Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w demie i nie znalazłem, być może nie ma takiej opcji i nie będzie, a być może pojawi się w pełnej wersji.

 

Chodzi mi o 'Opcję Menadżera', gdzie można było powierzyć sparingi asystentowi itd.

 

Jest? Nie ma? Będzie? Nie będzie?

 

Jest. Wchodzisz w Manager - potem zakladka z nazwa klubu a nastepnie Team Settings i tam na gorze masz kilka pol odnosnie tego typu ustawien.

Odnośnik do komentarza

Otwieram temat na nowo, ale powiem jedno i powtarzać nie będę. :>

 

OM: Jakakolwiek próba powrotu do pogawędki na temat sposobów piracenia, ściągania gry z sieci i polemizowania czy jest to kradzież czy nie, będzie karana banami. Mam dosyć czyszczenia forum z g*wna jakim go zalewacie. :MO

 

Edyta stwierdza, że pierwsze banany dla niedorozwiniętych umysłowo ekshibicjonistów lub po prostu - zwykłych złodziei, zostały rozdane. Innymi słowy - sezon 2009 otwarty.

Odnośnik do komentarza

Wkurzylem sie i wykłuciłem wczoraj z klientem z poczty. Gre kupilem na ebay-u 3 listopada i zostala wyslana 12-ego, dojść miała 13-ego, a najpóźniej 14-tego... Wczoraj 0 11 znalazlem w skrzynce kartke ze listonosz próbował dostarczyc przesyłke o 10:45, czyli 15 minut wcześniej, ale byłem w domu i nikt nawet nie wcisnął dzwonka do drzwi... Skoczyłem szybko na pocztę bo otwarte mają tylko do 12:00 no i...nici. Klient w obsłudze powiedział mi, że najwcześniej mogę odebrać paczkę w poniedziałem:( zależało mi by mieć grę przed 14. no i się na tym przejechałem). Dobra rada dla wszystkich: nie kupujcie na ebay-u bo gry nigdy nie dochodza na czas...choć w tym przypadku to wina poczty. A wczoraj widziałem gierkę w kilku sklepach (HMV, Game) po cenie niższej niż na ebay-u, ale ja muszę czekać do poniedziałku aż otworzą pocztę:( Mam nauczkę na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Ok pytańsko: w czasie meczu, w raporcie asystenta występuje praktycznie zawsze info o braku zrozumienia zawodników, którzy nie znają języka. Tylko jest jeden problem nie raz ci zawodnicy, są najlepszymi graczami meczu :roll: Jaki ma sens umieszczenie tej opcji :>

na moj gust to, ze sa indywidualnie najllepszi na boisku nie musi znaczyc, ze sie na tymze boisku rozumieja...

Odnośnik do komentarza

Ja od wczoraj jestem więźniem nowego FM09... ale już po pierwszych minutach wpadłem na pierwszy błąd, a mianowicie :

 

podczas meczu wchodzę w opcje taktyczne i co widzę :)

 

http://img528.imageshack.us/my.php?image=bug1nk8.jpg

 

nie wiem czy tak było w demie.... może ktoś spotkał sie z takim problemem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...