Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Taki to pożyje. Mój wspaniały zakład pracy nie daje wolnego za krew.

przecież to niezgodne z prawem

 

chyba że robisz na śmieciówce

 

 

 

 

Taki to pożyje. Mój wspaniały zakład pracy nie daje wolnego za krew.

Bo? A to przypadkiem nie jest ustawowo :>

 

No wiem, że jest ustawowo. I mógłbym się z pracodawcą wykłócić. Ale wiecie - nie mam pewnej roboty w zamian.

 

U mnie na działeczce trzy piwka, a teraz whisky, tylko giercenia nie ma :(

Zaprosiłbyś mnie to by było giercenie :P

Odnośnik do komentarza

Koleszkowie od NFL, jaki jutro mecz zapowiada się ciekawie? Zastanawiam się, czy warto uwzględnić facetów w obcisłych gaciach ganiających za jajowatą piłką w swoim planie na niedzielę.

Imho o 19 warto rzucić okiem na:
Raiders - Browns - może dość kontrowersyjnie, ale ekipy ciekawie weszły w sezon i dobrze pokazały się w ostatnim tygodniu. Może być ciekawie.
Falcons - Cowboys - żeby zobaczyć, czy Cowboys będą w stanie funkcjonować w takim osłabieniu
Eagles - Jets - Ok, wiem, Eagles jest tragiczne, ale może w końcu zaskoczą :roll:. Z kolei Jets zaskakuje bardzo i tam nawet fajna drużyna się wyklarowała.
Colts - Titans - Czy Colts to jeden z największych "owerhajpów", czy w końcu zaczną grać jak powinni ;)
o 22:
Bears - Seahawks, żeby zobaczyć jak Seattle wraca na "swoje" tory, zapewne masakrując drużynę Chicago ;), ale "najrówniejszy" powinen być Bills - Dolphins
A najlepszy, niestety, w poniedziałek. Packers - Chiefs. Znowu Packs zapewne nie obejrzę :(
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...