Skocz do zawartości

Dragon Age: Początek


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, powiedzcie, czy jestem na właściwym tropie z tym cholernym questem Leliany. Mam u niej approval +40, więc jeszcze nie romansujemy. Porozmawiałem z nią o minstrelach i bardach, przyznała się, że była bardem i nawet unlocknąłem specjalizację. Ale... z FAQów na necie wynika, że jakaś Marjolaine powinna pojawić się w rozmowie, tymczasem w opcjach dialogowych poza powiedzeniem Lelianie, żeby spadała na drzewo, są już tylko jej minstrelskie opowieści różnej treści. Czy coś się jeszcze pojawi, może potrzebny jest wyższy Approval albo co?

Odnośnik do komentarza

 

Similar to Alistair and his personal quest with his sister Goldanna, you can “change” Leliana to be a tougher, sterner person by encouraging her to stay an assassin when the dialogue opportunity arises. If you tell Leliana that she is a natural killer and shouldn’t fight it, she will “change” her demeanor and become more accepting of events such as you sleeping with Isabela. Changing her also affects her clothing at the end of the game: normal Leliana will appear in Chantry robes, while changed Leliana will appear in leather.

 

To embark on Leliana’s main personal quest, you must do the following, in order:

Talk to her in camp and eventually ask her, “What would someone like you be doing in Lothering’s Chantry?” She will bring up being a minstrel.

Get Leliana’s approval rating to warm (approval 25+).

Talk to Leliana in camp about how minstrels are sometimes spies.

Leave the camp and come back to the camp. Talk to Leliana again (must still be warm approval). She’ll talk about how she lied about Orlais.

The next random encounter should be Leliana’s assassin’s encounter. The last human male surrenders when you beat him, and he’ll talk about who sent him. You can decide to kill him or not, then leave the encounter and Leliana will talk. She will tell you all about a former love interest, Marjolaine.

 

Odnośnik do komentarza

Ozzamim... ozzam...oz... Krasnoludy w każdym razie.

 

 

Chodzę po Głębokich Ścieżkach, potem ten Thaig Ortana i teraz idę dalej :)

Dwa questy poboczne, zbieractwo:

znalazłem głowę i tułów czegoś - czy przeoczyłem, czy dalsza część jest dalej? I czy to będzie quest?

znalazłem głownię miecza i chyba drugą jego część oraz aktywowałem quest "powierzchniowca' u szalonego Rucka - czy miejsce ostatecznej bitwy jest dalej czy mam wracać i łazić tam, gdzie już byłem?

 

 

"random encounter"

 

BTW. Miał ktoś z was randoma stylizowanego na "przylot" super-mana na ziemię? Oplułem monitor ze śmiechu, a domownicy myśleli, że przeczytałem jakiś boski dowcip :]

 

Odnośnik do komentarza

Ozzamim... ozzam...oz... Krasnoludy w każdym razie.

 

 

Chodzę po Głębokich Ścieżkach, potem ten Thaig Ortana i teraz idę dalej :)

Dwa questy poboczne, zbieractwo:

znalazłem głowę i tułów czegoś - czy przeoczyłem, czy dalsza część jest dalej? I czy to będzie quest?

znalazłem głownię miecza i chyba drugą jego część oraz aktywowałem quest "powierzchniowca' u szalonego Rucka - czy miejsce ostatecznej bitwy jest dalej czy mam wracać i łazić tam, gdzie już byłem?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

[spolier nt. Zjazdu Możnych]

 

 

Wykonałem rzecz teoretycznie niemożliwą - pokonałem Cauthrien i spókę w domu Howe'a.

Za pierwszym razem padłem po 5 minutach, zabierając temu mutantowi ( Raz zabiła Lelianę jednym uderzeniem...) ledwo połowę życia. Walkę stoczyłem w holu. Potem były te przerywniki, a ja trafiłem do fortu Drakon. Uznałem jednak że skoro twórcy oszukują to ja też i zagrałem S/L. Tym razem wciągnąłem Sir'a ( :keke: ) i spółkę do tej dużej komnaty, naprzeciw pokoju Anory. Morrigan szybko padła, ale po jakichś 10 minutach mi, Alistairowi i Lelianie udało się zabić bestię, tracąc przy okazji z 30 okładów wszelkiej maści. Następnie, po pięciu minutach zaciukałem tych co zostali w holu ( mag + jakieś 10 kuszników).

I mam teraz pytanie, twórcy przewidzieli takie coś? :kekeke: Bo nie wiem czy ominie mnie fajny wątek w forcie Drakon, czy jak. I jeszcze jedno pytanie, zabiłem starego arla Denerim, mam nadzieję że nie uniemożliwi mi to koronacji Alistaira?

No i jeszcze jedno, Zevran to zdradziecka banda uja, ile trzeba było mieć u niego poparcia by nie zaatakował z resztą Kruków?

 

Na normalu ją pokonałeś? Mi brakowało niewiele za 2im razem, a później kolejne naście razy nie zbliżyłem się do tego niewiele. Ponieważ Cauthrien irytowała mnie strasznie i postanowiłem ją jednak zabić, musiałem zniżyć się do łatwego poziomu, na którym większych problemów nie było. :) Stuknę ją na normalu z drugim składem, bo już wiem mniej więcej jak rozsądnie i na co wydawać punkty po awansie.

Odnośnik do komentarza

Niedługo wychodzi też Powrót do Ostagaru.

 

Który:

 

Dragon Age: Początek – Powrót do Ostagaru zostanie wydany jeszcze dzisiaj w wersji na komputery osobiste, natomiast edycja przeznaczona na PlayStation 3 pojawi się ”wkrótce”. Przypomnijmy, że ceny tego dodatku wynoszą: 400 punktów BioWare (PC), 400 punktów Microsoftu (X360) i 4,99 dolarów (PS3). DLC zapewni 60-90 minut zabawy.

 

I tyle na temat DLC :|

 

I jeszcze jeden z podobnych komentarzy na temat "Powrotu..."

 

śmieszne DLC. 40 minut bezmyślnego rąbania pomiotów i zebranie zbroi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...