Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami odnoszę wrażenie, że w opowiadaniach znajdują się teksty bo... autor jest znany, co pokazuje przykład Fenomena. Oczywiście, że jego kariera była ciekawa, ale wg PiotruHa autor jechał po tej łatwiejszej stronie bandy. Tak samo jest z Lucasem. Warto czasami docenić, że ktoś się stara, wypracował własny styl postów i może opisy nie są tak ciekawe jak u CancuNa, ale są i jest to IMO ciekawsze niż miesięczne podsumowania.

Odnośnik do komentarza

A ja nadal się upieram, że albo dział "Opowiadania" traktujemy dokładnie tak jak w nazwie i powinny tu lądować tylko opowiadania, czytaj: powinna być fabuła itd., albo wrzucamy kariery, które mają czytelników/trzymają w napięciu. Według mnie, jednak zdecydowanie złym pomysłem jest kierowanie się jedynie długością i zawiłością opisu. Dla mnie może być nawet cały sezon opisany w jednym poście, byle trzymało to w napięciu i aby chciało mi się czekać na kolejny odcinek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Miło mi poinformować, iż Liga Niezwykłych Modów Karier i Opowiadań przyłączyła się do Waszych sugestii i z dniem dzisiejszym kariera Spajka "Co rano to samo" zostaje przeniesiona do Opowiadań.

Ze swojej strony gratuluję bardzo.

Od samego początku śledzę poczynania ekipy Giana Erminio. Do tego śledzę postęp w pisaniu wyżej wymienionego autora.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za promocję i samo zgłoszenie mojej kariery do Opowiadań. Prawdę powiedziawszy zaczynając ten opek nie spodziewałem się, że aż tak bardzo przypadnie wam on do gustu i trafi do tego elitarnego działu (bo chyba mogę tak to ująć) :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja bym jeszcze nominował karierę Stekena, prowadzona regularnie i bez większych błędów.

Nie zgodzę się z tą nominacją. Regularność- owszem, bez błędów- owszem. Ale tam nie ma praktycznie co czytać.

Poprawnie prowadzona kariera.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...