Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A to się nie wypowiem. 2007 zamawiałem później. Ale 2008 już został do mnie wysłany dwa dni przed premierą (z tym że nie pamiętam czy były takie obietnice też).

Ale cóż przekonać jedna strona drugie strony chyba nie przekona. Ja ci tylko mówię jak ja to widzę od wewnątrz firmy kurierskiej.

Odnośnik do komentarza
A to się nie wypowiem. 2007 zamawiałem później. Ale 2008 już został do mnie wysłany dwa dni przed premierą (z tym że nie pamiętam czy były takie obietnice też).

Ale cóż przekonać jedna strona drugie strony chyba nie przekona. Ja ci tylko mówię jak ja to widzę od wewnątrz firmy kurierskiej.

Przy 2008 z tego co wiem nie było tej gwarancji, no ale jak relacjonujesz - sytuacja się poprawiła. Ja piszę z perspektywy mojego doświadczenia przy wersji 2007, gdzie moim zdaniem firma kurierska nie zawiodła aż tak, bo przy wysyłce dzień przed premierą grę dostałem z samego rana dzień po premierze.

 

Właśnie to mnie dziwi, że Ty akurat zamiast bronić kurierów, to bronisz gram.pl ;)

Odnośnik do komentarza

Zapewne jeśli u mnie w mieście byłby jakis Empik, czy też MM, to bym sobie głowy gram.pl nie zawracał. Ale niestety, chyba będą zmuszony do zakupu od nich, bo do Elbląga, czy też Gdańska raczej w najbliższym czasie się nie wybieram.

I zapewne większość osób nie mających tego typu sklepów zamówi z gram.pl

Odnośnik do komentarza

Ale nie myśl, że wersja sprzedawana w Polsce będzie bardziej dopracowana niż ta z Anglii. W pudełku będzie dokładnie ta sama gra. Oczywiście inną sprawą jest, że może być już patch, ale nie będzie go ze sprzedawaną grą. Przynajmniej zawsze tak było.

 

Teraz czytam, że tłumaczą się poprawianiem wersji językowej. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Prof jeszcze pracuje nad tym spolszczeniem, a przede wszystkim że ten tydzień cokolwiek w tej kwestii może zmienić...

Odnośnik do komentarza

ja tam jestem zadowolony z tego stanu rzeczy. zastanawiałem się czy zostawić zamówienie, czy zrezygnować z pre-ordera. teraz wątpliwości już nie mam :) oczywiście sklep.gram.pl nie poczuwa się do odpowiedzialności, żeby w ogóle o tym fakcie poinformować, nie zaglądasz na cmrev, to nie wiesz kiedy wyślą, kiedy premiera itd.

 

@wolves86 - a co tu się ma Prof wypowiadać? sytuacja się powtarza, dobrze że przesunęli start tylko o tydzień.

Odnośnik do komentarza
Teraz czytam, że tłumaczą się poprawianiem wersji językowej. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Prof jeszcze pracuje nad tym spolszczeniem, a przede wszystkim że ten tydzień cokolwiek w tej kwestii może zmienić...

zwłaszcza, że na Steamie ma być w dniu premiery światowej do ściągnięcia wersja multijęzykowa, z polskim included. za $39,99, szkoda tylko, że dolar już nie jest tak tani :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...