Skocz do zawartości

Prawybory prezydenckie 2015


FYM

  

93 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cztery dni przed wyborami? Nie, teraz jest za późno. Przespał prawie całą kampanię. Ja bym nie obrażał kandydatów, że trzeba ich zamknąć w Tworkach, bo mógłbym przecież to samo powiedzieć o osobie, która na konferencję przychodzi ze sztucznym penisem albo chce legalizacji związków homo ;) Chciałbym zasięgnąć opinii osób religijnych, starszych jak oceniają wystąpienie Brauna, co nie omieszkam sprawdzić przy najbliższej okazji.

 

PO i PIS mają słabych kandydatów, PSL i SLD jeszcze gorzej, ale "antysystemowców" jest za dużo, rozbija się ich elektorat na drobne, jeszcze drobniejsze. Może gdyby zebrać ich do kupy to były solidny kandydat, a tak - wszyscy mają wiele wad.

 

Dalej nie wiem jak można negatywnie oceniać konferencję Palikota z wibratorem i pistoletem - chyba tylko ludzie, którzy nie pamiętają o co chodziło mogą tak sądzić. Świetny zabieg to był. Ale to tak offtopem ;)

 

Debatę dopiero nadrabiam, ale widze, że będzie dobry lolcontent :D

Odnośnik do komentarza

Cztery dni przed wyborami? Nie, teraz jest za późno. Przespał prawie całą kampanię. Ja bym nie obrażał kandydatów, że trzeba ich zamknąć w Tworkach, bo mógłbym przecież to samo powiedzieć o osobie, która na konferencję przychodzi ze sztucznym penisem albo chce legalizacji związków homo ;) Chciałbym zasięgnąć opinii osób religijnych, starszych jak oceniają wystąpienie Brauna, co nie omieszkam sprawdzić przy najbliższej okazji.

 

PO i PIS mają słabych kandydatów, PSL i SLD jeszcze gorzej, ale "antysystemowców" jest za dużo, rozbija się ich elektorat na drobne, jeszcze drobniejsze. Może gdyby zebrać ich do kupy to były solidny kandydat, a tak - wszyscy mają wiele wad.

Można Palikotem gardzić, ale nie porównuj hapenningu do gościa, który wszędzie widzi żydowski spisek, uważa, że krajem rządzą loże masońskie, a zbawienie Polsce przyniesie intronizacja Jezusa (sami polscy duchowni mocno odcinają się od takich idiotyzmów). To znamiona ciężkich urojeń i żartem jest, że ktoś taki w ogóle jest dopuszczony do debaty. Do tego niespotykane pokłady chamstwa i buractwa (polecam jego rozmowę chyba w Polsat News, gdzie zachowywał się skandalicznie, zwłaszcza, że akurat ten dziennikarz (Szeląg) był baaaaardzo spokojny i ani razu mu nie przerywał). Chyba, że na serio wierzysz w spisek masonów, Żydów, globalne ocieplenie traktujesz jako wymysł mający doprowadzić do żydowskiej supremacji, a godło Polski ma w sobie masońskie gwiazdy. Jak tego człowieka nie traktować jak jebniętego psychicznie?

Odnośnik do komentarza

 

Cztery dni przed wyborami? Nie, teraz jest za późno. Przespał prawie całą kampanię. Ja bym nie obrażał kandydatów, że trzeba ich zamknąć w Tworkach, bo mógłbym przecież to samo powiedzieć o osobie, która na konferencję przychodzi ze sztucznym penisem albo chce legalizacji związków homo ;) Chciałbym zasięgnąć opinii osób religijnych, starszych jak oceniają wystąpienie Brauna, co nie omieszkam sprawdzić przy najbliższej okazji.

 

PO i PIS mają słabych kandydatów, PSL i SLD jeszcze gorzej, ale "antysystemowców" jest za dużo, rozbija się ich elektorat na drobne, jeszcze drobniejsze. Może gdyby zebrać ich do kupy to były solidny kandydat, a tak - wszyscy mają wiele wad.

Można Palikotem gardzić, ale nie porównuj hapenningu do gościa, który wszędzie widzi żydowski spisek, uważa, że krajem rządzą loże masońskie, a zbawienie Polsce przyniesie intronizacja Jezusa (sami polscy duchowni mocno odcinają się od takich idiotyzmów). To znamiona ciężkich urojeń i żartem jest, że ktoś taki w ogóle jest dopuszczony do debaty. Do tego niespotykane pokłady chamstwa i buractwa (polecam jego rozmowę chyba w Polsat News, gdzie zachowywał się skandalicznie, zwłaszcza, że akurat ten dziennikarz (Szeląg) był baaaaardzo spokojny i ani razu mu nie przerywał). Chyba, że na serio wierzysz w spisek masonów, Żydów, globalne ocieplenie traktujesz jako wymysł mający doprowadzić do żydowskiej supremacji, a godło Polski ma w sobie masońskie gwiazdy. Jak tego człowieka nie traktować jak jebniętego psychicznie?
Próbowałem oglądać ten wywiad, ale po 5 minutach go wyłączyłem. Ten gość jest albo lekko chory psychicznie, albo ładną ilość drugów bierze, moim zdaniem to jest to połączenie obydwóch.
Odnośnik do komentarza

 

Cztery dni przed wyborami? Nie, teraz jest za późno. Przespał prawie całą kampanię. Ja bym nie obrażał kandydatów, że trzeba ich zamknąć w Tworkach, bo mógłbym przecież to samo powiedzieć o osobie, która na konferencję przychodzi ze sztucznym penisem albo chce legalizacji związków homo ;) Chciałbym zasięgnąć opinii osób religijnych, starszych jak oceniają wystąpienie Brauna, co nie omieszkam sprawdzić przy najbliższej okazji.

 

PO i PIS mają słabych kandydatów, PSL i SLD jeszcze gorzej, ale "antysystemowców" jest za dużo, rozbija się ich elektorat na drobne, jeszcze drobniejsze. Może gdyby zebrać ich do kupy to były solidny kandydat, a tak - wszyscy mają wiele wad.

Można Palikotem gardzić, ale nie porównuj hapenningu do gościa, który wszędzie widzi żydowski spisek, uważa, że krajem rządzą loże masońskie, a zbawienie Polsce przyniesie intronizacja Jezusa (sami polscy duchowni mocno odcinają się od takich idiotyzmów). To znamiona ciężkich urojeń i żartem jest, że ktoś taki w ogóle jest dopuszczony do debaty. Do tego niespotykane pokłady chamstwa i buractwa (polecam jego rozmowę chyba w Polsat News, gdzie zachowywał się skandalicznie, zwłaszcza, że akurat ten dziennikarz (Szeląg) był baaaaardzo spokojny i ani razu mu nie przerywał). Chyba, że na serio wierzysz w spisek masonów, Żydów, globalne ocieplenie traktujesz jako wymysł mający doprowadzić do żydowskiej supremacji, a godło Polski ma w sobie masońskie gwiazdy. Jak tego człowieka nie traktować jak jebniętego psychicznie?

 

 

Nie tylko happeningu, jego wypowiedzi i poglądy również oscylują w granicy urojenia - oczywiście dla mnie, dla osoby z prawej strony, dokładnie tak samo jak dla Ciebie poglądy Brauna. Po kolei. Żydowski spisek? Ja bym tak tego nie określał, w Polsce oczywiście sporo Żydów zostało, ale większość wyemigrowała z Polski, co nie znaczy, że ciągle nie mają jakichś roszczeń do Polaków, polecam książkę "Smak popiołów" Marci Shore, chyba nawet Żydówki ;) Lekko antypolska, ale wyważona pozycja. I nie, nie twierdzę, że Żydzi rządzą Polską, ale w perspektywie świata już mocniej, na pewno mają wielki wpływ na jego kształt, piętno holocaustu swoją drogą, ale ciągłe wracanie do tego i szukanie winnych - w tym w Polakach jest już przesadzone. Marci dobrze to ujęła, nie mamy prawa oceniać ludzi żyjących w tamtych czasach, kiedy to śmierć czaiła się za progiem, a bestialstwo było wszechobecne. I tak, oglądałem Pokłosie, Idy jeszcze nie, ja nie widzę w tym nic złego, chociaż trochę przesadzony film, ale dlaczego nie promuje się innych produkcji, które mają sławić nasz kraj? Zobacz ile jest filmów, gdzie Amerykanie to ideał? A kto słyszał o filmie "Historia Roja"? "Generał Nil" ? No właśnie, chociaż i to się znacząco odmienia w ostatnimi czasy. Loże masońskie? Na pewno jesteśmy pod strefą wpływów, zauważ ile lat byliśmy praktycznie pod władaniem radzieckim, siatka współpracowników i sympatyków, szpiegów jest tak rozległa, że pewnie istnieje do dziś. Zwłaszcza, że niedługo po 89' do władzy doszli ponownie komuniści, byli działacze PZPR, którzy... do dziś funkcjonują w polskiej elicie politycznej. Czy rządzą nami loże masońskie? Nie wiem, raczej nie, ale wpływy obcych - Niemców, UE, Stanów, Rosji są bardzo wielkie.

 

Samej idei intronizacji nie bardzo rozumiem, toteż nie będę się odnosił, ale przecież wiadomo, że Chrystus jest naszym (katolików) królem nie od dziś :) To chyba tylko taki właśnie happening z powodu rocznicy chrztu.

Odnośnik do komentarza

Happeningiem było przyniesienie na konferencję prasową dildo i kilku innych rekwizytów, żeby - drastycznie - podkreślić istotę problemu (przemoc seksualna w policji wobec zatrzymanych kobiet, która się zdarzyła naprawdę w Lublinie). Palikot był wtedy w opozycji i apelował do ministra sprawiedliwości Z Ziobro o zajęcie się problemem.

 

Umieszczenie w oficjalnym programie wyborczym Intronizacji Chrystusa jako Króla Polski jest jak najbardziej na serio, bo takie ugrupowanie istnieje, które ten pomysł lobbuje, a jak już wspomniał nasz forumowy ekspert, krzysfiol, jest to niezgodne ze stanowiskiem episkopatu Polski.

Odnośnik do komentarza

 

 

1)Happeningiem było przyniesienie na konferencję prasową dildo i kilku innych rekwizytów, żeby - drastycznie - podkreślić istotę problemu (przemoc seksualna w policji wobec zatrzymanych kobiet, która się zdarzyła naprawdę w Lublinie). Palikot był wtedy w opozycji i apelował do ministra sprawiedliwości Z Ziobro o zajęcie się problemem.

 

2)Umieszczenie w oficjalnym programie wyborczym Intronizacji Chrystusa jako Króla Polski jest jak najbardziej na serio, bo takie ugrupowanie istnieje, które ten pomysł lobbuje, a jak już wspomniał nasz forumowy ekspert, krzysfiol, jest to niezgodne ze stanowiskiem episkopatu Polski.

1) takie coś jest kompletnie normalne i nawet lepiej to wygląda niż zwykła ponura konferencja

2)dla mnie to coś jest dziwne, a poza tym w konstytucji jak byk stoi, że Polska jest krajem świeckim, a nie teokracją. Jakby była teokracją to może być, ale jak państwo świeckie to religia z życia publicznego powinna zniknąć.

Odnośnik do komentarza

W ogóle kandydaci obiecujący rzeczy, na które prezydent nie ma prawie żadnego wpływu przypominają mi kandydatki na miss, które marzą o pokoju na świecie.

To miss obiecuje czy marzy? Bo się pogubiłem w tym karkołomnym porównaniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...