Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No jmk nie wiem. w krajach cywilizowanych, czego byłem świadkiem jak szedł kolo w barwach gości, to najwyżej się go pytali skąd dokładnie jest i jak mu się podoba w naszym mieście. rozumiem, że to pewnie był sporadyczny wypadek, normalnie leją po mordach bez pytania

Odnośnik do komentarza

No widzisz, nie znam dokładnie scen kibicowskich we wszystkich krajach, w Anglii leją się w pubach i w różnych innych miejscach w drodze na mecz. Zakładając nieprzychylne barwy w obcym mieście trzeba mieć na uwadze, że może to nie zyskać aprobaty ;) Zakładasz przecież na własną odpowiedzialność. To tak jak ze znakiem krzyża w krajach arabskich. Albo na stadionie Rangersów ;).

 

 

 

 

W ogóle to film Okołofutbola prawie dokładnie oddaje klimat polskiego stylu kibicowania.

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli jak leją się za Barcelonę czy Real to już jest okej, bo to wielkie i bogate kluby? :D Myślę, że właśnie wtedy to stają się szmatami ;).

 

No i czasy ortalionów już dawno za nami, teraz coraz bardziej popularny styl ubioru casual wśród polskich hools.

Odnośnik do komentarza

 

 

we Francji tez ostatnio jakis koles przechodzil w koszulce PSG kolo baru Maryslii to polecialy w jego strone butelki, a potem go pogoniono

Marsylia, pod wzgledem zachowania ludzi, to jest trzeci swiat.

 

 

Że niby w Paryżu można paradować w koszulce OM? :>

 

Nie wiem i mam na to wyjebane.

Odnośnik do komentarza

A co to za jakieś bezsensowne porównania, że na zachodzie to też murzynów bijo... jebać ich, mnie interesuje co jest u nas i to mnie wkurwia, że nie mogę iść ulicą w koszulce klubu, któremu kibicuje, bo kurwa wyjdzie fefnastu wielkich hools i będą napierdalać jedną osobę... transparenty o honorze na meczach, a honorowo zajebią komuś kosę pod żebra :D

Odnośnik do komentarza

 

we Francji tez ostatnio jakis koles przechodzil w koszulce PSG kolo baru Maryslii to polecialy w jego strone butelki, a potem go pogoniono

Marsylia, pod wzgledem zachowania ludzi, to jest trzeci swiat.
We Francji bardzo często grupy kibicowskie tego samego klubu napierdalaja się między sobą (PSG to najlepszy przykład. We Włoszech jest tak samo). A kibole Nicei ostatnio podpalili jakiś stadion :D

 

Everton w Lille został zaatakowany w pubie przez hoolsow PSG. Cywilizacja ;)

Mnie najbardziej w Polsce rozpierdala od lat ta moda na napompowanych hoolsow w czarnych kurtkach, którzy twierdzą że maja wyjebane na piłkę :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...