Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

 

jakoś argument mówiący o czasie potrzebny na nadanie statusu w postaci kilku minut został przez Ciebie przemilczany szerokim echem.

 

 

Zwróć uwagę, że o tym pisałem: dokonuję wpłaty, na drugi dzień mogę Wam przesłać potwierdzenie i jak sam napisałeś "w miarę możliwości odczytujecie maile" (stąd moje przypuszczenie, że sprawdzacie maila z taką samą częstotliwością jak Kuchar rachunek) - ergo podejrzewałem, że trwa to dłużej.

Ok, zostałem przekonany - dla kogoś kto chce mieć "przyjaciela" to jest to optymalizacja. Dla kogoś kto chce po prostu wesprzeć forum (a status przyjaciela traktuje jako zwykłe "dziękuję") jest to komplikowanie czegoś co do tej pory było proste.

Nie ma sensu drążyć tematu skoro tylko dla mnie jest tu jakiś problem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Powalczę, ale to później. Najwidoczniej gdzieś trzeba z systemowej skórki coś przekleić na pozostałe.

Perez patrzyłeś już może, czy da się tę cytującą wtyczke zaimplementować też na inne skórki (szczególnie czarną)? :)

 

 

Nic a nic :). Jak ktoś ma czas, może złapać twórcę, może szybciej odpisze, niż ja sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

zainspirowany wczorajszymi dywagacjami w Maryni wpadłem na pomysł. Możnaby utworzyć jakiś temat w fm-owym czy tez w karierach, o klubach które są ciekawe z geograficzno-politycznego (kluby z enklaw, eksklaw, kluby z innych państw grajace w lidze danego kraju, kluby z terenów autonomicznych i.t.d) punktu widzenia (wzorem tego tematu o upadłych potęgach) i go przykleić? Np. ktoś sugeruje że chorwacki NK Krk to ciekawy klub, ponieważ jest jedynym klubem z tej wyspy należącym do Chorwacji, a ktoś inny wskazuje, że np. Rubin Kazań jest ciekawy ze względu na to, że jest klubem z Autonomicznej Republiki Tatarstanu
Temat imo pozwoliłby wyłapać oprócz niektórych oczywistości (np. Barcelona), kluby o których nikt nie ma zielonego poparcia. Dla szukających nowego wyzwania taki temat byłby całkiem przydatny.
Jak MT się na takie coś zapatruje?

Odnośnik do komentarza

Mam prośbę, można sprawdzić kto notorycznie minusuje moje posty ? (wiem że to Marynia, ale to mnie zaczyna powoli wkurzać)

EDIT: Można podesłać na PW lub coś z nimi zrobić czy tylko dawać im minusy (ale i tak nie wiem kto to jest)

EDIT2: No i znowu ktoś minusuje

Edytowane przez TypowyJanusz
Odnośnik do komentarza

No a jednak ja otrzymałem ostrzeżenie od Gabe za chamskie epitety w kierunku Morpheusa wynikłe z jego szkalowania KK.

 

Chciałbym w związku z tym się dowiedzieć, czy Morpheus również został ukarany - i to za dużo poważniejsze wykroczenie (pomówienie) niż zwykłe obrażanie i wulgaryzmy?

 

Czy Gabe uprawia moderatorską samowolkę, czy inni moderatorzy podpisują się pod jego decyzją?

 

Czy na forum panuje lewacki zamordyzm?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...