Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem oglądać 3,5h mecz CSa...który był transmitowany w telewizji. Polskie Vexed Gaming wygrało w dramatycznych okolicznościach z faworyzowanymi Hellraisers, kurde emocje jak przy dobrym meczu piłki nożnej :D Swoją drogą beka ze mnie, sam wyśmiewałem kiedyś ideę e-sportu, a teraz oglądam mecze w telewizji. :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem oglądać 3,5h mecz CSa...który był transmitowany w telewizji. Polskie Vexed Gaming wygrało w dramatycznych okolicznościach z faworyzowanymi Hellraisers, kurde emocje jak przy dobrym meczu piłki nożnej :D Swoją drogą beka ze mnie, sam wyśmiewałem kiedyś ideę e-sportu, a teraz oglądam mecze w telewizji. :D

 

Próbowałem w taki sposób - nie dało rady. Co innego jak było Intel Master Extreme w Katowicach rok temu i oglądałem Virtus Pro jak walczą na żywo w Spodku. Wtedy rzeczywiście emocje niesamowite :)

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem oglądać 3,5h mecz CSa...który był transmitowany w telewizji. Polskie Vexed Gaming wygrało w dramatycznych okolicznościach z faworyzowanymi Hellraisers, kurde emocje jak przy dobrym meczu piłki nożnej :D Swoją drogą beka ze mnie, sam wyśmiewałem kiedyś ideę e-sportu, a teraz oglądam mecze w telewizji. :D

 

Nie wiem czy ogladalismy to samo, ale cos tam lecialo w nocy w tv. Jak dla mnie to jest slabe do ogladania. Gdyby nie komentarz, to w ogole nie wiedzialbym co sie dzieje. Kamera zmieniajaca sie co 2-3 sekundy w niczym nie pomagala.

Odnośnik do komentarza

 

Ja chyba też, chociaż organizm nie dał dłużej pospać.

http://tarnow.in/faktar-wszyscy-pojechali-do-warszawy-kibicom-termaliki-podpowiadamy-jak-nie-wrocic-z-meczu-w-samych-majtkach/

 

Skrzydlate świnie :D

Przykre to troche...

 

No to jest wlasnie to co sie w cywilizacji nie zdarza. ale oczywiscie demonizujemy naszych kibicow, a oni przeciez groby sprzataja i domy dziecka odwiedzaja...

I oczywiscie fejk :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...