Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@ Sonsiad: wlasnie wrocilem z Zavvi i instaluje. Zobaczymy jak pojdzie aktywacja...

Masakra, instaluje to juz ponad godzine. Jak wybieram aktywacje przez internet, to nie moze sie polaczyc z serwerm si. natomiast w steam gra jest aktywna juz, ale co z tego, ze jak zalaczam, to wysakuje ten pierwszy programik, ktory sie nie laczy z netem:(

Edit: Chyba trafilem na happy hour, w koncu sie polaczyl:) Badam gre:)

Odnośnik do komentarza
Chciałbym wiedzieć czy jest taka możliwość, żeby kupić jeden egzemplarz FM'a w 5 osób [bo o ile dobrze pamiętam można grać na pięciu komputerach jednocześnie] i grać razem przez neta? Czy każdy musi mieć oddzielny egzemplarz?

Jedna osoba może to mieć na pięciu kompach(swoich).

Odnośnik do komentarza
@ Sonsiad - a te problemy z aktywacja to miales jak podawales kod w tym oknie Soft Anchor? Bo chyba mam ten sam problem :/ Nie moze nawiazac polaczenia.

 

Ja tez to mam :/ Od ponad godziny probuje i nie da sie polaczyc. Co za syf.

 

EDIT: Nie aktualne ;] Po dlugich meczarniach gra sie aktywowala :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
@ Sonsiad - a te problemy z aktywacja to miales jak podawales kod w tym oknie Soft Anchor? Bo chyba mam ten sam problem :/ Nie moze nawiazac polaczenia.

 

Ja tez to mam :/ Od ponad godziny probuje i nie da sie polaczyc. Co za syf.

Tak, to jest ten problem, ktory mnie tak irytowal strasznie. Jest to dla mnie niezrozumiale, poniewaz uaktywnilem kopie w steam, a nadal trzeba uaktywnic w tym programie, choc podczas instalacji sie wybiera rodzaj aktywacji. No i nie wiem jak aktywowac gre za pomoca telefonu, choc taka opcja jest rowniez podczas instalacji. Na szczescie za ktoryms razem sie polaczyl z serwerem si i juz mam gre ok, ale stracilem na to troche czasu i nerwow. Wiec cierpliwosci Panowie

Odnośnik do komentarza
Sie na gralem...

 

Nie no. To przechodzi ludzkie pojecie :| Wylaczylem gre, zeby zainstalowac patcha. Wlaczam z powrotem i wyskakuje okienko do wpisania keya, wpisuje ten sam key, a tu: http://img88.imageshack.us/my.php?image=zzzwn5.jpg

No i fajnie. Ciekawe co teraz...

Zonk, sproboj wymienic gre w sklepie, jak nie to kontakt z SI, jesli masz paragon ze sklepu powinienes dostac nowa gre

Odnośnik do komentarza

W takim razie dobrze, że nie widzicie co dzieje się na forum SI. Zresztą lepiej tam nie zaglądać, bo serwery im padają.

 

Taki problem jak Ironek ma setka innych ludzi.

 

Zastanawiałem się, czemu przeniesiono polską premierę, skoro gra w naszym języku jest grywalna już dziś. I chyba teraz już wiem, że ktoś wyrządził nam ogromną przysługę.

Odnośnik do komentarza

A poajwil sie jakis komentarz SI na stronie/forum? Na razie udalo mi sie wejsc na glowna, ale przejscie do kazdego kolejnego linku to kilka minut czekania i pady co chwile. Chyba sobie odloze inicjacje w FM'em na jutro, bo dzis juz nie mam przyjemnosci, a i przyjemnosc bedzie mniejsza jak bede taki nerwowy ;)

Odnośnik do komentarza
W takim razie dobrze, że nie widzicie co dzieje się na forum SI. Zresztą lepiej tam nie zaglądać, bo serwery im padają.

 

Taki problem jak Ironek ma setka innych ludzi.

 

Zastanawiałem się, czemu przeniesiono polską premierę, skoro gra w naszym języku jest grywalna już dziś. I chyba teraz już wiem, że ktoś wyrządził nam ogromną przysługę.

Czyli mialem szczescie, ze sie aktywowala gra, choc posiadanie serwerow, ktore nie potrafia obsluzyc odpowiedniej liczby zapytan o aktywacje, to smieszna sprawa. Na pewno wplyw na to ma patch, ktory wiele osob sciaga ze strony SI. Bzdurny jest wymog podwojnej aktywacji w steamie i na SI. A co do polskiego jezyka, to ja mam zainstalowanego patcha 9.0.1, ale nie mialem innego jezyka do wyboru niz angielski.

Odnośnik do komentarza
kurde poprosze mi to łopatologicznie wytłumaczyc :D kupie sobie 21 gre w sklepie, zainstaluje i bede ja musial aktywowac przez neta ? to mam problem bo komputer na ktorym gram w FM nie ma dostepu do neta :/

 

Podobno mozesz aktywowac przez telefon, chociaz nie mam zielonego pojecia jak to sie robi EDIT: Znalazlem numer, zeby aktywowac, jednak nie da sie tam dodzwonic. :rotfl: Smiech na sali...

 

Co do mojego zwracania gry do sklepu to musial bym ja odeslac, bo zamowilem przez neta :/ Nie bardzo mi sie teraz chce to robic, mam nadzieje, ze jutro strona si bedzie dzialala i jakos dam rade odpalic fm'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...