nazwa to Świat według Bundych. Stąd moje zdziwienie. Wyjdź na ulicę i zapytaj 10 losowych osób o Married with children. Wątpię, zeby ktokolwiek wiedział o co chodzi. Po prostu tytuł Świat według Bundych był w szerszym przekazie podawany w danej chwili.

 

Kurwa Meler serio jesteś taki głupi że porównujesz ŚWB i SW? Bez komentarza :)

Odnośnik do komentarza

Mitnik głąbie, jak odpalisz sobie Gwiezdne Wojny to na początku zobaczysz napis Star Wars. Jak odpalisz sobie Świat wg Bundych to na początku zobaczysz napis Married with children. Mam nadzieję, że zrozumiesz, bo że przyznasz się do bycia idiotą nie liczę...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...