Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mamy pierwszego oficjalnego buga FM 2009 - napis "GOOOOL" zaczyna migać, zanim piłka przekracza linię bramkową w 3D, co w części sytuacji z filmików promocyjnych kompletnie psuje zabawę. Co gorsza, nic nie wskazuje na to, by ten problem został usunięty przed zamknięciem gry; mało tego, ludzie z SI zaprzeczają, by w ogóle istniał:

 

I think its best if people try playing the demo and we can see how much of a problem it is then.......I certainly watched all these videos and not once did this issue jump out at me.

nihil novi, nie potrafią zrobić gry porządnie za pierwszym razem, w dodatku nie potrafią się do tego przyznać. To nie jest zabawne.

Dbając o zdrowie zakupię 2k9 po wyjściu drugiej łaty (jeśli opinie będą dobre).

Odnośnik do komentarza

hmm, chyba coś przegapiłem w testach... to mamy jakikolwiek wpływ na piłkarzy? jak zobaczę, że piłka się kieruje w prawy róg i zobaczę napis goool to co, przeciągnij i upuść bramkarza lecącego w drugą stronę? IMO ten ułamek sekundy - przynajmniej na moim kompie - nie jest żadnym problemem :)

Odnośnik do komentarza
Truskawa jest duża, bo (i) grafika 3D, (ii) zawartość licencjonowana.

@Łonio - to nic nie da, gra na wszystkie kraje jest z jednego Golda robiona.

 

Jeśli chodzi o grafikę to OK, ale grafa 3d tak zapchana jest tymi megabajtami ?? Aż wierzyć mi się nie chce - przecież truskawa w wydaniu 2009 jest 2 razy większa od tej z 2008. Trzeba będzie pomyśleć jak to się przez Steama te demko ściągnie.

 

Vanilla nie ma grafiki stadionów i tylko jeden typ murawy

Odnośnik do komentarza

Oj, czepiasz się. To jest problem i fakt, że SI zamierza go usunąć w łatce, pokazuje, że nie tylko dla mnie. Drugim problemem z moje perspektywy jest połączenie suwaków przy rozgrywaniu meczu, bo ja mecz gram na maksymalnej szybkości, a highlighty na normalnej - teraz będę musiał za każdym razem bawić się suwakami, a jak dobrze wiesz, oglądanie 3D na maksymalnej szybkości ssie. Do tego ponoć nie wszystko jest ok z trybem 2D w tej wersji, ale to dopiero sprawdzimy na demie.

Odnośnik do komentarza
Do tego ponoć nie wszystko jest ok z trybem 2D w tej wersji, ale to dopiero sprawdzimy na demie.
no to super wieści.

pewnie tryb 3D nie będzie zbyt dobry lub zwyczajnie niektórzy nie będą chcieli z tego korzystać, to jeszcze kcom coś zepsuć w 2D.

te mózgi się chyba nigdy nie nauczą :/

coś czuję, że w najbliższych dniach trochę popsioczę na SI i ich "dzieło".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...