Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co to ja szykuję już szubienicę i liczę na to, że moderator Johniss pociągnie za wajchę uwalniając podłogę pod nogami oskarżonych o zdradę stanu. PRzed pokazową egzekucję proponuję jeszcze maczanie w smole, toczenie w pierzu i obrzucanie gównem.

 

Mam nadzieję, że ten ban będzie sygnałem do powstania i nowego świtu CMF rebelsmilie_zpszgw1xmcu.gif

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą znamienne, że gównoburze o tego dałna toczą Gacek & tio. Nic dodać, nic ująć :laugh:

Dołączam się do ich zarzutów, i nawet gdybym się z nimi nie zgadzał — a zgadzam — zrobiłbym to nawet tylko po to, by z przyjemnością uwalić tok myślenia "to tylko Gacek i tio". Uważam też, że powinni się do mnie też przyłączyć przeciwnicy argumentu "to tylko kibicowskie bydło" z Polskich Kibiców, linia myślenia jest tu w końcu dość podobna, znajdziemy wspólny grunt. :)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

O kurwa mać, jak ja Wam niektórym zazdroszcze. Tyle bicia piany o jakiegoś typa z jednym postem, który udzielał się tylko w maryni. A walkę o tego typa zaczyna kolejny debil zwany Gackiem, który po tym jak nie został w maryni zaakceptowany (bo niestety nie wykazał tego ogromnego dystansu do siebie, który jak twierdzi posiada, plotka głosi też że posiada jaja* i jego tata nie chodzi w sukience**) i ośmieszony kilkukrotnie przez słynącego z ciętego języka Johnnisa (który to potrafi nieźle wkurwić ale i napisać posta z przekazem a i czasami nawet dosyć zabawnie) ujawnia u siebie brak erekcji i wyładowuje ten zaistniały fakt na forum internetowym przy każdej sytuacji gdzie "ludowi dzieje się krzywda". W sukurs z debilem*** rusza niejaki tio, który to znów nie ma problemów z erekcją, ba, cały jest sztywny. Jak to księgowy i biegły ekonomista. Bo to trzeba mu oddać.

 

Kocham wrócić na cmf. Świat się zmienia, jutro może spaść deszcz, ojciec Gacka być może wyjdzie z więzienia****, tio wreszcie opowie śmieszny dowcip i żona przestanie go zdradzać*****, a na cmf jest zawsze to miłe, urocze bagienko do którego i tak niektórzy wpierdalają się z pieśnią i kutasem w ustach. Nie pozdrawiam.

 

* żart chamski

** żart subtelny

*** prawda

**** j/w

***** żart, przynajmniej jeszcze nie wie

Odnośnik do komentarza

O kurwa mać, jak ja Wam niektórym zazdroszcze. Tyle bicia piany o jakiegoś typa z jednym postem, który udzielał się tylko w maryni. A walkę o tego typa zaczyna kolejny debil zwany Gackiem, który po tym jak nie został w maryni zaakceptowany (bo niestety nie wykazał tego ogromnego dystansu do siebie, który jak twierdzi posiada, plotka głosi też że posiada jaja* i jego tata nie chodzi w sukience**) i ośmieszony kilkukrotnie przez słynącego z ciętego języka Johnnisa (który to potrafi nieźle wkurwić ale i napisać posta z przekazem a i czasami nawet dosyć zabawnie) ujawnia u siebie brak erekcji i wyładowuje ten zaistniały fakt na forum internetowym przy każdej sytuacji gdzie "ludowi dzieje się krzywda". W sukurs z debilem*** rusza niejaki tio, który to znów nie ma problemów z erekcją, ba, cały jest sztywny. Jak to księgowy i biegły ekonomista. Bo to trzeba mu oddać.

 

Kocham wrócić na cmf. Świat się zmienia, jutro może spaść deszcz, ojciec Gacka być może wyjdzie z więzienia****, tio wreszcie opowie śmieszny dowcip i żona przestanie go zdradzać*****, a na cmf jest zawsze to miłe, urocze bagienko do którego i tak niektórzy wpierdalają się z pieśnią i kutasem w ustach. Nie pozdrawiam.

 

* żart chamski

** żart subtelny

*** prawda

**** j/w

***** żart, przynajmniej jeszcze nie wie

 

"Tyle bicia piany", a najwiecej hejtu to poki co wylales wlasnie ty. Chopie, co ty tu teraz dales z tymi zonami i ojcami, ochlon.

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą znamienne, że gównoburze o tego dałna toczą Gacek & tio. Nic dodać, nic ująć :laugh:

Dołączam się do ich zarzutów, i nawet gdybym się z nimi nie zgadzał — a zgadzam — zrobiłbym to nawet tylko po to, by z przyjemnością uwalić tok myślenia "to tylko Gacek i tio". Uważam też, że powinni się do mnie też przyłączyć przeciwnicy argumentu "to tylko kibicowskie bydło" z Polskich Kibiców, linia myślenia jest tu w końcu dość podobna, znajdziemy wspólny grunt. :)

 

Kłopot w tym, że za wywaleniem Wichra jest nie tylko "bydło z Polskich Kibiców", więc twój argument jest niestety inwalidą.

Odnośnik do komentarza

 

Pytasz poważnie?

No.

 

Jestem w szoku, że poważnie o to pytasz, bo wygląda to na marny trolling. Wytłumaczę jednak.

Poza kolorem pod napisem użytkownika nie widzę żadnej różnicy między jednym a drugim. Trudno mi powiedzieć, czy to ta sama liga, bo jeden i drugi dostawali poklask, ale nie wiem czy równej skali, ale na pewno to ten sam gatunek. Choć z drugiej strony Wicher do poziomu chamstwa jednego z członków MT nie zbliżył się ani przez moment.

Zresztą, odnosząc się do szydzenia z Jaha jako z downa, do żartów z rodziców, do wulgaryzmów zastępujących merytorykę - tak, to wszystko nie było przez Wichra robione - chcę Ci wskazać, że w polskim języku bycia gnidą się nie stopniuje. Gnidy się usuwa.

A Wichra najwyraźniej usunięto za coś nieporównywalnie słabszego niż to, co się tu wyrabia od wczoraj i co niektórzy (nieliczni) użytkownicy w Maryni robią co dwa posty, bo brak im innych narzędzi intelektualnych.

Wobec powyższego moje pytanie - wzbogacone o pytania tio - nie straciło na aktualności.

Zważywszy na shitstorm, do jakiego niektórzy sprowadzają tę dyskusję, MT mógłby się zastanowić nad tym, czy jedynie Wicher winien być adresatem kary za coś, co Hawkeye nazwał niedorozwojem umysłowym. Z samego jednak niedorozwoju umysłowego śmiać się nie zamierzam, bo miałem w szkole klasy integracyjne, jestem przyzwyczajony do tego, że gdzieś w kącie siedzą tacy, co wyłącznie się ślinią i rzucają wulgaryzmami. To nadal byli nieskończenie lepsi ludzie od takich, co schodzą na poziom szydery z rodziców. Bądźmy jednak poważni, skoro ukarano kogoś za mniej, to innych winno się za więcej.

Odnośnik do komentarza

Prawdę powiedziawszy jak już chcieliście odstrzelić Wichra (a wystarczył zwyczajny ignore), to mogliście znaleźć jakiś lepszy pretekst...

W rzeczy samej. Nie żebym się smucił z powodu tego bana, ale mało zręcznie to Johniss przeprowadził. "Za całokształt", nawiązanie do klasyki i "za niedorozwój umysłowy", coś w tym rodzaju. Wtedy ciężko byłoby się przyczepić komukolwiek, bo trzeba przyznać, że wicher (afair) zachowywał się wyłącznie jak socjopatyczny intruz i nie wnosił żadnej, choćby humorystycznej, wartości(chociaż z drugeij strony widziałem, że wpłacał kasę na forum :D ). A tak, to trochę wygląda jakby powstał precedens, że w maryni swoboda, wszystko wolno, wolna amerykanka, ale do momentu, w którym nie nadepnie się na odcisk MT.

Odnośnik do komentarza

Argument przemawiajacy za banem dla Wichra jest zatem inwalidą jeszcze bardziej. Zwłaszcza jeśli to faktycznie czyjeś multikonto. Zresztą przejmowanie się jego postami też było trochę żenujące. Zdejmijcie mu tego bana, zamiast schodzić na ten sam poziom.

Problem w tym, że niektórzy użytkownicy tego forum byli na poziomie Wichra bądź niższym jeszcze zanim ten gagatek tu się pojawił, po czym MT (całościowo czy jednostkowo, co byłoby bardziej kuriozalne?) ukarał Wichra za poziom, całkowicie akceptując innych. Wycięto prewencyjnie guza, tolerując inne nowotwory - nomen omen - złośliwe.

Odnośnik do komentarza

 

Prawdę powiedziawszy jak już chcieliście odstrzelić Wichra (a wystarczył zwyczajny ignore), to mogliście znaleźć jakiś lepszy pretekst...

W rzeczy samej. Nie żebym się smucił z powodu tego bana, ale mało zręcznie to Johniss przeprowadził. "Za całokształt", nawiązanie do klasyki i "za niedorozwój umysłowy", coś w tym rodzaju. Wtedy ciężko byłoby się przyczepić komukolwiek, bo trzeba przyznać, że wicher (afair) zachowywał się wyłącznie jak socjopatyczny intruz i nie wnosił żadnej, choćby humorystycznej, wartości(chociaż z drugeij strony widziałem, że wpłacał kasę na forum :D ). A tak, to trochę wygląda jakby powstał precedens, że w maryni swoboda, wszystko wolno, wolna amerykanka, ale do momentu, w którym nie nadepnie się na odcisk MT.

 

 

Mnie jeszcze boli to, że pretekstem jest obraza członka MT, a nie jakiegoś zwykłego usera. Czyli co, wracamy jeszcze do banów "za podważanie kompetencji moderatora"? ;)

Odnośnik do komentarza
Cala ta dyskusja jest zupelnie zbedna, kazdy chyba wie jak dziala MT.


Oczywiscie sprawa zostala przedyskutowana i podjelismy taka a nie inna decyzje. WIcher byl na celowniku od dluzszego czasu, otrzymywal odpowiednie upomnienia. Bledem natury taktycznej bylo to ze bana dal Johniss, a nie np. ja, to by pewnie nie doprowadzilo do jakze popularnej w niektorych kregach gownoburzy.


For future reference: tak, rozwazamy kolejne bany dla uzytkownikow, ktorzy nic nie wnosza do forum, a ktorych jedynym celem jest prowokowanie i obrazanie innych. Beware ;)


Tym radosnym akcentem koncze input MT w te dyskusje.


(sorry za brak PL znakow, ale nie mam)

Odnośnik do komentarza

Mnie jeszcze boli to, że pretekstem jest obraza członka MT, a nie jakiegoś zwykłego usera. Czyli co, wracamy jeszcze do banów "za podważanie kompetencji moderatora"? ;)

 

Myślę, że w wyniku takich - słusznych skądinąd - ocen umyka wszystkim istota problemu, jaką jest karanie przez Kalego (samo w sobie skandaliczne) za kradzież kury, gdy sam Kali jest bezkarny za kradzież krowy.

Bądźmy poważni i nie udawajmy, że mówimy o różnych osobnikach.

 

 

 

Bledem natury taktycznej bylo to ze bana dal Johniss, a nie np. ja, to by pewnie nie doprowadzilo do jakze popularnej w niektorych kregach gownoburzy.

 

Nie. Akurat zważywszy na waszą przeszłość jak i poziom absolutnie nic by to nie zmieniło. Fakt, wiele zmieniłoby takie ukaranie przez Feanora, Smetka czy Kuchara.

I po przywołaniu tych nicków wskazuję, że na samym początku prosiłem, by wypowiedział się poważny członek MT, który ma tzw. zdolność honorową. Doczekam się?

Edytowane przez Gacek
Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...