Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

On 8/26/2020 at 1:38 AM, Pulek said:

Idąc dalej tym tropem, zmieniliśmy typ działu FM2021 z 'standardowego' na 'pytania'. Od teraz można zakładać własne topiki z pytaniami, gdzie będą pojawiały się odpowiedzi. Każdą odpowiedź można zaplusować lub zminusować, dzięki czemu te najlepsze odpowiedzi zostaną wywindowane na samą górę

 

Wypowiedziałem się w pierwszym temacie tego typu i już mnie to wkurza :D Inny użytkownik mnie zacytował, ale jego post znalazł się nad moim przez głosy i nie mogłem go znaleźć :lol: 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, kolek23 said:

Wypowiedziałem się w pierwszym temacie tego typu i już mnie to wkurza :D Inny użytkownik mnie zacytował, ale jego post znalazł się nad moim przez głosy i nie mogłem go znaleźć :lol: 

 

Na podstawie działu FM 20 (i poprzednich) zakładamy, że tego typu tematy bedą mniejszością pojawiającą się w FM-owym sezonie ogórkowym (kiedy nie ma jeszcze nowej wersji), a większością będą pytania i problemy do rozwiązania. Jeśli temat nie pasuje do tej konwencji, może być założony w subforum "FM 2021 - najważniejsze informacje", gdzie posty są sortowane chronologicznie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że jeszcze żyjecie ? Jak będziecie potrzebowali bezpłatnego hostingu, przedłużenia domeny, czy generalnie obciąć koszty tego, że serwis funkcjonuje (domena, serwer), to pomogę. Mogę Wam pomóc nawet e-sklep postawić za darmo. Przekaże Wam po prostu voucher na te usługi. Szczegóły możemy dograć na priv. 

Rzadko tu zaglądam, więc można odezwać się do mnie na FB.

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Pucek napisał:

Luzik. Możecie być gdzie chcecie. Po prostu chciałem Wam pomóc ograniczyć koszty, jeśli to jakikolwiek problem albo trzeba robić zbiórki ? bo wtedy zostałaby tylko licencja do opłacania.

Chyba nikt nigdy w zyciu nie przeszedl do nazwa.pl zeby ograniczyc koszty, ale moge sie mylic - podpowiesz mi jaki bylby koszt po Twoim rabacie hostingu + przedluzenia domeny? I od razu jaki bylby koszt przy przedluzaniu umowy, bo akurat z tego nazwa.pl zyje, ze po pierwszym mega tanim roku zwieksza kilkunastokrotnie stawki, majac juz klienta przywiazanego. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

Chyba nikt nigdy w zyciu nie przeszedl do nazwa.pl zeby ograniczyc koszty, ale moge sie mylic - podpowiesz mi jaki bylby koszt po Twoim rabacie hostingu + przedluzenia domeny? I od razu jaki bylby koszt przy przedluzaniu umowy, bo akurat z tego nazwa.pl zyje, ze po pierwszym mega tanim roku zwieksza kilkunastokrotnie stawki, majac juz klienta przywiazanego. 


No, daje Ci voucher i masz te usługi za 0 zł. Po roku przekażę kolejny voucher, ale możemy też ograć to tak, żeby od razu było na dwa lata.

Odnośnik do komentarza

Ale ze co ja mam powiedziec? :). Mnie luzik, jesli MT tak zdecyduje to sie przenosimy i prosta sprawa. Pogadam ze znajomym, ktory nas hostuje, ale on raczej problemu nie bedzie robil. Pozostanie rozliczenie ilus tam dni, no i migracja - tu pytanie, czy nazwa.pl takie uslugi oferuje, czy mam pytac o wycene tego kumpla. 

 

Ponadto jesli tez wchodzi w to domena to nawet lepiej, bo ci co teraz ja maja to ostatnio znowu cos nie ogarneli z powiadomieniem. W tym przypadku to @wwosik pewnie musialby wystapic o kod authinfo i mozna sie przenosic.

Odnośnik do komentarza

Żeby poważnie pomyśleć o Twojej ofercie, chciałbym aby była konkretna. Oto informacje jakie są mi potrzebne

 

a) na jakim serwerze będziemy hostowani (parametry techniczne)

b) przepustowość łącza

c) support i SLA dotyczące dostępności

d) cena przedłużenia tej usługi po wygaśnięciu vouchera

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.08.2020 o 14:22, verlee napisał:

MT ustalił plan kadencji, który postaramy się wykonać w ciągu tej kadencji. Jest on publiczny — wszyscy będą mogli również na bieżąco śledzić postępy w ramach poszczególnych zdań.

 

Plan można znaleźć tutaj: https://www.notion.so/c6d57dbd12314c79a2fae717df566ca1?v=3c8e9e655bf049779485619ebb4208f4

 

Postaramy się zrealizować jak najwięcej pomysłów, jednak musimy na wstępie zaznaczyć, że działalność w MT jest robotą po godzinach prowadzoną z pasji, więc różne sprawy mogą dziać się w różnym tempie.

 

ja tak tylko zapytam, cos sie dzieje w tym temacie? bo pomyslow i planow bylo sporo, ale ruchu na boardzie za bardzo nie widac :D 

Odnośnik do komentarza

Mam od dłuższego czasu problem z forum, także jeszcze przed aktualizacją ostatnią, który występuje na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach, z jakich korzystam. Czasami, kiedy wchodzę na forum, nie jestem zalogowany, a także nie wgrywają się grafiki przeczytanych tematów:

1.thumb.png.ee27c2231605fc722c057a124085706b.png

 

Pomaga najczęściej odświeżanie forum, a także kliknięcie na header, ale jest to irytujące.

 

Kiedy postanawiam się zalogować, ponieważ dziesięciokrotne odświeżanie nie pomaga, wyskakuje taka informacja:

 

2.thumb.png.d846dcb088795330e8c9b431023926af.png

 

Oczywiście usuwanie cookies nie pomaga :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...