Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A może po prostu zamiast spierać się, komu należy się miejsce w Opowiadaniach, po prostu rozwiążmy ten dział i niech pozostaną same Kariery? Myślę, że czytający i tak wybierają sobie teksty, które ich interesują i czytają je bez względu na to, w którym podforum się znajdują. A tak to mamy zamieszanie, które teksty powinny być w Opowiadaniach, które w Karierach, nominacje, degradacje, dyskusje.

 

Myślę, że oddzielne podforum potrzebne nie jest, a na przykład karierę miesiąca można by podpiąć, żeby ktoś mógł czuć się wyróżniony.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę, że po prostu tu zapomniano o jednej istotnej kwestii - ten dział nazywa się "Opowiadania". Co się stało to się nie odstanie i te kariery które już tu awansowały powinny zostać, bo zawrócenie którejkolwiek do działu "Kariery" byłoby nieprzyjemne. Uważam jedynie, że powinno się zachęcić ludzi do pisania czegoś więcej niż suchych statystyk (Jeśli ktoś oczywiście ma ambicje znaleźć się tu, ja obecnie nie mam stąd moja kariera jest jaka jest) oraz dołączania do wyników kilku zdań streszczenia meczu. Znalezienie się w dziale opowiadań to dla ludzi (jestem pewien, sam to kiedyś miałem) duża motywacja do tego, by wysilić mózgownicę, skrobnąć coś ciekawego nad czym użytkownicy będą mogli zasiąść wieczorem z kubkiem gorącej czekolady i z wypiekami na twarzy wyczekiwaliby na kolejną część OPOWIADANIA. Promowanie tylko za to, że kariera nie kończy się po 4-5 stronach nie ma sensu - to powinien być moralny obowiązek każdego kto w ogóle zaczyna pisać na forum.

 

Nie przeczytałem większości karier w dziale "Kariery", ale z tych które czytałem na awans jedynie zasługuje "Hjordtrast" Sneogga - Oczywiście należy poczekać na rozwinięcie i sporo osób może pytać "Czemu? za co? za napisaną niecałą jedną stronę?": - otóż nie, wystarczy tam zajrzeć - OPOWIADANIE.

Odnośnik do komentarza

Ale z drugiej strony jest to forum o Football Managerze, i ja na przykład bardzo lubię czytać opowiadania Profesora czy Ralfa, w których praca menedżerska jest opisywana w bardzo dokładny, ciekawy i szczegółowy sposób. Dużo przyjemniej i z większym zainteresowaniem podchodzę do takich tematów, niż chociażby do fabuły zaprezentowanej przez Sneogga. Po prostu jest to forum o Football Managerze, więc tam gdzie więcej dobrze opisanej piłki, tam lepiej. Przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza

No dobrze, ale ja nie napisałem żeby zakazać pisać w ten sposób jaki się Tobie podoba. Nie wyróżniajmy karier, które z tytułowymi opowiadaniami wiele wspólnego nie mają a nie różnią się znacząco od wielu innych, które tkwią w karierach.

 

Wyróżnienie - awans do opowiadań, (inne wyróżnienia (Menadżer miesiąca itp.) jak najbardziej).

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Dawno już nie było okazji takiej do świętowania ;) Dziś zostają do grona Opowiadań włączone aż trzy kariery:

1. "Uma equipa fantástica" Lucasa,

2. "A la orden, señor" stefczyka,

3. "Piece of cake" Loczka.

 

Pierwszy opek trafia w nagrodę za Karierę Miesiąca wg Czytelników oraz mocny poziom prowadzenia swojej kariery w Sportingu. Trzymamy kciuki, żeby w końcu Cię Lucas nie wyrzucili :p

stefczyk zabrał nas w godną polecenia podróż po bardzo egzotycznych wodach Karaibów, gdzie możemy podziwiać piękne widoki oraz śledzić wyniki teamu FC Pinar del Rio rodem z Kuby. Daleki kraj, mały klub, ale jest co czytać! Naprawdę warto i polecam.

Trzeci awans to...Loczek. Poziom, do którego nas przyzwyczaił i z którego nie schodzi. Obyśmy w niedługim czasie świętowali z Weston-super-Mare awans do Statku Premiera i LM.

 

Te trzy wybijające się na chwilę obecną kariery zasłużenie przechodzą tam, gdzie ich miejsce. Miejmy nadzieję, że dalej będą tak staranie i fajnie prowadzone. Można brać z nich przykład.

Gratulacje i powodzenia dalej!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Czy temat kujawiaka nie jest gotow na przenosiny?

Jak najbardziej jestem za, ponieważ kolega kujawiak starannie pisze posty, opisy spotkań są na poziomie adekwatnym do działu opowiadań (nie zadowala się paroma zdaniami, chociaż i tutaj w tym elitarnym dziale są opki/posty cechujące się takim opisem :/ )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś będzie zupełnie jak w piłkarskiej ligowej tabeli - mamy awanse, mamy spadek ;)

 

Na początek dobre nowiny: dziś do Opowiadań poprzez głosy odpowiedniej Loży i sugestii użytkownika trafia:

 

zimne Szweckie klimaty "Daleko od Hollywood" kujawiaka,

i

południe Europy "Historia zatoczyła koło" PiotruHa.

 

Są to opki pisane na dobrym poziomie i wciągające. Oby chłopakom wiodło się tak dobrze dalej.

 

Gorsza wiadomość pójdzie do Lucasa07 - kariera "Uma equipa fantástica" ostatnimi czas niestety bardzo zniżyła loty, co skutkuje przesunięciem jej "piętro niżej" (dział Karier).

 

kujawiakowi i PiotruHowi gratulujemy, a dla Lucasa trzymamy kciuki za powrót formy, albo za nowego opka ;)

Odnośnik do komentarza

To nie jest żadna prywatna wycieczka, ale skoro kariera Lucasa zleciała do karier, czemu w Opowiadaniach mamy "Nowy Rok na Malediwach"? Rahim ma bardzo długi sejw, to prawda, ale opisy meczów to najczęściej 1-2 zdania :-k

Temat odnośnie "Nowy rok na Malediwach" był już poruszany na poprzedniej stronie, to raz.

Dwa- rahim i tak już skończył karierę, więc na teraz bym już zostawił w spokoju :>

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...