Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko wkleiłem linka, który wydał mi się relewantny do tematu :lol:. Ale fajnie, że ten najchujowszy gatunek kibiców Barcy już zaczyna piec dupa, mmmm, nie mogę się doczekać co będzie dalej.

 

:lol:

 

 

Co ma do tego piłka nożna? Rozśmieszyło mnie po prostu, że ktoś tak nie ogarnia rzeczywistości, że utożsamia wynik wyborów ze spełnieniem obietnic wyboriczych.

 

A kibicem Barcelony to ja nawet nie jestem, więc już w ogóle kulą w płot. Zresztą jeśli myślisz, że to serio będzie miało wpływ na jakieś wyrzucanie Barcelony z La Liga, to chyba jesteś tępy :D. I to Ty fajnie pokazujesz bekowe gimbazjalne podejście do 'interesowania' się piłką. Get a life. :)

 

 

 

 

 

 

Nie przeczytałem w nim nic poza nagłówkiem i tekstem pod zdjęciem XD.

 

 

Wierzę. xD

 

Odnośnik do komentarza

Mi się w Glasgow podobało to, że po drugiej stronie ulicy od zielonego sklepu Celticu jest niebieski sklep Rangersów :)

No i zawsze można dostać kosę pod żebro gratis :D

odpowiem ci gnoju bardzo prosto

Jestem z Tobą ziomeczku. Uzytkownik kurwerr na pal.

 

W ogóle to byłem teraz handlować w Oranienburgu i jakaś stara babeta sprzedawała lalki wyglądające jak martwe niemowlęta. Jutro wrzuce zdjęcia, ale wygladalo to kurwa przerażająco :D

 

Jeszcze z ciekawostek mogę dodać, że u typa od kibli można było wykupić abonament na cały dzień i odbywało się to za pomocą przybicia pieczątki... Z numerem na przedramię. Hehe.

Odnośnik do komentarza

Fiuuuu, dawno mi się tak dobrze nie grało :D Przejąłem Pool (stworzenie nowego menadżera of kors) na początku października po tym jak Brendan spuścił ich na 19 miejsce. Pochytałem taksę i śmigałem do stycznia byleby ogarnąć transfer. W styczniu zauważyłem, że na liście jest Vietto więc go kupiłem ,a ten jak zaczął szaleć! Współpracował ze Sturridgem prawie jak Suarez w 13/14.

 

Zacząłem grzebać w taksie i pokminiłem by odtworzyć jedyny dobry sezon Brendana taktycznie (właśnie 13/14). Poszło rewelacyjnie. Vietto 22 występy 12 bramek 8 asyst, Sturridge 39 występów 21 bramek 11 asyst, Firmino (odtwarzający rolę Sterlinga) 31 występów 21 bramek 16 asyst (tytuł Młodego Piłkarza Roku w Anglii), dalej Moreno 15 asyst, Flanagan 7 asyst (lepszy niż Clyne!) i wywalczone 3 miejsce.

 

Graliśmy szybko, ofensywnie, pięknie i wysokim pressingiem. Współpraca Sturridge z Vietto rewelacja. Teraz udało mi się pozbyć szrotu i ogarnąć dobrych piłkarzy. Żałuję, że "musiałem" kupić Barbosę, ale potrzebowałem Trequaristy, a Milik wolał Man United (jest fanem wedle FM).

 

Barbosę mam nadzieję opylić po sezonie za grubsze hajsy i ogarnąć kogoś budzącego większą sympatię. No i musiałem obiecać Sturridgowi, że w dwa lata wygramy LM żeby został, ale może mu przejdzie.

A i zupełnym przypadkiem prawie doszedłem do finału LE w Warszawie, ale Zenit mnie ograł jedną bramką. A skład był całkowicie w rotacji ;)

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

krwawy ksiezyc okazal sie podpucha, niebo zachmurzone, ze hej - mielismy tylko krotkie okna pogodowe :(

 

to bedzie ciezki dzien - 2h snu przed wyjazdem na zacmienie, a potem prosto do roboty z krotkim, 15-minutowym pitstopem na prysznic :roll: jeszcze nie zaczalem pracy, a juz chce mi sie spac :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...