Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nagle na forum pojawiły mi się jakieś reklamy. Przeglądarkę wyczyściłem i dalej to samo. Przeglądarka: najnowsza wersja Opery

Przeczyść system adwcleanerem, pewnie zainstalowałeś przypadkiem jakiegoś śmiecia ;)

 

Potwierdzam. u mnie wszystko jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pytanie dotyczy „Zakątka konsolowców”: jaka jest opcja zrobić osobny temat, albo dołączyć jakiś post jako pierwszy do w/w tematu, który byłby aktualizowany przez któregoś z modów? Chodziłoby mi o „bazę graczy”, żeby sobie miło pograć w niektóre gry z ekipą z CMF, choćby w napady GTA Online.

Wyglądałoby to tak:

 

Platforma: PS4

Nazwa użytkownika (PSNid/ gamertag): guliWKS

Headset: Posiadam

W co chętnie zagram: GTA V, Fifa 15, EA Sports UFC

 

Proszę ModTeam o rozpatrzenie zapytania, bo sporo osób posiada konsole i ułatwiłoby to sprawę wspólnych gier.

Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczy „Zakątka konsolowców”: jaka jest opcja zrobić osobny temat, albo dołączyć jakiś post jako pierwszy do w/w tematu, który byłby aktualizowany przez któregoś z modów? Chodziłoby mi o „bazę graczy”, żeby sobie miło pograć w niektóre gry z ekipą z CMF, choćby w napady GTA Online.

Wyglądałoby to tak:

 

Platforma: PS4

Nazwa użytkownika (PSNid/ gamertag): guliWKS

Headset: Posiadam

W co chętnie zagram: GTA V, Fifa 15, EA Sports UFC

 

Proszę ModTeam o rozpatrzenie zapytania, bo sporo osób posiada konsole i ułatwiłoby to sprawę wspólnych gier.

temat można śmiało założyć, jakby coś było długo nieaktualizowane z jakiejś okazji to zawsze można upomnieć Nas raportem z prośbą o aktualizację. ktoś z modów wtedy powinien to podjąć w miarę krótkim czasie.

 

ja bym to rozszerzył o wszystkie platformy do gier, czyli PC, XBox, XBox One, PS3, PS4. Na PC przecież też jest Steam, Origin, swojego czasu PeCetowcy gierczyli w fife, teraz grają w Starve.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, pozwoliłem więc sobie założyć, jest jeszcze szansa na osobny temat (mógłby być regularnie czyszczony), gdzie gracze ewentualnie umawialiby się na grę "na teraz", oraz wrzucali ewentualne filmiki z gry? (funkcja share na PS4, czy nagrywanie np. frapsem), sam się w takie rzeczy ostatnio bawię.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...