Skocz do zawartości

Zasady działu Opowiadania ver. 2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Moim zdaniem opek "Malutka pomyłka - Ogromna różnica" zasługuje jak żaden inny na przeniesienie do opowiadań. Autor prowadzi tą karierę już rok, a mimo to odcinki pojawiają się regularnie i są coraz to ciekawsze. Ja czytam tą karierę od dawna, a mimo to cały czas nie mam dość i czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością. Warto też zaznaczyć, że steken prowadzi swoje Norwich już 10 sezon. Prosiłbym o rozpatrzenie tej nominacji :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Moim zdaniem opek "Malutka pomyłka - Ogromna różnica" zasługuje jak żaden inny na przeniesienie do opowiadań. Autor prowadzi tą karierę już rok, a mimo to odcinki pojawiają się regularnie i są coraz to ciekawsze. Ja czytam tą karierę od dawna, a mimo to cały czas nie mam dość i czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością. Warto też zaznaczyć, że steken prowadzi swoje Norwich już 10 sezon. Prosiłbym o rozpatrzenie tej nominacji :)

Zgłoszenie rozpatrzone. Niestety na tę chwilę negatywnie.

 

@ Czarls - już wszystko jest, jak powinno ;)

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że opek Profesora wylądował w Opowiadaniach, ale co tam robi: "Nowy Rok na Malediwach"?

 

Owszem, autor prowadzi karierę od dłuższego czasu, co należy docenić, jednak opisy spotkań i wydarzeń są tam często (zbyt często, IMO) jedno-, dwuzdaniowe. Według mnie, sam fakt długiego sejwa to za mało, żeby autor awansował do opowiadań. Nawet w regulaminie jest o tym mowa :>

 

4. Oprócz poprawności, tekst powinien także zainteresować czytelnika. Rozbudowana fabuła nie jest wymagana, lecz i meczowe sprawozdania nie mogą być tylko zbitką kilku krótkich zdań. Od autora opowiadania oczekujemy dużo więcej.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że opek Profesora wylądował w Opowiadaniach, ale co tam robi: "Nowy Rok na Malediwach"?

 

Owszem, autor prowadzi karierę od dłuższego czasu, co należy docenić, jednak opisy spotkań i wydarzeń są tam często (zbyt często, IMO) jedno-, dwuzdaniowe. Według mnie, sam fakt długiego sejwa to za mało, żeby autor awansował do opowiadań. Nawet w regulaminie jest o tym mowa :>

 

4. Oprócz poprawności, tekst powinien także zainteresować czytelnika. Rozbudowana fabuła nie jest wymagana, lecz i meczowe sprawozdania nie mogą być tylko zbitką kilku krótkich zdań. Od autora opowiadania oczekujemy dużo więcej.

To co, mamy co chwila wałkować te same formy i opisywać każdą akcję z osobna? Przecież wiadomo, że każdemu czytelnikowi po jakimś czasie znudzi się taka forma sprawozdania i będzie patrzeć jedynie na wynik.

Odnośnik do komentarza

I właśnie dlatego dział Kariery/Opowiadanie jest teraz na dużo niższym poziomie niż kilka lat temu. Wystarczy wrzucić parę wyników i jest pięknie, bo po co czytać opis. #againstmodernwszystko

 

Kiedyś w Opowiadaniach były same tematy, w których było dużo więcej niż sam wynik i działo się w tych tematach dużo więcej niż dzieje się teraz.

Odnośnik do komentarza

W sumie generalnie odpowiedziałeś sobie sam na pytanie ;) :

I właśnie dlatego dział Kariery/Opowiadanie jest teraz na dużo niższym poziomie niż kilka lat temu

 

Było inaczej, teraz jest inaczej. My tego nie zmienimy na siłę. Możemy coś docenić.

Odnośnik do komentarza

Po części każdy z Was ma rację. Było wiele "za" i "przeciw" Rahimowi, my zadecydowaliśmy o przenosinach. Uważam, że mu się należało. Czasem lepsze jest dwa zdania, niż słabej jakości długi opis.

 

Pamiętajcie, że jeszcze kilka miesięcy temu znajdowały się tutaj dwa, trzy opowiadania, na dodatek z nieregularnymi wpisami. Ostatnio widać wyraźny progres w dziale Karier, a to znak, że idzie ku lepszemu ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Nominuję przeniesienie do Opowiadań kariery (Nie)zwykły Chłopak z Podlasia. Motywuję to obecnością w tym dziale opków Rahima, Lucasa czy PiotruH'a. Oczywiście nie mam nic przeciwko ich obecności tam, ale skoro kariery bez żadnej fabuły, a tylko z opisami meczów (raz skromniejszymi, a raz nie) mogą być w Opowiadaniach to nie rozumiem czemu nie ma tam FYM'a.

Odnośnik do komentarza

Tak właściwie to chyba pora zaprzestać ten bezsensownego podziału na kariery i opowiadania. Wiem,że to pewna tradycja i wyróżnienie dla autorów za ich pracę,ale popatrzcie sami. Myślę,że kwestią chwili jest awans karier FYMa i stekena do opków. Przy takiej sytuacji w dziale Opowiadań znajdzie się 12 tematów. Przy czym w karierach pozostanie ich 27. Jednak jak przyjrzeć się dokładniej to ledwie 9 ( przy czym myślę,że regularne prowadzenie kariery przez Feanora i ugh prędzej czy później też dało by im awans do opowiadań) z nich wybija się ponad dwie zapisane strony postów,a większość z nich ( i to założonych już blisko miesiąc temu ) nie ma nawet jednej pełnej strony postów. Kto będzie chciał śledzić kariery będzie je śledził niezależnie czy będą w Opowiadaniach,czy w karierach. Wydaję mi się,że to też trochę zwiększy rangę i sens nagrody Menedżera miesiąca. Niczego nie narzucam. Jak piszę wcześniej wiem,że dział Opowiadań to pewna tradycja,ale przy takiej proporcji ilościowej karier zatraca swój sens.

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...