Skocz do zawartości

Dragon Age: Początek


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

I nie dałeś rady? Ja to tak zrobiłem

 

Oghrena odstawiłem do walki z Branką, resztą zniszczyłem golemy. Później wszyscy rzucili się na nią, a ja tym czasie jedną postacią zbierałem wszystkie zasoby lyrium, coby nie mogła się wyleczyć. Potem już poszło łatwo.

 

Odnośnik do komentarza

Powinien wcześniej być jeszcze auto zapis i ja tak zrobiłem jak nie mogłem wygrać z Branką to zrobiłem tak:

 

 

zrobiłem, żeby walczyć z tym golemem i wydaje mi się że łatwiej było go pokonać niż tą Brankę. Tego głównego golema najlepiej unieruchomić (jak się tylko da zamrozić, i rozwalać te mniejsze golemy do tego uzdrawiać te golemy, które są z tobą.) I ja tak zrobiłem, że zostało mi 2 magów i boss. Jednym biegałem byle gdzie, żeby za mną biegał, a drugi mag trafiał go. I tak aż do końca. Tylko trzeba uważać bo on czasami zmienia kogo atakuje. Wtedy tamten stoi, a drugi biega :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie walka z Brandą (jestem praktycznie świeżo po) była niczym w porównaniu z naparzaniem w Matkę Lęgu. Najprościej - tak jak już ktoś wspomniał - jest skupić uwagę całej drużyny na niej (u mnie Morrigan co chwilę ją zamrażała, a Sten i Oghren uderzali - ja sam tłukłem golemy).

Odnośnik do komentarza

Przymierzyłem się jeszcze raz od początku i w sumie mam pytanie - co trzeba zrobić, żeby móc powlec miecz trucizną/kwasem/etc.? I co trzeba zrobić, żeby móc rzucać w przeciwnika różnymi fantami?

 

 

Gdy masz już swój obóz to jest tam dwóch krasnoludów czy coś w tym stylu i jeden handluje, a drugi może zatruć broń. Tylko trzeba mieć truciznę. A co do rzucania fantami to nie wiem za bardzo o co chodzi. Jeżeli chodzi o magię to tylko mag może rzucać zaklęcia itp. Ja na początku wybrałem wojownika, a potem musiałem grać od początku i wziąłem maga bo tym wojownikiem za ciężko się grało.

 

Odnośnik do komentarza

Przymierzyłem się jeszcze raz od początku i w sumie mam pytanie - co trzeba zrobić, żeby móc powlec miecz trucizną/kwasem/etc.? I co trzeba zrobić, żeby móc rzucać w przeciwnika różnymi fantami?

 

 

Gdy masz już swój obóz to jest tam dwóch krasnoludów czy coś w tym stylu i jeden handluje, a drugi może zatruć broń. Tylko trzeba mieć truciznę. A co do rzucania fantami to nie wiem za bardzo o co chodzi. Jeżeli chodzi o magię to tylko mag może rzucać zaklęcia itp. Ja na początku wybrałem wojownika, a potem musiałem grać od początku i wziąłem maga bo tym wojownikiem za ciężko się grało.

 

W obozie wsadzasz runy, zeby zatruc bron umieszczasz ja na pasku i klikasz. Tylko trzeba miec odpowiedniego skilla

Odnośnik do komentarza

Spoiler w okolicach Zjazdu Możnych:

 

 

Powiem tak. Misja ratunkowa z fortu Drakon w składzie Sten i Oghren gniecie. Na początku gramy rolę dwóch błaznów mających za zadanie podniesienia morale wojsk Loghaina :lol:. Razem przebijamy się - może nie przez hordy - przez solidne zastępy wroga, by pod koniec uratować główną postać. Przez długi czas będę pamiętał kwestię wypowiedzianą bez Oghrena:

 

"To tylko jeden porucznik w sali pełnej żołnierzy. Co mogłoby pójść nie tak?"

 

W tym momencie naszych dwóch wojowników patrzy na siebie ze zrozumieniem, doskakują do balist i zaczyna się masakra :D. Cała misja, tak jak już wspominałem - mistrz.

 

Odnośnik do komentarza

Kurde, pół ekipy płci obojga się do mnie zaleca, chyba tylko z wyjątkiem psa.

 

 

Czy można uprawiać w obozie rozpustę, czy wybór jednego partnera/partnerki zamyka drogę równolegle do łóżek pozostałych?

 

IMO zamyka, ale ja nie tarzałem się w pościeli ino mordowałem wszystko co pod nóż podeszło :>

Odnośnik do komentarza

Kurde, pół ekipy płci obojga się do mnie zaleca, chyba tylko z wyjątkiem psa.

 

 

Czy można uprawiać w obozie rozpustę, czy wybór jednego partnera/partnerki zamyka drogę równolegle do łóżek pozostałych?

 

 

Można, aż aż jedno z nich powie: ja albo on/ona :) wtedy:

 

trzeba powiedzieć innym, że się ich nie kocha, że łóżko już was nie łączy i wtedy -20 w kontaktach :keke:

 

Odnośnik do komentarza

Kurde, pół ekipy płci obojga się do mnie zaleca, chyba tylko z wyjątkiem psa.

 

 

Czy można uprawiać w obozie rozpustę, czy wybór jednego partnera/partnerki zamyka drogę równolegle do łóżek pozostałych?

 

 

Bo do psa zaleca się Sten.

 

Scenka z warczeniem ma ciąg dalszy, jak już odzyskasz jego miecz ;)

 

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie: będzie dodatek, "Awakening".

 

Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie się wczorajszych plotek o pudełkowym dodatku do Dragon Age: Origins, zatytułowanym Awakening. Jako dowódca Szarych Strażników otrzymamy zadanie odbudowania zakonu Szarych Strażników i zbadania sekretów Mrocznych Pomiotów.

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7421508,Dragon_Age_Origins__Awakening_oficjalnie.html

Odnośnik do komentarza

Dobra, mam następną zagwozdkę.

 

 

Został mi quest Leliany do zrobienia, ale nie mogę go uaktywnić. Sympatię mam na 100%, kwiatki dostała, buzi było, rozmawiać już nie ma absolutnie o czym poza zachwycaniem się nią - miał to niby być random encounter ale zdążyłem już cały Orzamar wyczyścić i trzy smocze zbroje obstalować, a tu wciąż nic. wtf?

 

Odnośnik do komentarza

hmm, nie wiem, znalazłem na DAwiki takie cuś:

 

 

Talk to Leliana after Lothering once her approval is around 30+ and make sure to ask her about "minstrels and spies in Orlais." This should prompt a random encounter that starts her quest after you leave camp with her in your party.

 

Her dialogue options regarding Marjolaine may not appear if her approval is too high and/or you are in a romance with Leliana. In this case, save and try breaking up with her to see if you get the dialogue. Updating the game to patch 1.02 should also fix this bug.

 

 

 

No ale pacza masz, bo sam link do niego dawałeś :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...