Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

New version changelog:

- Players now can be searched by their name

- Its possible to change players name (like FMRTE for FM08)

- Player born date is now editable

- Players injuries/bans can be removed (it was already working in the first FM 09 Demo version)

- Clubs can be searched by their ID or their name

- Its possible to edit the clubs finances

- Its possible to list all players from a team

- Its possible to heal/unban all players on a team

 

How To use:

- Extract the file into a folder, and run the editor from there, the editor needs all folders and files present in the .rar file.

- Open FM Demo, load your game

- Run the editor and press Load Game Button

- Search for a player/club by its name or uid, or just go to the player or club in FM, and then press the Current Person in the Editor,

- Edit all you want, and to save press the floppy icon

 

If the editor crashes at startup it could be because it need Microsoft .NET FrameWork 2.0, so google it and download it from Microsoft website (as it is the safest site to do it)

 

Note2: Please dont try to edit a Nation, i've forgot to block that, as it may crash the editor or your game if you edit something in the nation edit screen and then press the save button.

 

and that's it..this is the last version for the Demo

i hope it works for all of you guys"

 

P.S. I take no credit for this work RUCI is the man to thank.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Czesto na tej stronie spotykam się z wypowiedziami że kupujecie nowego fma w dniu premiery w empiku w cenie podobnej do tej z internetu. Czy we wszystkich empikach w polsce ta gra się pojawi w tym dniu premiery ? Z gory dzięki...

 

podreptaj do swego Empika i popytaj ;) a tak serio to ja kupiłem 07 dzień przed premierą późnym popołudniem ale jednak dzień przed i zapłaciłem normalne swojskie 99zeta ;) z 08 podobnie ;)

Odnośnik do komentarza

a bywa ze w empiku nie ma nawet tydzien po premierze ;) u mnie bylo tak chyba z 08 ze codziennie dzwonilem i dupa :D ja wiem ze Green City to dziura ale zeby nie bylo nigdzie nawet w marketach itp :D na cale szczescie mamy juz MM i tam kupie tym razem :) mam nadzieje ze w dniu premiery :]

Odnośnik do komentarza

witam, mam nadzieje ze z moim problemem trafilem do odpowiedniego temtu, mianowicie czy wogole bedzie dostepna polska wersja gry na MacOS? demo, coprawda po angielsku jest dostepna na maca wiec mnie to zastanowilo. jeszcze bardziej mnie zastanowila ta okladka: http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.a..._campaign=sklep gdzie jest logo Maca choc niewiem co ono moze oznaczac skoro u gory pisze "for windows" :/

Odnośnik do komentarza

w sumie troche sobie tego nie wyobrazam :PP czyli moge spokojnie kupic FM-a na ktorym jest logo Maca i wszystko bedzie smigalo? powiedzcie jeszcze (do uzytkownikow maca) jak radziliscie sobie z patchami skoro sa z rozszerzeniem *.exe ??

 

 

edit: ta aukcja http://www.allegro.pl/item471995244_footba...nowa_sklep.html rozwiewa moje watpliwosci lecz dalej nurtuje mnie sprawa patchy ktore wydaje "cmrev" bo one sa z rozszerzeniem *.exe

Odnośnik do komentarza

Rewolucja to chyba wydaje update'y bazy danych, a patche do gry wydawane sa przez SI :> , a jako ze gra juz chyba od wersji 06 jest dostepna na Maka to update'y te na pewno da sie w jakis posob wgrywac. Nie wyobrazam sobie by w tej kwestii byla jakakolwiek "dyskryminacja". Chodz swoja droga to instalki update'ow na CM Rev to chyba byly ostatnio w .exe z tego co zwrocilem uwage, ale moge sie mylic. Z jabluszek znam sie tylko na iPodach, wiec sie nie wypowiadam co do rozszerzen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...