Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie troche sobie tego nie wyobrazam :PP czyli moge spokojnie kupic FM-a na ktorym jest logo Maca i wszystko bedzie smigalo? powiedzcie jeszcze (do uzytkownikow maca) jak radziliscie sobie z patchami skoro sa z rozszerzeniem *.exe ??

 

 

edit: ta aukcja http://www.allegro.pl/item471995244_footba...nowa_sklep.html rozwiewa moje watpliwosci lecz dalej nurtuje mnie sprawa patchy ktore wydaje "cmrev" bo one sa z rozszerzeniem *.exe

 

 

No normalnie sobie instalujemy gre z zakupionej plytki na macu i dziala bez problemu...

A co do rozszerzen .exe... To oczywiscie wynik myslenia, ze windows to jedyny system :)

Odnośnik do komentarza
A co do rozszerzen .exe... To oczywiscie wynik myslenia, ze windows to jedyny system :)

 

mozesz roziwnac ten skrot myslowy ? :D

 

ps. powiedzcie mi jeszcze, czy cena za pre-order i cena dajmy na to po premierze w np. empiku moze sie roznic?

 

 

No a instalki z rozszerzeniem .exe to gdzie sa spotykane? Bo raczej nie na maku czy linuxie...

Odnośnik do komentarza
ps. powiedzcie mi jeszcze, czy cena za pre-order i cena dajmy na to po premierze w np. empiku moze sie roznic?

 

Empik sam z siebie rzadko obniża ceny z reguły na półkach gry leżą aż je wykupią, taki przykład z opolskiego Empika gdzie podstawka WoWa stoi jeszcze za 129,90PLN ;]

Odnośnik do komentarza

haha licz że średni samochód osobowy pali 7l/100km, co na 15km da Ci 1,05 l. W Opolu litr zwykłej 95 kosztuje w granicach 4,10PLN, za przesyłkę pocztową płacisz 8 zeta i twoja paczka i tak przyjdzie do sąsiada(przykład z autopsji) a kurier kosztuje 15 zeta a i tak przyjedzie tydzień po premierze;)

Odnośnik do komentarza
haha licz że średni samochód osobowy pali 7l/100km, co na 15km da Ci 1,05 l. W Opolu litr zwykłej 95 kosztuje w granicach 4,10PLN, za przesyłkę pocztową płacisz 8 zeta i twoja paczka i tak przyjdzie do sąsiada(przykład z autopsji) a kurier kosztuje 15 zeta a i tak przyjedzie tydzień po premierze;)

Nie no. Bez przesady z tym tygodniem :P Problem z kurierami i FMem jest taki, że gra zazwyczaj wychodzi w piątek, a geniusze z gram.pl zamiast wysłać je wcześniej, żeby dotarły w dzień premiery to puszczają w czwartek popołudniu(i to w najlepszym wypadku...), a że w soboty kurierzy nie rozwożą paczek to zamiast mieć grę w najgorszym przypadku w dzień premiery(w końcu pre-order do czegoś zobowiązuje, znaczy się kiedyś zobowiązywał, teraz już nawet przestali udawać) to mamy grę dopiero po weekendzie... Gdyby nie te zniżki na gram.pl (w sumie dość marne, bo kurier kasuje mi ponad połowę zniżki, ale i tak wychodzi najtaniej i teoretycznie najszybciej) to pewnie przejechałbym się do Łodzi po egzemplarz ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie! ;) Jak mnie tu dawno nie było. :P Cóż, swoją przygodę z CM (aktualnie FMem :P) skończyłem kilka lat temu, na wersji - 01/02. Potem było już coraz gorzej. Mam gdzieś tam w kącie FM 07, ale jak pograłem w niego z jeden dzień, to było dobrze. :P Dobra, wiem, że Was nie interesuje historia mojego życia - przechodzę do konkretów.

 

Kiedy jest ta premiera FM 09 w Polsce? Na CM Rev piszą, że przesunięta na 21 (o ile mnie pamięć nie myli) listopada. Natomiast na gram.pl jest 13 listopada. WTF?

 

P.S. złożyłem pre-ordera, coś mnie urzekło w nowej wersji i tym czymś nie jest bynajmniej 3d...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...