Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Demre napisał to raczej ironicznie. Każdy prowadzi karierę tak jak mu się podoba. Ja czytam większość opisówek, bo to lubię i tyle. A moderatorzy nie olewają, ale ludzie na miłość Boską, są wakacje. Dajmy im odpocząć i trochę zrozumienia.

Odnośnik do komentarza

Ja w swojej ostatniej karierze (Niestety nie zbyt długiej) "Niech żyje..." ograniczałem się jedynie do króciutkich podsumowań każdego meczu i prawdę mówiąc nie wiedziałem, czy nie przesadzam ze zbyt ubogą 'Notką', więc nie uważam by dyskusja na temat "Jak opisywać mecze i czy w ogóle to robić" miała jakikolwiek sens - Kto chce opisywać minuta po minucie, to tak opisuje a kto inaczej, to również śmiało. Przecież nie każdy musi mieć ambicje, bo znalesć się w dziale opowiadań. Myślę, że dużemu % osób nawet na tym zbytnio nie zależy ;)

Odnośnik do komentarza

Poza tym opisywanie meczu za meczem strasznie zwalnia rozgrywkę i autor nie może się dobrze wczuć. Opisywanie trzech meczów w odcinku (jak to robi np. Flat Eric) to już inna sprawa.

 

A minusy dostaję, bo w ogóle mam czelność pisać na forum, które jest towarzystwem wzajemnej adoracji.

Odnośnik do komentarza

Cóż, skoro taka publika to nic dziwnego, że staruchy pokroju Dix_a, łaziiego czy Profesora się nie udzielają :]

 

Poza tym opisywanie meczu za meczem strasznie zwalnia rozgrywkę i autor nie może się dobrze wczuć.

To każdego indywidualna sprawa, dla mnie właśnie nie ma sensu prowadzić kariery z suchymi wynikami i drobną analizą "znowu było chujowo, następnym razem musi nam pójść lepiej", mecze to kwintesencja gry i wg mnie również opisywania karier. Ja robiłem to z przyjemnością. Dla niektórych owszem trudne jest sporządzenie wartościowego opisu by każdy mecz nie wyglądał tak samo i wtedy rzeczywiście warto się zastanowić czy to nie jest "sztuka dla sztuki" , ale ... dla chcącego nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za nominacje, ale ja sam nie wiem czy na nią zasługuje :D Swoją drogą, ktoś powinien w końcu posprzątać zarówno Opowiadania jak i Kariery np. "Buon Giorno Pomidory" mimo, że skończone cały czas w opowiadaniach, a w karierach są teksty ostatnio ruszane w marcu :ściana:

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Uroczyście ogłaszam, że po przedyskutowaniu kwestii z innymi moderatorami uznaliśmy, że opki "Powrót do Korzeni" by Maniek_ZKS, "KKS" by Doctor oraz "Piłka po Grecku" by Flat Eric zostają przeniesione do "Opowiadań". Wszystkie trzy opowiadania są pisane bez większych błędów językowych oraz interpunkcyjnych, a także autorzy osiągają przyzwoite wyniki.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...