Jump to content

Temat służbowy

Recommended Posts

Na to recepta jest jedna - po prostu być aktywnym
Rozproszenie działa na korzyść aktywnych. Profile na social mediach są tutaj kluczowe. Forum to landing page. Aktywność w social mediach powinna kierować ruch na forum.

"Nigdy nie przeszkadzaj przeciwnikowi, kiedy popełnia błąd. "

6 godzin temu, Piotr Sebastian napisał:

Rozproszenie działa na korzyść aktywnych. Profile na social mediach są tutaj kluczowe. Forum to landing page. Aktywność w social mediach powinna kierować ruch na forum.

"Nigdy nie przeszkadzaj przeciwnikowi, kiedy popełnia błąd. "

To kiedy TikToka odpalasz Moskwa? ;). 

Zdecydowałem się odejść z MT przez brak czasu w tym roku, który raczej się nie zmieni jeszcze przez długo, i niechęć do blokowania miejsca tylko po to, żeby siedzieć w moderatornii. Powodzenia dla moderatorów, którzy zostają, i tego, który mnie zastąpi!

• Sad 6

Ja także dziękuję za współpracę i przepraszam za zawiedzione zaufanie, składam rezygnację. Nie mam obecnie siły na to, żeby angażować się w działanie forum tak, jakbym chciał. Powodzenia :) 

• Sad 4

Jestem następny w kolejce, więc od razu napiszę, że dziękuję, ale nie skorzystam.

• 4 weeks later...
On 3/11/2021 at 6:59 PM, krzysfiol said:

Ja także dziękuję za współpracę i przepraszam za zawiedzione zaufanie, składam rezygnację. Nie mam obecnie siły na to, żeby angażować się w działanie forum tak, jakbym chciał. Powodzenia :) 

Co zawiodłes? Komu zawiodłeś? Jakieś dowody na poparcie tej tezy, czy bezpodstawne samobiczowanko? :)

On 3/11/2021 at 6:49 PM, verlee said:

Zdecydowałem się odejść z MT przez brak czasu w tym roku, który raczej się nie zmieni jeszcze przez długo, i niechęć do blokowania miejsca tylko po to, żeby siedzieć w moderatornii. Powodzenia dla moderatorów, którzy zostają, i tego, który mnie zastąpi!

Dzięki verlee - wniosłeś dużo powiewu do działań modteamu. Powodzenia.

• I love it 1