Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

To jest kanadyjskie abecadło, Susie lubi włochate jaja i sadło :muza:

Hmm, premierowe odcinki SP są ocenzurowane, a dzisiejsza powtórka już nie :-k

Nie zauważyłem przy pierwszym odcinku.

Dzięki za info. Dobrze wiedzieć. Byłem zdziwiony jak oglądałem premierę na CC,a tam połowa dialogów jakoś marnie potłumaczona przez to,że były przekleństwa w nich.

 

Inaczej: przekleństwa w oryginale nie są wypikiwane, za to polska wersja jest prześmieszna, bo w wersji premierowej jest BIP a w powtórce przekleństwa w ogóle są pominięte (fuck jest jako "wydymać", a fucking to "cholerny"). Nie wiem dlaczego tak robią, bo wcześniejsze sezony, szczególnie te z dubbingiem wręcz ociekają przekleństwami :-k

Odnośnik do komentarza

 

Ja ciągle nie rozumiem tej nowej FIFY :( Całe życie nakurwiałem w tę serię forever alone, robiłem sobie jakieś turnieje, Polską wygrywałem MŚ i inne śmiechy, a teraz tam można zagrać mecz towarzyski, prowadzić jakąś dziwną karierę menedżera, a wszystko inne jest online. Czy żeby fajnie sobie popykać w FIFA, to trzeba nakurwiać w tego FUT-a i jebać się z jakimiś żetonami?

Nie, są sezony online, więc zasadniczo szybki mecz z kimś losowym z neta. Ja swego czasu jak mnie odrzucała kompletna arkadowość futa w to dużo nakurwiałem i dawało mi to dobry czas.

 

Hmm, może po urlopie szastnę hajsem i sobie kupię :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

To jest kanadyjskie abecadło, Susie lubi włochate jaja i sadło :muza:


Hmm, premierowe odcinki SP są ocenzurowane, a dzisiejsza powtórka już nie :-k

Nie zauważyłem przy pierwszym odcinku.

Dzięki za info. Dobrze wiedzieć. Byłem zdziwiony jak oglądałem premierę na CC,a tam połowa dialogów jakoś marnie potłumaczona przez to,że były przekleństwa w nich.

 

Inaczej: przekleństwa w oryginale nie są wypikiwane, za to polska wersja jest prześmieszna, bo w wersji premierowej jest BIP a w powtórce przekleństwa w ogóle są pominięte (fuck jest jako "wydymać", a fucking to "cholerny"). Nie wiem dlaczego tak robią, bo wcześniejsze sezony, szczególnie te z dubbingiem wręcz ociekają przekleństwami :-k

 

 

Hmm, oglądacie na CC polskim czy macie juesej? Na southparkstudios zawsze cenzura, a jak miałem odcinki z CC USA to były czasem ocenzurowane :-k

Odnośnik do komentarza

Hawkeye, Ty pamiętasz z pewnością jak 92' jesteś ;)

DZIĘKI ZA INFO BO NIE PAMIĘTAŁEM ILE MAM LAT

 

Hawk, czyli ta Fifa jest lepsza od poprzedniej? Doumbia to nadal najlepszy napastnik wojenny czy szybcy murzyni już nie są esencją tej gry jak rok temu?

Inna gra zupełnie, murzyni są spoko, ale trzeba mieć białych na rozegranie bo inaczej mogą sobie co najwyżej chatki gównem obkleić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...