Skocz do zawartości

Polityka zagraniczna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Świat wzywa do zaprzestania fali przemocy izraelsko-palestyńskiej. Specjalne oświadczenia wydali już: Francja, Unia Europejska, Rosja i Egipt, USA i Wielka Brytania. Liga Arabska zwołała nadzwyczajne spotkanie szefów MSZ. Stany nie wezwały jednak Izraela do zakończenia ostrzału z powietrza a jedynie do unikania cywilnych ofiar.

 

gazeta.pl

 

Stany Zjednoczone - nowoczesny kraj z nowoczesnymi - demokratycznymi poglądami :lol:.

Edyta pyta, jak można uniknąć ofiar cywilnych ostrzeliwując zamieszkałe tereny z powietrza?

W optyce bliskowschodniego konfliktu każda ze stron nikogo nie uważa za cywili :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Barack Hussein Obama i jego pierwsza decyzja jako prezydenta USA: zniesienie zakazu finansowania zagranicznych organizacji aborcyjnych przez USA. Druga - propozycja FOCA (Freedom of Choice Act), na mocy którego SZPITAL NIE BĘDZIE MÓGŁ ODMÓWIĆ ZAMORDOWANIA NIENARODZONEGO DZIECKA - chodzi o przymus FEDERALNY przypominam. Oznacza to tyle, że szpitale katolickie będą musiały zostać zamknięte lub zgodzić się na mordowanie. Oto i priorytety Mr. Change.

Odnośnik do komentarza
Barack Hussein Obama i jego pierwsza decyzja jako prezydenta USA: zniesienie zakazu finansowania zagranicznych organizacji aborcyjnych przez USA. Druga - propozycja FOCA (Freedom of Choice Act), na mocy którego SZPITAL NIE BĘDZIE MÓGŁ ODMÓWIĆ ZAMORDOWANIA NIENARODZONEGO DZIECKA - chodzi o przymus FEDERALNY przypominam. Oznacza to tyle, że szpitale katolickie będą musiały zostać zamknięte lub zgodzić się na mordowanie. Oto i priorytety Mr. Change.

Jeśli to prawda, w co wątpię, to mogę powiedzieć dwa słowa:

Szacunek, Barack.

Odnośnik do komentarza
a źródła można prosić?

http://pl.youtube.com/watch?v=pf0XIRZSTt8

 

+ Projekt aktu:

 

http://www.prochoiceamerica.org/issues/abo...choice-act.html

 

Nie zapominajcie, że USA to dziwny kraj, w którym po strzelaninie w szkole chcą rozszerzyć dostęp do broni, zamiast go ograniczać. Nic dziwnego, że wpadli na tego typu "wolność do decydowania".

Odnośnik do komentarza

Katolicki szpital będzie mógł nadal odmówić przeprowadzenia aborcji - ale nie będzie mógł jednocześnie korzystać z funduszy federalnych. Bardzo słuszna decyzja - kto powiedział "bogu co boskie, cesarzowi co cesarskie"? Dlaczego światopoglądowo neutralny rząd federalny miałby sponsorować akurat wybory światopoglądowe katolików, kosztem reszty obywateli?

 

Edyta kazała dodać, że przynajmniej przekonamy się, co konserwatystom religijnym w USA jest milsze - wierność przekonaniom czy pieniądze federalne :>.

Odnośnik do komentarza
Naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

 

KATOLIK PŁACI PAŃSTWU PIENIĄDZE ZA KTÓRE MORDUJE SIĘ NIENARODZONE DZIECI

 

JA pierdolę, naprawdę czerwone pluskwy wam już tak mózgi wyprały?

Nie. Katolik płaci na szpitale, w których będzie się mógł wyleczyć, jak zawału serca dostanie z bólu, że nie może swoich norm moralnych narzucać innym.

Odnośnik do komentarza
Naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

 

KATOLIK PŁACI PAŃSTWU PIENIĄDZE ZA KTÓRE MORDUJE SIĘ NIENARODZONE DZIECI

 

JA pierdolę, naprawdę czerwone pluskwy wam już tak mózgi wyprały?

 

A Ty naprawdę nie potrafisz myśleć, że na ziemi nie żyją Tylko i wyłącznie katolicy :> Tamci ludzie także płacą :roll: W końcu będzie wolna wola.

Odnośnik do komentarza
A Ty naprawdę nie potrafisz myśleć, że na ziemi nie żyją Tylko i wyłącznie katolicy chytry.gif Tamci ludzie także płacą rolleyes.gif W końcu będzie wolna wola.

 

Wolna wola byłaby wtedy, gdy katolik nie musiałby płacić podatków na aborcję, a ateista na leczenie katolika.

Idąc tym tropem zbliżamy się do granicy, w której za opiekę medyczną będzie się płacić po wykonaniu zabiegu/ po wizycie. W końcu czemu mam dawać na utrzymanie lekarzy pediatrów, skoro nie jestem już dzieckiem, a swoich nie mam? Po co mam płacić na transplantologię, jak wszystkie organy mam jak na razie sprawne. Po co mam płacić na leczenie alkoholików, skoro sam korzystać nie potrzebuję?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...